1

Temat: Twoja kobiecość!

Jaka jesteś? Jak opisałabyś swoją kobiecość w paru słowach?

2

Odp: Twoja kobiecość!

Ciągle czekam na kogoś, kto odkryje niezmierzone pokłady namiętności i bogatą osobowość, które składają się na moją kobiecość. W tej chwili jestem w fazie "uśpienia", ale może z wiosną coś się zmieni? Myślę zresztą, że wiosna to bardzo dobry czas na ekspresję kobiecości, np. w ubiorze.

3

mężczyzna jak nikt inny potrafi odkryć naszą kobiecość smile

4

Tak! A gdzie Ci mężczyźni? Niczym w piosence!

5

Uprzyjemnia życie i je utrudnia zarazem. Oto kobiecość.

6

Fajnie to sprecyzowałaś "niechcemisie".

7

Casting na modelkę w Złotych Tarasach

Już 11 września Złote Tarasy zapraszają wszystkie dziewczęta w wieku od 14 do 25 lat, które marzą o karierze modelki, na casting do konkursu Schwarzkopf Model Look Polska 2010. Od godziny 11.00 do 18.00 pracownicy międzynarodowej agencji Elite będą wybierali kandydatki, które zakwalifikują się do następnego etapu zmagań. Casting odbędzie się na pierwszym poziomie Złotych Tarasów.

Sobotnie spotkanie w Złotych Tarasach to także atrakcyjna propozycja dla kobiet, które nie zamierzają startować w konkursie na modelkę. W czasie trwania castingu wszystkie zainteresowane panie będą mogły skorzystać z udzielanych przez profesjonalistów darmowych porad w specjalnie przygotowanej przez organizatorów „Strefie Piękna Elite”. Wskazówek na temat pielęgnacji i stylizacji włosów będą udzielali m.in. pracownicy marki Schwarzkopf. Zaplanowane atrakcje poświęcone pięknu, urodzie i modzie będą również dostępne na pierwszym poziomie Złotych Tarasów.

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino, fitness klub oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej

[url=http://www.zlotetarasy.pl]www.zlotetarasy.pl[/url]

8

Ja czuję się kobieco, kiedy fajnie wyglądam w nowym ciuszku i wcale nie muszę mieć figury modelki, wystarczy że mój mąż powie mi komplement i rozkwitam:)