51

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Rówieśnicy szydzą ze wszystkiego - że ktoś jest biedny, gruby, mama czyjaś pije, nie ma butów nike, ma rude włosy, śmieszne nazwisko itd.

52

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Tak, są okrutne i to jest m.in. dla mnie argument by ich nie mieć. Na szczęście mój ma już 2 synów i nie naciska. mam nadzieję, że mu się nie odmieni...

53

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Mój chciałby mieć jeszcze w przyszłości dziecko, ale żadne z nas nie jest na to gotowe. Też miał dwóch synów.

54

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Ja to uważam, ze najpierw ślub, a nie zaczynać od końca, jak wiele par, niestety...

55

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Tak samo myślę. On zresztą też. Ja myślę o tym, żeby pierw się wyedukować i trochę popracować, on żeby znaleźć stałą, dobrą posadę (bo teraz wszystko takie niepewne jeśli chodzi o zatrudnienie).

56

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Dziś dzieci mają wymagania, kupowanie gadżetów, zabawek, modnych ubrań, wyprawianie urodzin, imprez - wszystko kosztuje.

57

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Moja koleżanka właśnie zrezygnowała ze związku z gościem, który jest po rozwodzie i płaci na 2 dzieci. Ona ma dwoje, więc razem to jakby mieli wydatki na czworo...

58

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Zależy czy była żona ciągnie kasę ile się da, bo jeśli bierze tyle ile faktycznie wydaje na e dzieci to może nie jest to aż tak dużo... Zależy też od sytuacji, czy dzieci są zdrowe, czy chodzą na dodatkowe zajęcia itp.

59

Odp: dzieci w zwiazkach partnerskich...

Wydatki na dzieci to studnia bez dna...