226

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Kalinka - toteż wszystkie rozważne, a nieromantyczne mogą się jeszcze w życiu srogo przejechać na swej wytrwałości. Jeden impuls może powywracać życie do góry nogami. Rozmnażajmy się - tak nam kazał Bóg... wink

36 - to nietypowe - ja pojechałem tekstem prosto z taniego romansu, a Ty tekstem z horroru. Role nam się chyba podmieniły?

227

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zwłaszcza jak romantyzm się włącza w wieku, dla którego raczej reumatyzm powinien być właściwy...

228

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Nooo tylko trzeba wtedy też zmusić ten obiekt romantyzmu do stania "na baczność", co może okazać się trudne...
No chyba, że wiesz - jakieś młode mięsko. wink
Wersja kobieca.

Trzeba mieć trochę włosów i kasy, żeby jakaś jeszcze westchnęła, bo co innego można dać z siebie w wieku reumatycznym?
Wersja męska.


Zazdroszczę kobietom, że zawsze mogą. Moje perspektywy są znacznie gorsze, tak jak statystyki dla mnie... Buuu!

229

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Włosy można przeszczepić, kasę można pożyczyć... Znam takiego jednego "hulakę", teraz spłaca długi, ale za to co poużywał, to jego wink

230

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zawsze mogą, ale nie zawsze chcą... Choć mówi się, że chcieć to móc wink

231

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

36 - dużo musi spłacić? Co robił z tym szmalem?

Kasia - już o facetach ciężko to powiedzieć. Chociaż... palce i język to też strefy erogenne... wink

232

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Zapytaj lepiej, co z nią robił za ten szmal... Jakieś 30-40 tysięcy go kosztowała, z tego co mi się obiło o uszy
Zagraniczne wycieczki, drogie restauracje, modne ciuszki i gadżety...

233

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

To jest wątek bez dna, bo przy tej okazji mogę przytoczyć, że znam kilka dziewczyn, które narzekają, że ich to nikt nie zabiera na wycieczki, nie kupuje samochodu, nie kupuje drogich torebek, a ich życie polega na wiecznej walce o zapłacone rachunki i najedzony brzuch.

Patrzą na te pinderelle, wożące się furami i może nie jawnie, ale skrycie zazdroszczą.
Tymczasem ja znam dobrze "drugie dno" - mój najbliższy kolega był doradcą kredytowym od ciężkich przypadków. Niezreszonym - wolnym strzelcem. Jeździł na spotkania do przeróżnych ludzi, między innymi takich:

Jedzie, wjeżdża przez bramę do gigantycznej willi, pod nią audiczki i mietaski. Willa wewnątrz przypomina pałac. Za willą kilka ciężarówek, maszyny budowlane itd.

I co?

I okazało się, że mają kilkanaście różnych kredytów na niemal 7 baniek, a obroty jak to obroty w latach po 2008 - niziutkie.
Błagali go o pomoc, bo owymi audiczkami i mietaskami jeździli do rodziców po wałówę, żeby przetrwać. Przytaczali wizje, że ich dzieci zawsze żyły w luksusie, że teraz nie będą umiały funkcjonować, a komornik już do domu pukał.

Kumpel miał im zrestrukturyzować zadłużenie - zrobić jeden kredyt z kilkunastu. Nie udało się. Upadli. Życie pod młotek i nara!

Zatem wszystkim dziewczynom, które właśnie takie podejście mają - rozrzutne, sugeruję zachować spokój.
Skromne życie nie jest takie złe! Dzisiaj kobieta może się ślicznie ubrać od stóp do głów za 300 zł, a nawet znacznie taniej! Zagraniczne wycieczki od zawsze uznawałem za bezsens, ponieważ najpierw chciałbym poznać dobrze swój kraj.

Jedyny wyjątek - ciepły kraj zimą. Muszę jeździć zimą do ciepłych krajów, bo marznę w tym polskim g...nie.


Taka tam... dygresja o kosztach szczęścia. wink
Co na to powiesz Soplu?

