101

Odp: sexshop

Nie pamiętam, bo to było.......strasznie dawno temu.

102

Odp: sexshop

Ja na 18-stę też w sumie nic takiego nie dostałam lepiej było na panieńskim dziewczyny troche poszalały

103

Odp: sexshop

Kiedyś było skromniej z obchodami 18tki teraz to nawet restauracje są zamawiane , wystaw się pokaż sie i kredyty niektórym rosną! ja uważam że nie ma takiej potrzeby!

104

Odp: sexshop

Zaciągnięcie kredytu to ja uważam że taki człowiek nie myśli o przyszłości tylko żyje chwilą

105

Odp: sexshop

właśnie może lepiej na 18tke dziecku dać coś na przyszłość! pomóc sie rozwijać pieniądze na nauke!

106

Odp: sexshop

nie pamiętam, ale żadnych chyba szałów tongue

107

Odp: sexshop

Moja 18stka była w domu i z jedną koleżanką i rodzeństwem...nic nadzwyczajnego....a moja siostra to teraz zamawia sobie salę...

108

Odp: sexshop

ja miałam imprezę z przyjacielem z klasy wink też zamawialiśmy salę wink bawiliśmy się w gronie ok.20osón

109

Odp: sexshop

a koszty? też razem?taka impreza pewnie droga?

110

Odp: sexshop

wcale nie taka droga, koszty rozkładają się na dwie osoby smile
nie chcę skłamać, ale nas ta impreza wyniosła chyba niecały 1000zł...a to chyba nie tak dużo na taką imprezę.

111

Odp: sexshop

no to fajnie że koszty są wspólne , czasem tak robią na komunie

112

Odp: sexshop

Po latach jest co wspominać

113

Odp: sexshop

Teraz mało kto robi imprezę w domu, przeważnie ludzie wolą zapłacić i mieć z głowy sprzątanie, mycie garów, nie wspomnę o gotowaniu itp

114

Odp: sexshop

dokladnie, teraz nawet urodziny sie w barach, restauracjach robi...

115

Odp: sexshop

a ja myślę, że poza zyskaniem czasu i porządkiem w domu sporo się traci robiąc taką imprezę w knajpie...

116

Odp: sexshop

A co myslicie o kapciach-peniskach?
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/219/f13596cfb0e1839d.jpg[/img][/url]
Albo kondonierce:
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/224/fcca02a0b12f2f15med.jpg[/img][/url]

117

Odp: sexshop

to pudełeczko urocze
kapcie nie apetyczne...

118

Odp: sexshop

kapcie-peniski do noszenia po domu przy babci nie bardzo, ale jako prezent dla kuzynki lub kumpeli - jak najbardziej!

119

Odp: sexshop

ja miałam do wyboru - albo imprezę na 18 albo wyjazd na obóz do Hiodszpanii z przyjaciółką - i wybrałam obóz smile

120

Odp: sexshop

kapcie he he he śmiechowe, ale przyciach chodzić .... chyba by nie wypadało

121

Odp: sexshop

NOWY KONKURS !!! Poleć nas znajomym i wygrywaj!!!

Zachęceni sukcesem poprzedniego konkursu ogłaszamy nowy konkurs
Tym razem konkurs świąteczno-noworoczny

Poleć nas kolejnemu klientowi , jeśli poda twoj nick w zamówieniu ty dostaniesz nagrode niespodzianke z naszego sklepu . Uwaga nagrody są bardzo ciekawe;)

Spróbuj może masz ukryty talent - polecacza!!!

Najlepsi którzy osiągną największy obrót poprzez "swoich poleconych"dodatkowo maja szanse wygrać :

   1. miejsce - zakupy o wartości 300 zł.
   2. miejsce - zakupy o wartości 150 zł.
   3. miejsce - zakupy o wartości 50 zł. x 10 nagród

Konkurs trwa do dnia 19.12.2009, nagrody wysyłamy natychmiast po zrealizowanych zamówieniach poleconego



[url]http://www.sexapteka.com.pl/index.php?m=page&a=page&id=14292[/url]

122

Odp: sexshop

a  ja bylam, jazda  bez  trzymanki,
z  kumpela  wpadlusymy po prezent dla kolezanki.sklep jak sklep.
zero stresu,wstydu

123

Odp: sexshop

chyba się nie doczekamy wink

124

Odp: sexshop

podoba mi się pomysł zakupu wibratora dla teściowej, ja jeszcze nie mam swojej teściowej, ale mój brat ma teściową, która upatrzyła sobie mnie jako ofiarę i zaczęła wtrącać się w moje życie

125

Odp: sexshop

To masz przerabane....