276

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A propos pytania o satynę, to ja bardzo lubię. Mam kilka satynowych koszulek. Koszulek to mam niemal wszystkie rodzaje, mniej i bardziej wygodne, nawet z futerkiem i piórkami - bardzo nietypowa i ciut niewygodna, ha ha... Marzy mi się czarna atynowa pościel.

277

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

moi  znajomi mają czarną satynową pościel - wygląda ładnie, ale to raczej nie dla mnie smile

278

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Nie spałam w takiej, może i mi by nie spasowała, albo mojemu facetowi, ale z wyglądu to mi się szalenie podoba.

279

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja widziałam taką satynową czarną z króliczkiem playboya białym...podobało mi się.

280

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

W katalogu Quelle jest mnóstwo kocy, pościeli, kubków, lampek, poduszek i innych takich z wizerunkiem króliczka Playboya. Niektóre są bardzo ładne. Tylko trochę małe - ja bym chciała na dużą kołdrę, bo marzy mi się ogromne łoże.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-16 10:36:57)

281

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Mi też się marzy takie ogromne łoże... Niestety jak na razie to mamy zwykłe łózko do spania...

282

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

oj wielkie łoże, duża sypialnia.... i wejscie do łazienki z sypialni... pomarzyć można smile

283

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

faktycznie fajne marzenia....mam podobne..... niestety jak na razie nie mamy miejsca na wielkie łoże...

284

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja marzę. Idealne mieszkanie to dla mnie przestronna dość duża łazienka i ogromne łoże... no i koniecznie balkon jakiś, bi nie chcę żeby ktokolwiek palił w mieszkaniu.

285

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

nie tylko Ty... ale jakież szare by było nasze życie bez takich marzeń - w sumie realnych, bo żadna nie marzy by być Claudią Shiffer wink

286

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No tak....te nasze marzenia są realne....

287

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292]No tak....te nasze marzenia są realne....[/quote]
podobno wystarczy w nie uwierzyć i mocno chcieć big_smile

łatwiej kupić (nie mówię,że w tym roku) łóżko czy wybudować nowy dom niż urosnąć jeszcze dodatkowe 15 cm i przeszczepić sobie włosy lol

przynajmniej ja tak do tego podchodzę i prędzej czy później wierzę że mi się uda - może być nawet na emeryturę wink

288

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Heh, Cindy Crawford powiedziała kiedyś: "Kobiety marzą, żeby wyglądać jak Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crowford, nie wiedzą jednak, że my też tak nie wyglądamy."

Dobre, nie? Codziło o te wszystkie retusze, profesjonalnych stylistów, makijażystów, fotografów i kamerzystów, którzy wiedzą jak ustawić światło i całą resztę, żeby ktoś wyglądał na piękniejszego niż jest w rzeczywistości.

289

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292]No tak....te nasze marzenia są realne....[/quote]
Ja mam bardzo realne marzenia - największym z nich jest własne mieszkanie, 3-4 pokojowe.

290

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No tak, oglądałam kiedyś w internecie zdjęcia tych gwiazd bez makijażu i na co dzień....faktycznie była różnica

291

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

tak wiem, mój luby jest grafikiem... wiem co może zdziałać retusz yikes

292

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Wiadomo, jak się ma pieniądze to można jednak lepiej o siebie zadbać, w sensie - lepsze kosmetyki, lepszy dentysta, skorygowanie jakichś defektów itd. ale to i tak nie zmieni faktu, że stres jaki gwiazdy przeżywają, ich używki, często narkotyki i suto zakrapiane imprezy na ich wygląd będą miały taki a nie inny wpływ. To tylko ludzie. Bogaci, ale ludzie.

293

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

jakoś na mnie nie robią wrażenia pieniądze innych, wiem, że wielu rzeczy których ci ludzie pragną najbardziej, nie można za nie kupić

294

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Na mnie też nie. To był tylko niezaprzeczalny fakt, że lepszej jakości przedmioty, których używamy w życiu są droższe często. No i życie kosztuje - choćby recepta gdy człowiek choruje.
Albo nawet nerka.

295

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No tak... Ale kasa nie zapewni Ci tego, że np. nie zachorujesz nieuleczalnie, prawdziwe oddanie i uczucie też nie zależy od niej.

296

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Zgadza się.

297

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Dlatego nie rozumiem tego pędu za kasą - pracoholik i tak z niej nie skorzysta, bo będzie chciał mieć coraz więcej, a czas poświeci tylko na pracę...

298

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A słyszałyście o Polce Barbarze Johnson, co wyjechała w latach 70. do USA i była służącą u miliardera Johnsona tego od kosmetyków dla dzieci, wyszła za niego 9ponad 40 lat różnicy!), a po jego śmierci nie chciała się podzielić majątkiem z jego 6. dzieci z poprzednich małżeństw? On zmarł na raka i nie pomogło mu to, że tyle miał...

299

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

kiedyś gdzieś czytałam o tej pani... pieniądze pomagają,ale nie dadzą nam szczęścia....

jak to się mówi:
'pieniądze szczęścia nie dają,ale zakupy już tak' wink

300

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale nie da się wogóle żyć bez pieniędzy. Nawet ci, którzy nie zarabiają tylko oddają się np. modlitwie przez całe życie utrzymują się z czyichś datków. Za mało pieniędzy unieszczęśliwia wielu ludzi - co to za życie jeśli matka patrzy na głodne dzieci? Za dużo pieniędzy to z kolei nieprzespane noce i lęk przed tym, czy ci ktoś dziecka dla okupu nie porwie, zastanawianie się, czy ta dziewczyna kocha ciebie czy twoje pieniądze, zresztą ogromną kasę zdobywa się zwykle w ogromnie stresujących okolicznościach. Ale same pieniądze są w życiu czymś niezbędnym. Choćby po to żeby mieć dach nad głową, jedzenie i ubranie - podstawy życia są dostępne tylko za pieniądze, nawet jeśli za czyjeś.