551

Odp: I przed i po ślubie.

No ja myślę, że aż tak Cię dobry Bóg nie ukarze... wink
Przecież skoro stworzył cały świat, to i te filmy można mu przypisać ...

552

Odp: I przed i po ślubie.

Wtedy to ja był w takiej mieścince, o tak wielkiej na mapach google, jak ta gwiazdka o: *. Tej wielkości.

Tam było "ważne" kto jak Cię widział... tylko co to komu dało lub daje po latach?

553

Odp: I przed i po ślubie.

A dziś tam też jest to ważne? Nie  dotarła tam cywilizacja wyzwalająca wieśnego człowieka z formy?...

554

Odp: I przed i po ślubie.

Zawsze możesz tam wrócić i postawić dawnym kolesiom piwko pod sklepem GS-u wink

555

Odp: I przed i po ślubie.

Z mojej obserwacji: na wsiach teraz są głównie eleganckie sklepiki, nie tam żadne GS-y, a o meneli pod nimi jakby mniej.Zmieniły się czasy i obyczaje...

556

Odp: I przed i po ślubie.

Tamci orali na polach, a Ci nowi orają na landach albo wyspach.

Tamci mieli z tego piwo i dodatek rodzicielski, a Ci mają EURO.

To chyba lepiej?

P.S. 36, nie gadaj, bośmy mieli SuperSam - to było miasto, z nazwy głównie, ale już jednak!

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-01-04 16:44:49)

557

Odp: I przed i po ślubie.

Orzą czy nie orzą, żadna różnica, grunt że się ziemia kręci wink

558

Odp: I przed i po ślubie.

Żaden szpan z tym supersamem... Dziś to i po wsiach są biedronki

559

Odp: I przed i po ślubie.

Się nie martw 36 - tam i także upadła drobna działalność, na rzecz 30 wakatów przy "merchandising'u" oraz ewentualnie wyższego dochodu w hotelu - bo czasem regionalny wpadnie na inspekcję taśm przy kasach na kilka dni.

Więc właśnie Ksymena - nie wiem czy wiesz, ale wypowiedziałeś zaklęcie na wierzących w kryzys.

Stękać każdy może - przed kompem, pod kasą MOPS'u, za ladą tureckiego butiku przy ryneczku, a kto zapierdala ten ma - i jest to święta prawda. Ziemia się kręci, takie jest życie itd., itp..

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-01-07 14:39:31)

560

Odp: I przed i po ślubie.

To prawie jak wyrocznia już jestem...? Chyba się zatrudnię w tej kosmicznej TV...

561

Odp: I przed i po ślubie.

Jak jest hotel i biedronka, to zupełnie insza inszość, mieścina ma aspiracje, ja mniemam co najmniej trzygwiazdkowe wink

562

Odp: I przed i po ślubie.

Nie Ksymena, odradzam, ale spokojnie możesz krzyczeć w twarz zwolennikom kryzysu! Trzeba nam tego, bo autentycznie ktoś chce nas tak "nastawić" na biadolących i bezrobotnych, a pracy na świecie jest tyle samo.

Chcieliśmy globalnej wioski, to mamy - dziś trzeba za robotą jeźdźić. Nic to nowego.
Połowa Niemiec jest turecka, a połowa Belgii islamska! smile

Mieścina umiera 36 - jak wszystkie inne jej pokroju.
Globalna wioska - zurbanizowana wioska.

To dlatego Warszawa jest państwem w państwie.

563

Odp: I przed i po ślubie.

Znam parę mieścinek, co to sobie rosną w siłę, a ludziom żyje się lepiej - może by tak poszukać jakichś bogactw naturalnych pod gruntem?,

564

Odp: I przed i po ślubie.

U nas miały być geotermy - pono złoże leży tuż obok mojego L.O., ale jak to w Polsce - przyjechało 300 specjalistów, każdy wydał analizę, kasa miejska na nich poszła, a projekt... leży.

I tak od 1999. smile Niezłe!

565

Odp: I przed i po ślubie.

Sądzę że to właśnie one przeniosły się cichaczem do Uniejowa, skoro zostały urzędowo olane...

566

Odp: I przed i po ślubie.

[quote=Tminus19]Nie Ksymena, odradzam, ale spokojnie możesz krzyczeć w twarz zwolennikom kryzysu! Trzeba nam tego, bo autentycznie ktoś chce nas tak "nastawić" na biadolących i bezrobotnych, a pracy na świecie jest tyle samo.[/quote]

Jeśli by mi za to płacili, to czemu nie - ale charytatywnie wspierać optymistycznej polityki rządu to nie będę wink

567

Odp: I przed i po ślubie.

Ale co 36 - tak się po prostu przeniosły pod ziemią?

Tam polityka rządu swoje, a kto sobie umie radzić, ten sobie poradzi i jeszcze zarobi.
Wy Dziewczynki jesteście obecnie pewne swoich "robót płatnych"?

568

Odp: I przed i po ślubie.

Może wyżłobiły korytarze pod ziemią, a może skorzystały z ruchów tektonicznych żeby odpłynąć...:)

569

Odp: I przed i po ślubie.

Czasy są jakie są, a praca jak praca, jak nie będzie ta to będzie inna...

570

Odp: I przed i po ślubie.

Albo za granicę się wyjedzie, ja mam blisko za wschodnią, ale zawsze wink

571

Odp: I przed i po ślubie.

No a jak Milabene! Możesz przecie sprzedawać choćby... własną boskość cielesną. Tam płacą za to, a i opiekuna Ci przydzielą.

Byłby Twoim "concierge'owcem". Coś jak w Noble Bank, tylko większy podział kasy...

Czyl co Kuocie, nie martwisz się?
36, a Ty pewna swej roboty jesteś, Modobloggerko? (jak Kasia Tusk phaha)

572

Odp: I przed i po ślubie.

Też porównanie znalazłeś... Zniesmaczona jestem. Mimozowatość i programowa niewyrazistość tejże jest dokładnie odwrotna do mojego temperamentu oraz... uwaga: fizys!

573

Odp: I przed i po ślubie.

To i dobrze, bo jakieś ciapowate to tuskowe nasienie. Takie tam - ot podrobione stylistycznie, ale to tylko zwykła Gdańszczanka, grubo poniżej ich pomorskiej średniej w moim mniemaniu.

W życiu nigdy nie porównałbym jej do Ciebie realnie. Tak tylko, pograłem na Twych strunach oburzenia...
...banjo masz jak widzę, sprawne fonetycznie.

574

Odp: I przed i po ślubie.

Kasia Tusk gdyby nie znane nazwisko byłaby tylko jedną z wielu szarych blogerek. Nie wyróżnia się niczym innym, jak tylko przynależnością do znanego ojca.

575

Odp: I przed i po ślubie.

[quote=incognito]No a jak Milabene! Możesz przecie sprzedawać choćby... własną boskość cielesną. Tam płacą za to, a i opiekuna Ci przydzielą.

Byłby Twoim "concierge'owcem". Coś jak w Noble Bank, tylko większy podział kasy...[/quote]

Zważywszy na kurs rubla to średnio opłacalny handel byłby...