76

Odp: Wymarzone Walentynki

W zasadzie za wszystko można się na kimś przejechać...

77

Odp: Wymarzone Walentynki

Zwłaszcza jak się jest przed okresem. Tylko że ja to ogólnie przesadzam, a jemu się ta moja wrażliwość udzieliła i dość często na siebie warczymy.

78

Odp: Wymarzone Walentynki

Może sprawcie sobie psa - będzie trio...

79

Odp: Wymarzone Walentynki

Ja już mam.
A w Wigilię rozważania, co jest gorsze: pies, który zaczął mówić, czy facet, który zaczął warczeć.

80

Odp: Wymarzone Walentynki

Wtedy można faceta za drzwi wystawić, a pies zostaje... Ja bym tak zrobiła, gdyby mnie zdenerwował i prawdopodobnie to by był ostatni raz, kiedy by mnie z bliska oglądał wink

81

Odp: Wymarzone Walentynki

Wow! Aż taka jesteś? Od razu tak ostro? a gdzie druga szansa? Gdzie do trzech razy sztuka po tym jak wykorzysta drugą szansę?

82

Odp: Wymarzone Walentynki

Lepiej żeby nie wykorzystał żadnej szansy, bo może jej nie dostać... Bądźmy realistkami wink

83

Odp: Wymarzone Walentynki

Realistka da drugą szansę, bo wie, że każdy facet wykorzysta pierwszą.

84

Odp: Wymarzone Walentynki

Zależy co by przeskrobał.

85

Odp: Wymarzone Walentynki

Ach, to oczywiste Zdrada na przykład jest niewybaczalna, albo gwizdnięcie pieniędzy z konta.

86

Odp: Wymarzone Walentynki

Z takimi sie nie zadawac, a wszystko będzie dobrze!

87

Odp: Wymarzone Walentynki

Ale czasami coś uderzy do głowy, nie wszystko da się przewidzieć. Znałam kiedyś pewną parę. Wszyscy wiedzieli, że świata poza sobą nie widzą, razem mieszkali od pięciu lat, żadne z nich nigdy nic nie zrobiło, ufali sobie. Kiedyś po imprezie zostali u znajomych na noc. Wtedy się stało. Zdrada, koniec związku. Nikt nie chciał w to uwierzyć.

88

Odp: Wymarzone Walentynki

Chcieli w końcu sprawdzić jak to jest z innym/inną. A które było ciekawsze?

89

Odp: Wymarzone Walentynki

Ona. potem mi powiedziała, żebym zapamiętała na jej przykładxzie co wódka robi z człowiekiem.

90

Odp: Wymarzone Walentynki

Ona...? Nie spodziewałam się... Raczej facet po wypiciu jest skłonny do romansów...

91

Odp: Wymarzone Walentynki

Cóż, w tym wypadku on dochował wierności i został bardzo skrzywdzony. Wszyscy to widzieli. Załamał się.

92

Odp: Wymarzone Walentynki

Trudno się dziwić, ona podeptała jego miłość głupim wybrykiem

93

Odp: Wymarzone Walentynki

Tak. A chłopak był fajny, nie oglądał się za innymi, w nią był zapatrzony.

94

Odp: Wymarzone Walentynki

Potrzebujemy Waszej pomocy: chcemy zorganizować błyskawiczny konkurs na Walentynki. Nagrodą będzie film Walentynki z Julia Roberts, Jessica Alba, Ashton Kutcher itp, oraz czekoladowy zestaw Farmony - czy macie jakieś fajne pomysły? Myśleliśmy o daniach na walentynki czyli co przygotujecie swoim ukochanym oraz przepisy z afrodyzjakami?

95

Odp: Wymarzone Walentynki

a może (z racji tego że kobiet tu więcej) konkurs na odwrót: co ONI nam przygotowują? smile

96

Odp: Wymarzone Walentynki

Skoro ma być czekoladowa nagroda, proponuje konkurs na typowo czekoladowe dania i słodkości :-)

97

Odp: Wymarzone Walentynki

Justyna masz świetny pomysł, właśnie może to okazja na przyciągnięcie facetów do wspólnej zabawy?

98

Odp: Wymarzone Walentynki

Madzik, pewnie, że to dobry pomysł! Podoba mi się baaaardzo

99

Odp: Wymarzone Walentynki

[quote=admin]Madzik, pewnie, że to dobry pomysł! Podoba mi się baaaardzo[/quote]


Dziękuję :-)

100

Odp: Wymarzone Walentynki

A może coś w stylu "wyznania miłosne czekoladowe"? Brzmi tajemniczo i jest duże pole do popisu zarówno dla mężczyzn jak i kobiet?

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2011-02-07 12:13:57)