234

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Z punktu widzenia tych dziewczyn to sprawa jest prosta, jak wydoją jednego, idą do innego. Nie sądzę żeby miały jakieś sentymenty.

235

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Dla każdego szczęściem jest coś innego. Moja wizja jest inna, ale to rzecz gustu, czyja lepsza...

236

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=incognito]Kasia - już o facetach ciężko to powiedzieć. Chociaż... palce i język to też strefy erogenne... wink[/quote]

Zwłaszcza jak się posłucha niektórych, to język mają bardzo "erogenny"...

237

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

To dobre na chwilę, później już się myśli poważniej o życiu

238

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Kalinka - Kobiety kochają erogenny język - czy to dosłownie, czy w przenośni.
Dla faceta dowód miłości to różowa bielizna nocna i wygolone, świeże ciałko, natomiast dla kobiety słowa słyszane (+ ew. pachnące męskie nagie ciało - acz to opcja). Prawda?

To teraz pytanie otwarte:

Znalazłaś faceta swego życia - kochający, ciepły (ale nie "ciepły"), uczuciowy, przystojny i dba o Twoje dobro.
Zarabia jednak 1300 zł na kurczaku przy Biedronce.

Przyjęłabyś oświadczyny?

239

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Gdybym była zakochana - tak.

240

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Taki język, ale w granicach dobrego smaku, może być wink

Od czegoś trzeba zacząć - zresztą nie tylko kasa jest ważna w życiu.

241

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Inaczej jest jak dwoje ludzi pracuje, a inaczej jak jedna. Dziewczyny, które chcą łatwego życia bez wysiłku raczej uczuciami się nie kierują

242

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ej, Kaśka, ale przyznasz na pewno, że dobry smak ma tylko niedobry - zakazany język haha!

Czy od czegoś trzeba zacząć? Wolałbym, by kobiety były bardzo restrykcyjne.
Nawet np. moim kosztem.

Macie w rękach klucz do rozwoju Polaków - możecie wybierać obrotnych, tymczasem nieroby dają radę i to dobrze.

243

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Już od jutra będziemy - obiecujemy! wink

244

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Tylko, że dziś Ci pierwsi mogą Was jeszcze...

...zabezpiecz się lepiej! smile

245

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

[quote=incognito]Ej, Kaśka, ale przyznasz na pewno, że dobry smak ma tylko niedobry - zakazany język haha![/quote]

Pod warunkiem że znamy granice i ich nie przekraczamy smile

246

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Ja tam faworyzuję przekraczanie granic.

Z mojego punktu widzenia, wygląda to tak, że albo dostaniesz w pysk (lub wyleci z hukiem ze spotkania), albo dostaniesz nagrodę i okaże się, że w jej głowie, to dopiero diabeł jest.

Miałem takie doświadczenie dokładnie wczoraj! Fajna sprawa poznać kobietę z nowej strony!

247

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

A zdradzisz nam, ile lat miało to "doświadczenie" ...? i czy mocno biło?... wink

248

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Tyle co ja tongue

Zaczęło mówić po mojemu, nie było ciosu - no może raz, gdy nazwałem ją Zdz...
Zdecydowanie woli określenie Su...

Takich kobiet mi trzeba, mówię Ci!

249

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

To znak, że musisz wyeliminować je ze swojego słownika na wszelki wypadek...
Zwłaszcza jeśli liczysz na powtórki - chyba że to było w Ciechocinku, a Ty  jesteś Maxi Kaz, co to tylko jeden raz...? wink

250

Odp: Rozważna czy romantyczna? Jaka jesteś?

Jest jedna kobieta, która to słowo kocha.

Masz rację co do reszty - powstrzymam się. Zobacz - słowa podobne, ta sama wartość energii przenoszona przez nie, a jednak moc jedno z nich ma zdecydowanie większą... Fizyka języka...

Patrzaj jaka liryczna, dobre upałki, grzeją Ci karczek widzę!