1,801

Odp: Zdrada

Oglądam różne filmy .Na nie których są czasami pikantne sceny ,wtedy moja wyobraźnia jest pobudzona i wyobrażam czasami siebie w takiej sytuacji .Można powiedzieć ,że w pewnym stopniu w marzeniach zdradzam ,ale nigdy w realu smile

1,802

Odp: Zdrada

Justyna czadowe są te sytuacje ,ale ja bym nie mogła się skusić .Nie raz w marzeniach jak oglądałam film wyobrażałam sobie ,że się kocham z tym aktorem ,ale nie uznaję tego za zdradę .

1,803

Odp: Zdrada

To co niemożliwe do spełnienia, właśnie dlatego jest takie pociągające... A partner przecież nie musi wiedzieć o naszych fantazjach wink

1,804

Odp: Zdrada

Co innego marzyć, a co innego robić... Takie fantazjowanie to na szczęście jeszcze nie zdrada...:)

1,805

Odp: Zdrada

[quote=Caroline]To co niemożliwe do spełnienia, właśnie dlatego jest takie pociągające... A partner przecież nie musi wiedzieć o naszych fantazjach wink[/quote]
On o naszych wiedzieć nie musi, my o jego wiedzieć nie będziemy. Pewnie tak samo, oglądając film, wyobraża sobie, że uprawia seks z aktorką tongue

1,806

Odp: Zdrada

To przez ten telewizor w domu robią nam się czworokąty wink

1,807

Odp: Zdrada

hahaha "D trafiłaś w samo sedno tongue hahaha

1,808

Odp: Zdrada

[quote=milky]To przez ten telewizor w domu robią nam się czworokąty wink[/quote]
Więcej problemów jest w związkach przez komputer... Pomyślcie ile mniej by było zdrad gdyby nie było takiej łatwości poznania kogoś w sieci...

1,809

Odp: Zdrada

Ale techniki nie zatrzymamy i ciekawości ludzi też kto kryje się po drugiej stronie ekranu .
Dawno temu czytając romantyczną książkę ,tak się podnieciłam ,że dostałam orgazmu ,wcale nie przyznałam się partnerowi ,ale chyba nie jest to zdradą smile

1,810

Odp: Zdrada

na litość Boga! Za chwilę zwykła rozmowę będziecie traktować na równi ze zdradą.

1,811

Odp: Zdrada

Ale facet zaraz taką rozmowę kieruje na wiecie jakie tory... I co, to jeszcze nie zdrada, jak opowiada obcej lasce, co by z nią chętnie robił...?

1,812

Odp: Zdrada

póki tylko opowiada a nie przechodzi do czynów to nie, nie jest to zdrada. Przynajmniej w moim odczuciu.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2016-01-19 16:06:56)

1,813

Odp: Zdrada

Teoretycznie nie, al chyba każdą kobietę boli to, że on okazuje zainteresowanie innej, robi jakieś aluzje - ja bym się źle z tym czuła.

1,814

Odp: Zdrada

no jasne, że tak. Nikomu  by w takiej sytuacji nie było przyjemnie.

1,815

Odp: Zdrada

Minęło już pół roku, a ja nadal nie mogę dojśc do siebie... nawet nie zdawałam sobie sprawy jak potężny jest to cios... totalnie zwalił mnie z nóg... wyrażenie "złamane serce" idealnie oddaje ten stan... czuję jakbym popękała w środku, a ból jest niemalże fizycznie odczuwalny... na co dzień staram sie zachować dobry nastrój, poświęcać się pracy i pasjom, ale w chwilach samotności nadal mam stan kryzysowy... a najbardziej boję się tego, że te rany się nie zagoją i nie będę w stanie otworzyć się już w pełni przed nikim i zbudować udany, trwały związek...

1,816

Odp: Zdrada

musisz dać sobie czas, niestety są takie momenty kiedy wszystko do człowieka wraca. Grunt to nie dać się zniewolić tym emocjom i walczyć z demonami przeszłości.

1,817

Odp: Zdrada

Ja nie potrafię wybaczać zdrad, dla mnie zdrada to coś okropnego.

1,818

Odp: Zdrada

Jeśli ktoś raz zdradził to będzie go ciągło ,aby jeszcze to robić .

1,819

Odp: Zdrada

ja też zdrady nie wybaczam ale jeśli już się zdarzyła to nie można dać się przez nią dominować, chodzi mi o to żeby ie oceniać innych ludzi przez pryzmat tego co nam się przytrafiło.

1,820

Odp: Zdrada

Myślę, że możliwość wybaczenia najczęściej  jest proporcjonalna do tego, jak bardzo nam zależy na partnerze i związku... Są też kobiety skłonne wybaczyć bo po prostu nie chcą odchodzić, być same...

1,821

Odp: Zdrada

tak to się zgadza. I to jest błędne koło.

1,822

Odp: Zdrada

[quote=Anays]Myślę, że możliwość wybaczenia najczęściej  jest proporcjonalna do tego, jak bardzo nam zależy na partnerze i związku... Są też kobiety skłonne wybaczyć bo po prostu nie chcą odchodzić, być same...[/quote]

Najczęściej chyba kierują się tzw. dobrem dzieci i nie chcą im odbierać ojca... Wśród moich znajomych to dość częste, potem takie pary i tak sięrozwodzą, jak już dzieci wyjdą z domu...

1,823

Odp: Zdrada

jeśli ktoś w kwestii wybaczenia kieruje się dobrem dzieci czy innymi zewnętrznymi czynnikami, to znaczy że w głębi duszy tak naprawdę nie wybaczył, że się do tego zmusił dla czyjegoś dobra.

1,824

Odp: Zdrada

Ale może czasem warto spojrzeć na sytuację  też z punktu widzenia dzieci, i jeśli da się wybaczyć, to po prostu spróbować...?

1,825

Odp: Zdrada

Cokolwiek robim7 nie z własnego przekonania, tylko ze względu na kogoś (nawet jeśli to dotyczy dzieci), to zawsze kiedyś się na nas odbije wyrzutem, że kiedyś podjęliśmy złą decyzję bo poświęciliśmy siebie dla innych...