51

Odp: Powiększanie ust

A czy również się wchłania z biegiem czasu? No i pytanie, czy oprócz efektu wypełnienia również wpływa na odnowę skóry? Bo przecież nie chodzi tylko o wymodelowanie usta, ale także wygładzenie na zewnatrz, ładny koloryt itd...

52

Odp: Powiększanie ust

Jakie to teraz są nowinki, że aż głowa boli, no bo przecież postęp idzie we wszystkich dziedzinach  życia.

53

Odp: Powiększanie ust

Dziewczyny, czy któraś słyszała o powiększaniu ust soft lips?    Co to właściwie jest ? Kto próbował ? Jak efekty ?

54

Odp: Powiększanie ust

Tego nie wiem, ale chciałabym wiedzieć, czy dziewczyny, które sobie robiły powiększanie ust, nie straciły krawędzi ust?

55

Odp: Powiększanie ust

[quote=Basiencja]Tego nie wiem, ale chciałabym wiedzieć, czy dziewczyny, które sobie robiły powiększanie ust, nie straciły krawędzi ust?[/quote]

śmiesznie to brzmi smile moja znajoma powiększała usta ale krawędzi nie stracila smile

56

Odp: Powiększanie ust

Usta muszą się gdzies kończyć, nie?:)

57

Odp: Powiększanie ust

Teraz są takie dobre kosmetyki ze mozna usta powiększyć bez botoxu...

58

Odp: Powiększanie ust

Kupilam właśnie  błyszczyk co mial powiększać usta ale efektu specjalnie nie widzę:/

59

Odp: Powiększanie ust

Lepiej sobie potrzyj pieprzem albo mieloną papryką to będzie efekt na jakąś godzinkę:)

60

Odp: Powiększanie ust

Można też je sobie pomasować szczoteczką do zębów, będą czerwieńsze i wydatniejsze:)

61

Odp: Powiększanie ust

te błyszczyki co mają powiększać usta strasznie szcypią, lepiej wypełnić usta kredką

62

Odp: Powiększanie ust

Są takie pomadki z drobinkami chilli, które uwydatniają usta smile

63

Odp: Powiększanie ust

[quote=rizzoli33]Są takie pomadki z drobinkami chilli, które uwydatniają usta smile[/quote]
o pierwsze słysze stosowałaś może?

64

Odp: Powiększanie ust

[quote=Isia]Lepiej sobie potrzyj pieprzem albo mieloną papryką to będzie efekt na jakąś godzinkę:)[/quote]
Zgadza się. Kiedyś przesadziłam ze słonymi orzeszkami. Kiedy jadłam, w swoim wielkim łakomstwie wkładałam je do buzi ciągle dotykając warg palcami upapranymi solą i w końcu mi usta spuchły. Myślę, że tak samo mogą je podrażnić ostre przyprawy, ale jak ktoś chce niech też spróbuje wcierać sól tongue Podobnie spuchły mi jak przesoliłam popcorn. Oglądałam film, w pokoju ciemno, pchałam rękę do miski na oślep, więc zgarniałam z dna cała tą sól.
Raz też ugryzł mnie komar i tak jakoś trafił skubany, że górną wargę miałam jak Murzynka. big_smile Bezpłatny zabieg powiększania.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-07-26 23:17:38)

65

Odp: Powiększanie ust

[quote=kornelcia][quote=rizzoli33]Są takie pomadki z drobinkami chilli, które uwydatniają usta smile[/quote]
o pierwsze słysze stosowałaś może?[/quote]

Stosowałam. Można takie kupić na Allegro. Fajnie pieką w usta i trochę je uwydatniają smile

66

Odp: Powiększanie ust

A nie taniej i lepiej wetrzeć w usta samo chili?:)

67

Odp: Powiększanie ust

A może chcecie jednak zdecydować się na zabieg, który powiększy Wam usta już na stałe? Ja mogę Wam polecić świetnych chirurgów z Wrocka. Możecie sobie na ich stronie Internetowej coś więcej na ten temat poczytać

68

Odp: Powiększanie ust

Chyba najszybszy sposób na powiększenie to zabieg wypełniania (wstrzykiwania wypełniaczy), tylko warto w tym celu wybrać renomowaną klinikę  by nie wyglądać jak żaba Monika wink

69

Odp: Powiększanie ust

według mnie błyszczyki i wszelkie takie ogólnodostępne środki do powiększania ust to jedna wielka ściema. nic to nie daje a kosztuje naprawdę spore pieniądze.

70

Odp: Powiększanie ust

Tak takie błyszczyki to moim zdaniem to takie zwykłe pitolonie i jakaś słaba z tym reklama. Moim zdaniem wybrać się do jakiegoś specjalisty i oczywiście skorzystać z jakiegoś zabiegu, który zostanie wykonany profesjonalniej i to będzie lepszy wybór niż wydatki na te pierdoły, które nic nie dają.

71

Odp: Powiększanie ust

A ja jestem ciekawa czy któraś z Was powiększała usta tłuszczem? Ostatnio się o tym naczytałam ;] Podobno efekt jest w 50 % trwały, tzn. połowa tłuszczu po jakimś czasie znika a połowa ulega wgojeniu, czyli zostaje. Wydaje się to całkiem niezłe, tym bardziej że można przy okazji pozbyć się tłuszczyku z niechcianego miejsca.
A dobry kwas hialuronowy utrzymuje się nawet do 2 lat podobno.

72

Odp: Powiększanie ust

Powiększanie tłuszczem? Czego to ludzie nie wymyślą. Wytnę sobie z pupy i poprawie usta wink

73

Odp: Powiększanie ust

Ja nigdy tego nie stosowałam, trochę się boję. Poza tym mam takie podejście, że naturalny wygląd jest najpiękniejszy. Bałabym się komplikacji, albo tego, że efekt nie będzie wystarczająco zadowalający.

Ostatnio edytowany przez marysia12 (2015-07-02 22:45:02)

74

Odp: Powiększanie ust

Polecam zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym wszystkim Paniom,które mają małe i wąskie usta a zwłaszcza Paniom po 30-tce kiedy to skóra zaczyna wyraźnie tracić wygląd i jędrność. Podanie kwasu hialuronowego spowoduje, że usta stają się pełne, soczyste oraz nabierają idealnego kształtu, moja koleżanka miała podany kwas..

75

Odp: Powiększanie ust

[quote=marysia12]Ja nigdy tego nie stosowałam, trochę się boję. Poza tym mam takie podejście, że naturalny wygląd jest najpiękniejszy. Bałabym się komplikacji, albo tego, że efekt nie będzie wystarczająco zadowalający.[/quote]

To prawda, efekty uboczne mogą się zawsze pojawić, nawet w przypadku rutynowych i nieinwazyjnych zabiegów. Poza tym, czasem wydaje mi się, że większość takich powiększonych ust wygląda niemal identycznie. Czasem trochę dziwnie to wygląda, jak się widzi dwie obce kobiety z identycznymi (powiększonymi) ustami.