26

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Raczej nosze związane, ale czasami jak się muszę bardziej postarać to robię fale. Ostatnio dostałam fajną lokówkę  taką spłaszczoną, daje bardzo ładny, naturalny efekt. To jest lokówka z tej nowej serii, może kojarzycie

27

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Niemal zawsze nosze rozpuszczone, rano tylko szybkie czesanie.

28

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Tylko włosy prostuje.

29

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Teraz pracuję w restauracji i muszę raczej ciasno związywać, pleść warkocz lub upinać włosy. W domu z kolei zawsze noszę spięte spinka, bo są długie i plączą się łatwo. Poza domem najczęściej noszę rozpuszczone. Ja chyba jestem zbyt leniwa, żeby robić upięcia i inne fantazyjne fryzury.

30

Odp: Fryzury noszone na co dzień

ja zawsze je spinam w luźnego koka, gdy mi zależy na tym żeby mi w oczy nie leciały. poza tym noszę rozpuszczone smile

31

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Używacie wypełniaczy do koków czy raczej robicie je na samych gumkach? Mi coś nie bardzo wychodzi bez wypełniacza, a z wypełniaczem jakiś taki za wielki sad

32

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Z wypełniaczem kok wychodzi symetryczny, nie zagina się w żadna stronę:)

33

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Ja najczęściej nosze rozpuszczone lub kręcę je na prostownice smile Lecz gdy mam luźny dzień bądź zapowiada się na ciężki i pracowity to stawiam na koczka smile Ale wszystko zależy od tego kto co lubi i jak ktoś się w tym czuje.

34

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Spinam z tyłu dużą spinką, tak jest wygodnie

35

Odp: Fryzury noszone na co dzień

Spinam z tyłu dużą spinką, tak jest wygodnie