126

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Widziałam ten portal. Są jeszcze portale ślubne, gdzie możesz pisać i pytać na temat śluby, gdzie wyliczają ci czy do siebie pasujecie, co ile kosztuje na ślub i wesele. Jest dużo nawet ciekawych portali.

127

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Według mnie coś w tym jest i naprawdę związki, gdzie mężczyzna jest trochę starszy od kobiety wytrzymują dłużej, niż tam gdzie kobieta jet starsza od mężczyzny. Ale i tak wszystko wychodzi w praktyce po czasie.

128

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=gusia1000]Według mnie coś w tym jest i naprawdę związki, gdzie mężczyzna jest trochę starszy od kobiety wytrzymują dłużej, niż tam gdzie kobieta jet starsza od mężczyzny. Ale i tak wszystko wychodzi w praktyce po czasie.[/quote]
nie zgadzam sie - myślę że to zalezy od osobowości a nie wieku

a co do portali, to faktycznie rosną jak grzyby po deszczu... niechcemisie - zawsze możesz założyć wspólne konto, czy wziąć kredyt - nie trzeba mieć do tego papierka że jesteście małżeństwem

129

Odp: Miłość w badaniach naukowych

ja też uważam, że wiek nie ma znaczenia czy małżeństwo będzie udane czy nie.

130

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=emilia_s292]Widziałam ten portal. Są jeszcze portale ślubne, gdzie możesz pisać i pytać na temat śluby, gdzie wyliczają ci czy do siebie pasujecie, co ile kosztuje na ślub i wesele. Jest dużo nawet ciekawych portali.[/quote]
Wyliczają czy do siebie pasujemy? ja tak z ciekawości na trzech różnych stronkach sprawdzałam i na każdej pasowaliśmy inaczej.

131

Odp: Miłość w badaniach naukowych

A co będzie za 10 - 15 - 20 lat? Kiedy jedno będzie zgrzybialym staruszkiem, a drugie będzie nim zmęczone? W książce, którą teraz czytam są dwa takie małżeństwa (to fikcja literacka, ale autoprka skądś zaczerpnęła pomysł) - na początku było im bosko, po ok. dziesięciu latach panie poczuły, że panowie się zestarzeli i nie nadążają za nimi, że one same chcą od życia czegoś więcej i przestały być szczęśliwe.

132

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Tak też może się zdarzyć.

133

Odp: Miłość w badaniach naukowych

no niestety... na życie nie da się napisać scenariusza...

134

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Taki jeden starszy pan będący z ponad 20 lat młodszą panią powiedział mi kiedyś ogólnie o wszystkich związkach - "Jeśli dwie osoby dążą w życiu do tego samego, to im się uda."

135

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Zgodze się z tą wypowiedzią.

136

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Nie posądzałam go wcześniej o tak mądre słowa, ale coś w tym jest.

137

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=niechcemisie]Taki jeden starszy pan będący z ponad 20 lat młodszą panią powiedział mi kiedyś ogólnie o wszystkich związkach - "Jeśli dwie osoby dążą w życiu do tego samego, to im się uda."[/quote]
No tak, jeśli chcą wspólnie coś zbudować i nikt trzeci im się nie wepchnie do związku, to tak...

138

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Gdyby tak naprawdę blisko byli i tworzyli tak zgrany duet to chyba nie pozwoliliby się jkomuś wkręcić pomiędzy nich. A jeśli tak to znaczy że wcale tacy nie byli, skoro obcy obiekt wypatrzył między nimi lukę, w którą się wcisnął.

139

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Czasem pojawiają się problemy, kryzysy i wtedy ma ułatwione zadanie taki "pocieszyciel"...

140

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Dlatego mój facet zawsze był przeciwny takim pocieszycielom i chce żebym od nich stroniła. Przyjaciółce się wygadaj. - mówi.

141

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Oj, żeby ta przyjaciółka potem nie wykorzystała tych informacji przeciwko Tobie...

142

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Zgadza się, przed tym też mnie uprzedzał. Cóż, zdarzyło mi się już usłyszeć od niego coś w stylu "A nie mówiłem?"

143

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Wiesz, znam historię, że jedna drugiej narzeczonego odbiła, bo za dużo wiedziała o dziewczynie i jak jej wpadł w oko, tonie zawahała się żeby mu donieść to i owo...

144

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Ja się obawiałam zawsze poznawać te fajniejsze i ładniejsze koleżanki ze swoimi chłopakami.

145

Odp: Miłość w badaniach naukowych

One były ładne wg Ciebie, a oni może mieli inny gust?

146

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Ja tam się nie obawiam. Skoro facet wybrał mnie to chyba według niego jestem najfajniejsza

147

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Ale wiesz, niektóre potrafią tak się zakręcić, że facet traci rozeznanie...

148

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Właśnie, w tym problem. Niejedna była już para, że facet uważał swoją za najwspanialszą, dopóki wspanialszej nie poznał i ta wspanialsza się nad nim nie zaczęła rozpływać.

149

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=summerlove]One były ładne wg Ciebie, a oni może mieli inny gust?[/quote]
Lubiły obsypywać mężczyzn komplementami, a wiadomo jak działa na faceta podziw obcej kobiety, poza tym ładne, wesołe, lubiane w towarzystwie - mieszanka niebezpieczna. On jako zaledwie znajomy z mojej strony nie będzie ich widział jak się wściekają, jak są obolałe, zmęczone i sfrustrowane - na spotkaniach zawsze będą wyglądać więc super. Podświadomość faceta zakoduje - moja to zołza, drze się rano, ta druga "zawsze" jest miła i ma dobry humor.

150

Odp: Miłość w badaniach naukowych

No tak, faceci jak nie zobaczą to nie uwierzą...