176

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Znam ludzi z różnych środowisk - nie wybiera się klasy w szkole publicznej, niektórym aż nie chcę cześć na ulicy mówić.
Coś gorszego jeszvcze widziałam w komórce koleżanki, ale nie opiszę tego tutaj.

177

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Bo i my nie chcemy wiedzieć smile

178

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A wracając do erotycznych fantazji czy myslałyście o seksie np. z dwoma, trzema facetami?

179

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nooo czasem... Ale chyba bym się nie odważyła...

180

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=summerlove]Bo i my nie chcemy wiedzieć smile[/quote]
Post wcześniej pytałaś dlaczego nikt Ci nie chce takich newsów opowiadać i czułaś się z tego powodu pokrzywdzona smile

181

Odp: Nasze erotyczne fantazje

[quote=emilia_s292]A wracając do erotycznych fantazji czy myslałyście o seksie np. z dwoma, trzema facetami?[/quote]
Miałam kilka razy fantazję o orgii z kilkoma osobami w klubie. Przeszło mi przez myśl mimowolnie to oczym piszesz po tym jak usłyszałam o dziewczynie stąd, która poszła na siłownię z czterema i się tak bawili. Podniecające miejsce (oczywiście nie zaraz po treningu, ha ha).

182

Odp: Nasze erotyczne fantazje

to było tak z przymrużeniem oka... Ale faktem jest, że tylko tu mogę z Wami tak bardziej otwarcie pogadać... W realu to się kończy na ciuchach i kosmetykach. I dobrze.

183

Odp: Nasze erotyczne fantazje

U mnie tez. Kiedyś widziałam na komórce film jak kobieta z czterema naraz ...........

184

Odp: Nasze erotyczne fantazje

nie no, tylu to przesada...

185

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ale dawała radę.......

186

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pewnie "profesjonalistka"...

187

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Pewnie tak.......... pewnie też ciekawa nowych doświadczeń...albo to może nie jej pierwszy raz

188

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Gdyby był 1. to by nie chciała nagrywać, bo nie wiadomo jak by to wyszło...

189

Odp: Nasze erotyczne fantazje

też prawda. ale nagrywać takie sceny to dla mnie obrzydliwe.

190

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To po co oglądałaś...? Ja nie lubię więc nie oglądam...

191

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nie obejrzałam całego filmiku............tylko fragment

192

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Oglądać wolno - tylko po co? A wracając do tematu - jak to jest z Twoimi fantazjami na ten temat?

193

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Z ciekawości czasami 20-30 sekund jak ktoś pokazuje. Sama bym tego nawet nie szukała.

194

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Czasami przechodziła mi przez myśl jak to by było z dwoma facetami........... ale to tylko fantazje

195

Odp: Nasze erotyczne fantazje

To jest najdziwniejsze, że czasem przejdzie przez myśl, nawet można sobie wyobrazić, ale na żywo się tego przeżyć po prostu nie chce.

196

Odp: Nasze erotyczne fantazje

może chciałabym gdyby mój mąż się rozdwoił i to bym zrobiła tylko z nim........bo z innym facetem seksu to sobie nie wyobrażam.

197

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Ale wyobraźnia serca nie słucha... smile

198

Odp: Nasze erotyczne fantazje

A czy ktoraś z Was miała fantazję, nawet niechcianą i choćby przez chwilę, że widzi swojego faceta z inną?

199

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Nieeee, nawet w myślach tego nie dopuszczam...

200

Odp: Nasze erotyczne fantazje

Mi kilka razy weszło i wyjść nie chciało, po prostu widziałam to oczami wyobraźni, albo że jestem przy tym i nawet mnie to podniecało, ale w realu za nic w świecie bym nie chciała i na pewno nie czułabym podniecenia.