326

Odp: Miłość poznana przez internet

Ale za to ile upojnych wrażeń... wink
Jestem za.

327

Odp: Miłość poznana przez internet

47 dnia z rzędu odszczekałabyś te "upojne wrażenia", w obliczu "ależ mnie wysuszyło i otępiło" oraz "co to takie zaschnięte na moim podkoszulku"... tongue

Nie jesteś za - jedynie to pochwalasz, ale nie stosujesz!
Hm?

328

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie stosuję, ale rozumiem stosujących i nie neguję, o ile nie muszę tego znosić... To się nazywa tolerancja smile

329

Odp: Miłość poznana przez internet

To jest tak samo jak z gejami/pedałami/homo - niech sobie będą, ale jak zaczną się ślinić pod moim oknem, to tolerancja idzie w odstawkę?

Masz tę "polską tolernację" właśnie?

330

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie polską - po prostu nie przyglądam się nikomu nachalnie, więc i razić mnie nie ma co wink

331

Odp: Miłość poznana przez internet

Miałem na myśli sytuację, kiedy drażniący Cię obiekt sam się narzuca.

Takie "komarowanie" ludzkie!
Ja wtedy tracę nagle całą swoją polską tolerancję i po prostu bym strzelił w pysk... wink

No nie mów, że takiej świadomej istoty, jak Twoja osoba, nie irytują niektóre sytuacje codzienne?
Co z Ciebie za obserwatorka, deklarowana wcześniej, skoro nie przyglądasz się nachalnie?

Ja tylko tak, za to zawsze dyskretnie. wink

332

Odp: Miłość poznana przez internet

To tak jak ja - wzór dyskrecji smile
Irytujące sytuacje są wtedy, kiedy pozwolimy się w nie wciągnąć - sama używam mojej świadomości do unikania takowych.

333

Odp: Miłość poznana przez internet

Ty jesteś w ogóle wzorem, pomijając masę ciała, Biedulko! :*

Nie zawsze tak jest 36 - czasem ktoś podejdzie w środku miasta, zaczyna pleść, nawet nie do Ciebie, a Ty już masz czerwone białka u oczu.

Nie miewasz tak Dyskreciku?

334

Odp: Miłość poznana przez internet

Mnie tam masa odpowiada, nigdy nie będę "chodzić" w wadze ciężkiej :*

Rzadko ostatnio bywam w tzw. mieście, bo rozkopane, a mieszkam na obrzeżach, gdzie mniej tych istot, które mogą irytować, za to więcej spokoju...

335

Odp: Miłość poznana przez internet

Dobrze, że z tego co ostatnio patrzyłem na Wikipedii, ta Twoja spakowana w jednym miejscu społeczność nadal jest nazywana szumnie miastem.

Nie potrzebowała być rozkopana, by być wielką dziurą... tongue

A tak szczerze - nie mam pojęcia dlaczego tak się w Polsce o niej mówi.
Wiedz jednak, że oprócz Twoich współmieszczan i mnie, np. ludzie z Elbląga nawet mówią, że mieszkasz na zadupiu.

Zadzwoń do burgemasjtra i powiedz, że musi poprawić wizerunek.

336

Odp: Miłość poznana przez internet

Tak, słyszałam, myślą że u nas to się krowy pasą na trawnikach i chodzimy w gumofilcach wink
Tu każdy jest skądś, najczęściej ze wsi, więc trochę prawdy w tym jest.

337

Odp: Miłość poznana przez internet

36 - nie rozminęłaś się z tematem, bo jeśli nawet w Poznaniu co 17-sta nosi gumiaki w słoneczny dzień, to ja nawet nie pytam jak wygląda gumowy temat u Ciebie.

338

Odp: Miłość poznana przez internet

U nas co druga się nie krępuje i nosi wink

339

Odp: Miłość poznana przez internet

A ile masz tych co chodzą w "Fantazji Pocanhontas"?

Szkoda, że moda na nie nadal trwa......... Płakać mi się chce, jak widzę te damskie "Ewoki" z Gwiezdnych Wojen (wiecie - te na leśnym księżycu - takie malutkie misiaczki - też miały takie rubaszne owłosione grube stópki).

