101

Odp: Miłość w badaniach naukowych

No tak, trochę czytania dochodzi jak sie chce być w temacie smile

102

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Dokładnie. Ale jakoś damy radę  wink

103

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=justyna][quote=emilia_s292]Ja nie rozumien tego odpowiadania na każdy post przez niechcemisie.[/quote]
a to to ja akurat rozumiem wink
nie zapominaj, że wciąż trwa konkurs![/quote]
1. Nie na każdy post.
2. Weź sobie datę kiedy zaczęłam tak pisać (bo nie ma innej możliwości wzięcia udziału w dyskusji, a jak chcecie tylko ze sobą pogadać to od tego jest gg) i sprawdź ile wtedy miałam postów a ile Wy - w życiu byście mnie nie dogoniły choćbym przestała pisać całkiem, co oznacza że nie ścigam się z Wami, a postów mam ponad tysiąc z tego okresu kiedy Ty się tutaj nie udzialałaś chwilowo (pojawiłaś się znowu wraz z konkursem, a kogoś się czepiasz) bo pisałyśmy na tym forum ja i Ksymena i praktycznie nikt więcej w tym czasie. Stąd ja i ona mamy najwięcej postów.
3. Nie przestanę udzielać się na forum, na którym ŻADNEJ z Was nie było kiedy skończył się poprzedni konkurs, a tylko ja i JoannB. Chcę zagrać w konkursie, po to są organizowane konkursy żeby to robić, ale bez konkursów też się tak samo inetnsywnie udzielam i będę to robić, tylko muszę zaprosić trochę dziewczyn, które chcą rozmawiać, a nie zwalczać się wzajemnie.

104

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=emilia_s292]Nikt jej nie linczuje tylko trochę ciężko się skupić gdy ona odpowiada na każdy post i nie wiadomo na co odpowiadać.[/quote]
Na to na co się chce, jak ja - ja odpowiadam na te posty, na które mam coś do powiedzenia/napisania. Ja jeśli chcę być w temacie muszę się przekopać przez 2-3 razy więcej postów niż Wy, a Wam przeszkadza, że trzeba przeczytać tylko moje. Pomyślcie trochę. Ja mam więcej do czytania smile

105

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Nie prawda że wcale nie pisałam bo zawsze tu coś napisałam i wcale nie wróciłam z chwilą konkursu bo ja pisałam na całym forum a ty przeważnie tu! Więc najpierw się zorientuj zanim wyciągniesz pochopne wnioski.

106

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Nie pisałam o Tobie, a ja piszę przede wszystkim tu, bo ten dział mi się podoba najbardziej. Zorientuj się czyj post komentowałam zanim się przyczepisz. Co bym nie zrobiła (napisała) wszystko jest odbierane jako atak. Czy naprawdę jesteście aż tak zawistne? Nie podoba Wam się że jestem na tym forum, to widać, ale forum jest ogólnodostępne. Nie rozumiem jak można tak psuć atmosferę, po co i dlaczego. Jakaś wielka wojna się z tego zrobiła. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego i skąd tyle wroości? Chodzi o wygraną? Było wszytko fajnie, nagle nie wiadomo co się stało i jedziecie po mnie obie. Wasza sprawa zresztą, spróbuję zwerbować jakieś dziewczyny, żeby forum znowu wyglądało jak forum.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-13 12:25:30)

107

Odp: Miłość w badaniach naukowych

To nie żaden atak!!! Miło że zaczęłaś tu pisać i jest dyskusja tylko mi chodziło o te posty, bo nieraz kurcze nie mam czasu wszystkich czytac odpowiedzi. I tak mało osób tu pisze więc nie kłóćmy się bo to głupie. Jesli cię uraziłam to przepraszam nie miałam takiego zamiaru.

108

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Nie, ok. (Też mam sporo czytania, gdybyście tutaj ze mną siedziały i mówiły to co piszecie, to co chwilę bym coś wtrącała i stąd te posty - jak czytam co zostało napisane to od razu chce mi się coś powiedzieć do tego). Mogłoby być więcej osób, bo jestem trochę niewyżyta jeśli chodzi o pisanie, a na innych forach które by mi pasowały trochę motka jest, posty długo się zapisują albo zapisują się podwójnie, nie da się edytować, kasować itd.

109

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Musiałabyś zacząć pisać artykuły. Ja piszę i jest super. Można się wyżyć na pisaniu.

110

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Pisałam na innych forach tysiące postów, kilka blogów i się nie wyczerpałam.

