1

Temat: Ilość wejść nowego bloga

Hej. Otworzyłam własnego bloga na temat zdrowego trybu życia i staram się go wypromować oraz próbuję zwiększyć ilość odwiedzin na nim. Jak macie jakieś porady to pomóżcie big_smile

2

Odp: Ilość wejść nowego bloga

Koniecznie załóż fanpage na Fb dla swojego bloga i zrób fajne rozdanie czy konkurs:) Warto też zajrzeć na podobne blogi i pokomentować wpisy dając link do swojego bloga i dodając  te blogi do obserwowanych, wtedy sama zyskasz obserwujących

3

Dzięki, popytałam się jeszcze w kilku miejscach i doradzono mi agencje SEO, zajmują się tym odpłatnie ale i profesjonalnie.  Co sądzicie ?

4

Jeśli tak poważnie do tego bloga podchodzisz, to czemu nie, ale zgadzam się z Zofyą, że bez Fb ani rusz. W tej chwili to absolutna podstawa. Tam również można dopłacić za rozpowszechnianie strony. Poza tym zauważ, że większość ludzi przeglądająca Internet skupia się właśnie na Fb, stąd coraz więcej reklam tam. To doskonałe miejsce do "łowienia" czytelników, klientów, fanów.

5

Z SEO możesz spróbować, zobaczysz jaki będzie efekt i albo będziesz to kontynuować, albo zrezygnujesz.