451

Odp: młodszy? starszy?

To ja jestem poszukiwana - tak to widzę wink
Zmierzam oczywiście ku świetlanej przyszłości...

452

Odp: młodszy? starszy?

No skoro zdecydowałaś tak to ująć, to opisz czy jesteś ogólnie pożądaną kobietą, czy też towarem niszowym?

Jest też jedno kolejne pytanie, które na mocy bieżących doświadczeń chcę zadać.
Ile sobie dajesz na 10?

Taki męski szybki system oceny.
Wejdź w niego i zmierz siebie!

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-09-10 15:40:03)

453

Odp: młodszy? starszy?

Czy pożądaną to trudno orzec, cywilizacja nakazała mężczyznom tego za bardzo nie ujawniać...
Niech będzie, że daję sobie 7/10, ale to oczywiście rzecz gustu...

454

Odp: młodszy? starszy?

Skromnie. Skąd ta skromność? Czy to jest obiektywne?
Zaniżyłaś, żeby nie wyjść na zadufaną?

A co takiego dokładnie zrobiła z facetami cywilizacja, że akurat w Twą stronę tego nie ujawniają?
No rypnij raz, porządnie i szczerze!

Masz rozmiar 38 - źle to chyba nie może być?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-09-12 11:13:23)

455

Odp: młodszy? starszy?

Realistycznie - z tolerancją na różne gusty. Jeden lubi 34, drugi 42...

Nie rzucają się na mnie na ulicy ani w sklepie, więc jednak są cywilizowani... A tylko takie zachowania byłyby miarodajne:)

456

Odp: młodszy? starszy?

Wg mnie lepsza apetyczna 42 niż anorektyczna i chłopaczkowata 34

457

Odp: młodszy? starszy?

Dziękuję - do 42 to jeszcze mi daleko...

458

Odp: młodszy? starszy?

Też jestem tego zdania - te chude są jakieś takie nieprzytulne...

milagro - miarodajne byłoby np. gdybyś opisała ilu masz w tym momencie "oczekujących".

Szybciutko Cię uprzedzam i precyzuję, że pod tym pojęciem może się kryć: chcący, chcący bardzo, chcący pobzykać, udający kolegę (czyt. chcący pobzykać), fejsbukowy amancik, stary napalony wuja, stary napalony szwagier, brat cioteczny przytulający na wigilii jakoś tak "za bardzo", sąsiad podglądacz, napalony wzrok męża sąsiadki, dentysta wiercący zbyt nisko, syn Halci ze spożywczaka, który tak zalotnie podaje sałatę i wiele innych.

To ilu byś znalazła - na dzień dzisiejszy?

459

Odp: młodszy? starszy?

Nie wiem, nie dopytuję;) Ale jak to u nas mówią - dla chcącego nic trudnego...

460

Odp: młodszy? starszy?

Zawiodłaś mnie taką odpowiedzią.

Odpowiedz, bo Cię zacznę dotykać tym, co koleżanka pokazywała w "Naszych ulubionych zabawkach", tj. Waszych.
A to już nie będzie poranna przebieżka, o nie!

461

Odp: młodszy? starszy?

Zaraz zrobię towarzyskie badania socjologiczne - tylko najpierw strzelę setkę, bo na trzeźwo to mi nie przejdzie przez gardło wink

462

Odp: młodszy? starszy?

Przejaw myśli wschodniej...

Ja po setce to już sam się nadaję na badania, a nie żeby je robić...

P.S. Kocie - lepszy zasobny brzuchaty delgaturowicz 48 / czy / jurny i prowodyrny trener siatkówki młodzików 32?
Quiz partnerski. Coś jak kotarka z Randki W Ciemno.

463

Odp: młodszy? starszy?

Jurny oczywiście i 32 wink Co będę sobie żałować...

464

Odp: młodszy? starszy?

[quote=incognito]Przejaw myśli wschodniej...

Ja po setce to już sam się nadaję na badania, a nie żeby je robić...[/quote]

Oj, coś nie masz "kondycji"... Chyba mało trenujesz wink

465

Odp: młodszy? starszy?

Rzuciłem wszystko od 15 % wzwyż.

Miałem dobrą głowę, bo i zero siódemki mnie nie przewracały, ale to przecież nie oznacza, że trzeba się katować?

Ale żebyś wiedziała, że życie tak zasuwa, że "mało trenuję"...

466

Odp: młodszy? starszy?

To niechybna oznaka starości, kolego - skoro wolisz się wyspać niż poszaleć... wink

467

Odp: młodszy? starszy?

Ty niby taka jurna nadal?

Najmłodsza już nie jesteś!

468

Odp: młodszy? starszy?

Oooo, w czułe miejsce uderzyłeś... Ja Ci wieku nie  wypominałam przecież!

A tak między nami - podobno najlepsze kochanki to te po 40, a mnie jeszcze spoooro brakuje do tego nobliwego wieku...

469

Odp: młodszy? starszy?

Podobno tak... jednocześnie większość z nich jest już nieco "przechodzona" nieprawdaż?

Zawsze ten sam dylemat - młoda, czysta i ciasna, czy brudna, luźna i doświadzona? wink
Odwieczny zaiste! wink

470

Odp: młodszy? starszy?

Zatem uderzaj do mniejszości (choćby i narodowej wink

471

Odp: młodszy? starszy?

nie ma to jak urozmaicenie, może być na zmianę - co powiesz na to?...

472

Odp: młodszy? starszy?

Jak to dobrze, że w męskim świecie młody często oznacza i doświadczony wink

473

Odp: młodszy? starszy?

milagro - mniejszość to dziś dziewice. Po co tam jednak uderzać, skoro jest tyle zdecydowanie bardziej "otwartych"?

36 - no też mówisz moim językiem. Czy Ty czasem nie masz na imię Michał? Śmierdzi mi to wszystko coraz bardziej! wink


Ha Kocie - w męskim świecie jest zawsze lepiej. Jesteśmy atrakcyjni od młodu (ciało, kondycja) do staroci (doświadczenie, portfel), nie krwawimy, golimy się tylko w maks. 3 miejscach, nasz orgazm jest prosty i jednoznaczny, nasz popęd - szczery (rzadko się widuje faceta sypiającego z jakąś w imię kariery), nie przejmujemy się tyle, zawsze jest dla nas dobrze płatna robota (tak, tak, kryzysem zasłaniają się tylko słabe jednostki - kryzysu nie ma - jest jeno mniej kredytów), nie rodzimy i to nie my zazwyczaj jesteśmy sądownie skazywani na stałe przebywanie z pociechą, większość z nas nie ma wiecznego pędu za zmianami w swoim otoczeniu, więc i nie musimy kupować tylu bzdur, jeno coś na dupę wrzucić i jakoś się obmyć oraz wypachnić, nasze zestawy strojów mogłyby się zamknąć w 3 rzeczach latem i 5 zimą (to, że wciska nam się "modowość" w obecnych czasach to inny temat - zresztą nie wszyscy, dzięki Ci Panie, temu się dali).

Jakie asy w rękawie mają kobiety? Dodam, że i za nami się ugania druga płeć, więc nie przyjmę do wiadomości argumentu "iż to za kobietami się biega". Jakie mają asy zatem? wink

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-11-28 10:57:53)

474

Odp: młodszy? starszy?

Michał nie, ale byłeś blisko wink Zgaduj dalej!

475

Odp: młodszy? starszy?

Ewelin? wink

Kornelior?

Sebastyna?

tongue