111

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Ja też się udzielam na róznych forach. A jesli chciałabyś poczytać to zapraszam wejdż na stronę drogerianatura  i tam juz są dwie części mojego opowiadania - ja tak się wyzyłam na pisaniu. Poza tym na w-spodnicy mozna pisac o róznych sprawach artykuły.

112

Odp: Miłość w badaniach naukowych

może artykuły... dobry pomysł
a swoją drogą nie chodzi mi o wygraną, akurat nie w tym konkursie... miałam mnóstwo pracy,przeprowadzkę i problemy rodzinne to nie pisałam, teraz odżyłam, więc piszę

113

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Rozumiem bo ja też miałam ciężki okres.... i kiedy mogę to piszę.

114

Odp: Miłość w badaniach naukowych

no właśnie, pisać tu lubię - zresztą Emilka wie jakie tempo było na początku big_smile
ale nie zawsze jest czas i nastrój, cieżko tak przez dobre 2 lata non stop mieć czas i wenę do pisania na forum

115

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Zgadza się. Ja jak miałam nastrój to pisałam to opowiadanie, które jest na drogeria natura. Ale zdarzało się, że nie chciało mi się nawet zaglądać na różne fora bo nic mi się nie chciało.

116

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=emilia_s292]Ja też się udzielam na róznych forach. A jesli chciałabyś poczytać to zapraszam wejdż na stronę drogerianatura  i tam juz są dwie części mojego opowiadania - ja tak się wyzyłam na pisaniu. Poza tym na w-spodnicy mozna pisac o róznych sprawach artykuły.[/quote]
Ja mam z nturą problem, zarejestrowałam się już dawno i nie mogę się zalogować. Pisałam do nich i bez odzewu.

117

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=justyna]może artykuły... dobry pomysł
a swoją drogą nie chodzi mi o wygraną, akurat nie w tym konkursie... miałam mnóstwo pracy,przeprowadzkę i problemy rodzinne to nie pisałam, teraz odżyłam, więc piszę[/quote]
Pisz. Ja lubię jak więcej osób pisze. ksymeny mi trochę brakuje. Zniknęła...

118

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=niechcemisie][quote=emilia_s292]Ja też się udzielam na róznych forach. A jesli chciałabyś poczytać to zapraszam wejdż na stronę drogerianatura  i tam juz są dwie części mojego opowiadania - ja tak się wyzyłam na pisaniu. Poza tym na w-spodnicy mozna pisac o róznych sprawach artykuły.[/quote]
Ja mam z nturą problem, zarejestrowałam się już dawno i nie mogę się zalogować. Pisałam do nich i bez odzewu.[/quote]
mam tak samo


a stąd wiele osób zniknęło, ciekawi mnie np. co u agf albo u biedroneczki, 'widuję' je na innych portalach, no i malenka... ale ona się zupełnie odcięła

119

Odp: Miłość w badaniach naukowych

agf też mi się przed oczami gdzieś na jakimś portalu pojawiła i tyle.
Ciebie chyba też widziałam, hm... nie pamiętam gdzie. Zwierciadło, Uroda i Students?

120

Odp: Miłość w badaniach naukowych

na zwierciadle jestem, a właściwie to byłam, bo już dawno nie wchodziłam
a uroda.pl ... nie ...

121

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Na iWoman jest duże forum, mnóstwo działów, m.in. o seksie i problemach intymnych, o związkach, ale tam się gryzą straszliwie, bo za posty są punkty, a za punkty nagrody. Podobno te, które były na najwyższych miejscach w rankingu dostawały listy z pogróżkmi pocztą wewnętrzną. Masakra. Była taka fjna dziewczyna - chciała wygrać główną nagrodę - wyjazd do spa, bo brała ślub i chciała tam jechać w podróż poślubną. Ja trzymałam za nią kciuki i większość osób, prawie nikt nie chciał jej w drogę wchodzić, no ale pojawiła się taka pani, która trochę oszustwem znalazła się na pierwszym miejscu.

122

Odp: Miłość w badaniach naukowych

o matko....
bez przesady...

123

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Samo to, że nagród było 400 co miesiąc, więc jest czym dzielić.

124

Odp: Miłość w badaniach naukowych

O ale numer....Ja jestem tez na zwierciadle i jeszcze na portalach dla rodziców i dzieci a i jeszcze na nowekosmetyki.pl

125

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Też mam konto na nowekosmetyki, ale rzadko piszę. Papilot jest dziwny, ale czasem lubię zobaczyć. No i jest jeszcze parę. Jest taka strona dla par inie tylko - wedwoje.pl, po raz pierwszy widziałam coś takiego, że można sobie założyć wspólne konto z chłopakiem czy tam mężem.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-14 15:24:23)