151

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

mój chłopak mieszka w akademiku... więc zdarzył nam się np prysznic w module, który obejmuje około okolo hmmm 12 osob?
a zabawialismy sie tez w pociagu i to raz w osobnym przedziale, a raz... w takim, gdzie byli ludzie, tylko robiliśmy to w miare dyskretnie :P poza tym hostel, w pokoju z obcymi ludzmi, oraz las :) Pozostałe były już raczej dosyc konwencjonalne ;)

152

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To z akademikiem jest super. W pokoju z innymi to wiem jak jest, zdarzało się, w pociągu razem nie jechaliśmy, ale gdybyśmy jechali, to na pewno by się działo smile

153

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=ksksks]mój chłopak mieszka w akademiku... więc zdarzył nam się np prysznic w module, który obejmuje około okolo hmmm 12 osob?
a zabawialismy sie tez w pociagu i to raz w osobnym przedziale, a raz... w takim, gdzie byli ludzie, tylko robiliśmy to w miare dyskretnie tongue poza tym hostel, w pokoju z obcymi ludzmi, oraz las smile Pozostałe były już raczej dosyc konwencjonalne wink[/quote]
Raz moja współlokatorka, którą odwiedził chłopak,nie mogła się powstrzymać i wciągnęła go pod prysznic... Dwie godziny ich nie było! A wszyscy co chcieli się wykąpać, czekali wściekli....

154

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No to następnym razem każda powinna przyprowadzić swojego chłopaka i po kolei znikać pod prysznicem wtedy, kiedy ona chce się umyć. Tak, żeby kilka razy dłużej czekała niż Wy czekaliście. Wszyscy czekali aż ona skńczy, to ona powinna czekać aż wszyscy skończą.

155

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

w akademiku nie mam zygod seksualnych ale kiedys poszlismy na spacer i poszlismy ze tak powiem w kzaki gorzej bo to byla godzina 13.00 popoludniu i ludzie tam chodzili z pieskami...:)albo nad jezioem i pan z lodki patrzal na nas przez lornetke

156

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To chyba lubicie jak was widzą smile

157

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No właśnie. Patrzył, a wy nic?

158

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A co mieli robić? Przecież i tak już wszystko zobaczył...

159

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W sumie... ale tak odruchowo bym się zwinęła stamtąd.

160

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A po co? Niech sie wstydzi ten co widzi. Normalny to by sie odwrócił i nie podglądał.

161

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No właściwie to racja. Nas jak ktoś przyłapał to zaczęłam się histerycznie śmiać - samo przyszło, nie mogłam opanować śmiechu, ale oczu nie odważyłam się podnieść i sobie poszliśmy.

162

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ciekawa reakcja... Ale z niego sie smiałaś czy z sytuacji całej?

163

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To chyba z nerwów tak, bo nagle dostałam ataku i nie mogłam przestać. a myślałam tylko o tym, żeby zbiec po schodach i się nie zabić. Jeszcze musiałam wrócić po torebkę. Byłam czerwona jak burak, czułam.

164

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

jakoś tak zawsze jest ze to dziewczyna sie wstydzi, a po facecie to spływ jak po kaczce..

165

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Po moim nie spłynęło. Wiesz, śmiech jest zaraźliwy, ale on też czuł się skrępowany sytuacją - nie ma w zwyczaju obnażać się przed innymi.

166

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale macie pomysły. smile

167

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dziewczyny są hardcorowe - ilu jeszcze rzeczy z tych opisywanych tu nie próbowałam...

168

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To co Ty robiłaś - jestem tylko trzy lata starsza, z czego dwa straciłam na życie w toksycznym związku, w którym nic ciekawego mnie nie spotkało, więc miałam tylko rok przewagi.

169

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nic takiego o czym mozna tu pisać, jestem w pierwszym moim związku, od 8 miesięcy. jedni sie szybciej rozwijają drudzy później:)

170

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No wiesz, to też od partnera zależy jak się związki rozwijają i jak długo trwają.

171

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Miałam na myśli że ludzie dojrzewają w różnym wieku. Jakoś wczesniej nie byłam gotowa na poważźny związek

172

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja też nie, a mimo to weszłam w taki  i wiesz co się stało? Jak już było po wszystkim zaczęłam się dziwnie zachowywać - jak ktoś kto nie dorósł do swoich lat. Chyba podświadomie próbuuję sobie odbić ten czas, który poświęciłam na poważny związek, bo to wtedy powinnam się tak zachowywać, a nie teraz.

173

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W każdej kobiecie jest coś z dziecka, którym mężczyzna powinien się opiekować...

174

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Sęk w tym, że ja to nawet lubię.

175

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ja raczej umiarkowanie lubię.