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-23 10:51:53)

340

Odp: Miłość poznana przez internet

Parę widziałam, jest w tym jakiś pierwotny instynkt, który mnie akurat śmieszy nieco...

341

Odp: Miłość poznana przez internet

Instyknt kogo?

Łowczyni okazji jadącej w tramwaju nr 3?
Takie buty to na spacer w psem husky tylko i wyłącznie, ale żeby po ulicach?

Która na mnie spojrzy jak założę liche mokasyny - w analogicznej sytuacji?

Co one sobie wyobrażają? Te od pluszaków i kaloszy?

342

Odp: Miłość poznana przez internet

Instynkt samiczki szukającej ekh... równie owłosionego samca?... Natura wzywa!

343

Odp: Miłość poznana przez internet

Ja tam nie dam się wpiąć do takiego zaprzęgu - fora ze dwora i na Alaskę albo bagna Arizony!

No tak, tak, wiem.
Każdy jest inny i trzeba tolerować odmienne preferencje.

Nie pouczej mnie zatem Halinka czasem! wink

Ostatnio edytowany przez onomato (2012-11-28 11:37:16)

344

Odp: Miłość poznana przez internet

Tolerancja to moje drugie imię, a na wychowywanie Ciebie to już raczej za późno, zresztą całkiem rozświetlone masz w tej łepetynie, mimo różnych takich...
Tylko wiesz, co 7 lat człowiek się zmienia podobno - i skąd pewność, że w 2019 nagle nie zatęsknisz za małą stabilizacją?... Nawet z czystego egoizmu, który tak apologizujesz?

345

Odp: Miłość poznana przez internet

Moja wizja egoizmu jest taka, że we wtorek moje żądze zaspokoi Ewa, w środę moją potrzebę bliskości przy lodach z kartonika zaspokoi Ewelina, w piątek moją potrzebę rozrywki na kręglach zaspokoi Asia, a w sobotę moje zmęczone trudami życia ciało naprawi Katarzyna.

To tak wiele?
Jeśli na tym świecie potrafią się znaleźć i być ze sobą dwa dziwadła, każde po 70 kolczyków na dupie, nie wspominając o clitoris, to i ja takie świadome, niezależne i wolne kobiety znajdę. Jest ich dzisiaj trochę, a przecież są też mężatki. Wiadomo czym jest małżeństwo - sumą 95 % rutyny i 5 % frajdy, więc mam 95 % szans na łechtanie swego egoizmu.

Masz jednak rację - w 2019 mogę być już pokornym cielem jakiejś kolejnej, która się podjęła naprawiania mnie. W nagrodę poniosę jej zakupy i dam karnet na solarium. Kto wie!

346

Odp: Miłość poznana przez internet

A czemu nie codziennie inna? o co się tak ograniczać...? Jest tyle pięknych imion do wyboru wink

347

Odp: Miłość poznana przez internet

Bo ja kocham czas poświęcony sobie!

Ty też - wiemy to! Nie bez przyczyny masz faceta spoza miasta.

348

Odp: Miłość poznana przez internet

Ja też:) Widzę, że w NLP jesteś ekspertem...

349

Odp: Miłość poznana przez internet

Jeśli przyjąć, że przeczytałem 100 książek w swym życiu, to o NLP przeczytałem maksymalnie jedną.
Cieżko mówić o poziomie eksperta.

Wiem do czego jednak piejesz, bo NLP to kolejna (po ADHD) chlubna nazwa zwykłej i ogranej kwestii.
Tę akurat przez nas omawianą, można nazwać umiejętnością serwowania zamierzonych bodźców.
Specem od NLP jest również Pani Basia z giełdy odzieżowej, która odpowiednio wciska dzianinkę za 23 zyla, czyż nie?

350

Odp: Miłość poznana przez internet

Nic nie mów, byłam ostatnio na takiej giełdzie i nic mi się nie podobało, a ceny mieli jakby detaliczne... Kurtki wyglądały jak z Chin po prostu...