51

Odp: Wypadające matowe włosy

polecam łykac biotynę, ale również zbadać hormony, do tego zmień szmpon na taki bez niepotrzebnej chemii, ja mam z termissy, niedrogi a bardzo dobry skład ma

52

Odp: Wypadające matowe włosy

Witaminy i zdrowe odżywianie to klucz do pięknych włosów. Kosmetyki niewiele same zdziałają.

53

Odp: Wypadające matowe włosy

Zrób sobie badania i zadbaj o dietę. Może warto też łykać kapsułki z wyciągem ze skrzypu polnego.

54

Odp: Wypadające matowe włosy

> radda napisał/a:

> Kwestia jakości kosmetyków i ich dopasowania.
No i do tego systematyczność. Tak naprawdę normalność jest do uzyskania bez wielkich wydatków.
Chodzi o podstawowe kroki - nic więcej.
Wypadanie włosów raczej nie za wiele ma wspólnego z kosmetykami. Powiedziałabym, że bardziej z jakimś brakiem witamin albo stylizacją z wysoką temperaturą, zbyt mocnym traktowaniem włosów prostownicą itp.

55

Odp: Wypadające matowe włosy

A czy któraś z Was może stosowała tabletki? Tak sobie przeglądam w necie, no i widzę, że mają całkiem niezłe opinie. A podobno ta krzemionka z bambusa jest jeszcze lepsza od tej ze skrzypu polnego.

56

Odp: Wypadające matowe włosy

Generalnie trzeba zwrócić uwagę na poziom witamin w diecie...

57

Odp: Wypadające matowe włosy

Ja biorę multiwitaminę i widzę już poprawę, jeszcze zastanawiam się nad preparatem z biotyną na jesień i zimę

58

Odp: Wypadające matowe włosy

> kaweczka napisał/a:

> A czy któraś z Was może stosowała tabletki? Tak sobie przeglądam w necie, no i widzę, że mają całkiem niezłe opinie. A podobno ta krzemionka z bambusa jest jeszcze lepsza od tej ze skrzypu polnego.

Niektórzy piją rano glinkę, żeby dostarczyć sobie krzemionki. Koleżanka ma włosy po pas, piękne, nieplączące się, no i zastanawiam się, czy to tylko kwestia genetyki, jedzenia czy ta glinka też jej w tym pomaga. Ona twierdzi, że zawsze jak ma osłabione, to pije i pomaga.

Widziałam różne glinki, ona poleca glinkę o nazwie "chuma"". Spożywa się 1-3 łyżeczek między posiłkami, rozpuszczonej w wodzie lub herbacie glinki.