1

Temat: prezent na imieniny

Hej. Szukam jakiegoś super prezentu dla ojca na imieniny, myślałam nad jakąś biżuterią, jakaś spinka albo sygnet patriotyczny. Znalazłam [url=https://sklep.enigmaonline.pl/bizuteria-patriotyczna/sygnety-patriotyczne]sygnety patriotyczne[/url] Co o tym myslicie?

Ostatnio edytowany przez Raveinar (2018-08-02 22:26:52)

2

Odp: prezent na imieniny

Myślę, że to całkiem dobry wybór. Osobiście rozważyłbym jeszcze może jakiś zegarek. Pamiętaj tylko aby tego rodzaju prezent ładnie zapakować przed wręczeniem. Polecam prezentowe torby papierowe. Sam kupuje taki tutaj e-hurtownia-opakowan.pl

3

Odp: prezent na imieniny

Z innej beczki, mam ebooka, który wciąga, ten z tej recenzji - http://www.mawreads.pl/2018/06/wszystkiekwiatyalicehart.html
Czy waszym zdaniem przystoi danie czegoś takiego na prezent?
Bo normalne książki to dawałam wiele razy, ale czy ebooki mają większy sens?

4

Odp: prezent na imieniny

A może kurs języka angielskiego?
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/ to jeden z najlepiej opracowanych kursów i naprawdę można się sporo nauczyć nie wychodząc z domu. Każdy kto dostanie taki kurs na pewno będzie zadowolony i nie będzie miał już wymówek co do nauki angielskiego.

5

Odp: prezent na imieniny

Ja myślę, że fajnym pomysłem na prezent jest [url=https://www.tokante.pl]kosz prezentowy[/url] ... taki ze słodyczami!

6

Odp: prezent na imieniny

Bez sensu takie porady są.

7

Odp: prezent na imieniny

Mojemu tacie kupiłam kamerkę do auta, ojciec dużo jeździ a niestety nie ma nawyku zamykania auta i raz ktoś mu zwinął z auta dokumenty i portfel, ale oczywiście nic go to nie nauczyło. Kupiłam mu mikavi pq2, w tej kamerce oprócz nagrywania tego co przed autem to też można nagrywać wnętrze pojazdu. Tato zadowolony, teraz ciągle przegrywa filmiki z tras.

8

Odp: prezent na imieniny

Ja kupuję zwykle kosmetyki i jeśli ktoś lubi to też książki

9

Odp: prezent na imieniny

> Raveinar napisał/a:

> Hej. Szukam jakiegoś super prezentu dla ojca na imieniny, myślałam nad jakąś biżuterią, jakaś spinka albo sygnet patriotyczny. Znalazłam sygnety patriotyczne.Co o tym myslicie?

A moze tak w prezencie podarować , np coś zr różnych ciekawych i praktycznych kursów. Jestem przekonana , ze taki praktyczny prezent się spodoba.

10

Odp: prezent na imieniny

A może kup jakąś książkę? smile

11

Odp: prezent na imieniny

U mnie w rodzinie tez obchodzi się hucznie imieniny z prezentami, tortem itp. Niedługo imieniny ma mój tato i myślę nad zakupem dla niego koszuli i perfum. Troche ich obchodzimy w ciągu roku oprócz urodzin smile