51

Odp: Słodkości firmy Brześć

Ciasteczka słodkie są u mnie zawsze mile widziane, nie zmarnuję ani okruszka z paczki, którą dostanę!!!

52

Odp: Słodkości firmy Brześć

Mam nadzieję, że dostanę tą paczkę, bo inaczej nie wie,m, jak przetrwam tą szarą i pochmurną jesień... Niech chociaż słodycze  mnie podniosą na duchu...

53

Odp: Słodkości firmy Brześć

Przed nami długie jesienne, a wkrótce zimowe wieczory. W amerykańskich filmach szczęśliwcy spędzają błogo ten czas przed rozpalonym kominkiem. Ciepły blask ognia pieści ich skórę, na meblach i ścianach toczy się tajemnicza gra świateł. Niestety, w naszej polskiej rzeczywistości trudno o taki nastrój, ale tu z pomocą przyszłaby paczka słodkości od Brześcia. To swoista chemia pojawiająca się z każdym kęsem. Szybko rósłby poziom endorfin, co wpływałoby na uczucie zadowolenia. To byłyby takie molekuły radości. O tym jak bardzo kogoś lubię, mogę mu powiedzieć na wiele sposobów. Również podając mu coś dobrego do jedzenia. Nie byłabym samolubna i z paczką podzieliłabym się z przyjaciółmi. Zbliżają się Andrzejki. Wygrana to byłby dobry powód, by urządzić je w domu. Dobrzy znajomi, dobre drinki i dobra muzyka to esencja imprezy, a nie wolno pozwolić, by goście byli głodni. Paczka do firmy Brześć pasowałaby w sam raz! wink

54

Odp: Słodkości firmy Brześć

Już niedługo Mikołaj.Tyle jest dzieci potrzebujących,które ucieszyłyby się z nawet najdrobniejszego prezentu.Ja jestem dorosła i mogę odmówić sobie słodkości.Ale gdybym otrzymała tą paczkę na pewno wiedziałabym co z nią zrobić .Podarowałabym ją dzieciom które w tej chwili najbardziej ją potrzebują.W mojej miejscowości ucierpiała rodzina i dzieci w pożarze ,spalił się im dom.Nie ma nic gorszego jak strata tego co dla nich było najważniejsze -dom.One potrzebują wszystkiego a ta paczuszka podarowana dała by im chociaż trochu słodkości.Tak nie wiele a jednak dużo-bo każdy drobiazg się liczy.Gdybym otrzymała taką paczkę to dla mnie podwójna radość.Radość z wygrania i radość z podarowania.Bo jest ktoś kto bardziej potrzebuje.

55

Odp: Słodkości firmy Brześć

Ja z miłą chęcią produkty Brześć przetestuję
i na moim blogu zrecenzuje.
U nas dla mamy, taty, siostry czy też brata
nie ma bez słodkich przysmaków cudnego świata.
My lubimy czasami przegryźć coś pysznego,
dzięki czemu podnosi nam się hormon szczęścia do tego.
Bliżej tą firmę słodyczy poznać chcemy,
kto wiem, może na dłużej razem zostaniemy?
Znajomych do nas zaprosimy
i się tym o owym podzielimy.
A tak szczerze to niezłe z nas łasuchy,
czasami chowamy słodycze nawet pod poduchy.
Oczywiście wszystko z umiarem,
a tak szczerze to wygrać w tym konkursie jest naszym zamiarem!
Więc całą rodzinką do konkursu się zgłaszamy
i niecierpliwie na wyniki czekamy!

56

Odp: Słodkości firmy Brześć

Ja uwielbiam ich słomkę ptysiową