1

Temat: Powiększanie ust

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was powiększał sobie usta, a jeśli tak to jakimi preparatami, czy są bezpieczne, jak długo się Wam utrzymały takie usta? Zależy mi na najbardziej długotrwałym efekcie...

2

Odp: Powiększanie ust

o ilę się nie myle ostatnio w drogierii widziałam powiekszacz  do ust z firmy loreal za ok 62 zl. Wydaje iż bedzie eletowny, ale nie uzywalam ani nie mam zamiaru, bo moje usta sa ok.

3

Odp: Powiększanie ust

Słyszałam ,że jak się posmaruje pieprzem to urosną!! Poza tym to stosowałam tylko takie b lyszczyki 3D

4

Odp: Powiększanie ust

Są błyszczyki pieprzowe - ale to raczej krótkotrwały efekt jest.
Mi po soli puchną wink

5

Odp: Powiększanie ust

Zawsze chciałam mieć większe usta jednak nie odważyłabym się na taki zabieg nie tylo ze względów cenowych

6

Odp: Powiększanie ust

Ostatnio Doda i Edzia Górniak powiększały sobie usta, ale one muszą przecież lśnić i wyglądać jak gwiazdy, ja tez bym takie chciała, ale troszkę szkoda mi kasy:| i neutral

7

Odp: Powiększanie ust

Nie mogę się zdecydować: botoks czy kwas hialuronowy, a może jeszcze coś innego, boję się też o to, że mam straszne problemy z opryszczką, czy to czasem nie przeszkadza?

8

Odp: Powiększanie ust

Ja mam usta ok, a nawet może ciut zbyt duże. Taka żabka.

9

Odp: Powiększanie ust

Ale jakby sobie nie powiekszyły to juz by nie były gwiazdami wink?

10

Odp: Powiększanie ust

[quote=zima300]Nie mogę się zdecydować: botoks czy kwas hialuronowy, a może jeszcze coś innego, boję się też o to, że mam straszne problemy z opryszczką, czy to czasem nie przeszkadza?[/quote]


najlepiej iść do dermatologa i poradzić sie jego - co o tym mysli.

Ale przecież są "sztuczki" wizażowe by optycznie powiększyć usta lub pomniejszyć smile

11

Odp: Powiększanie ust

właśnie sa np. pomadki , błyszczyki z substancjami powiększającymi usta ( po nałożeniu czuć takie mrowienie ) i odbijające światło - przez co też usta wydaja się wydatniejsze smile

12

Odp: Powiększanie ust

nigdy się nad tym nie zastanawiałam... raczej nie potrzebuję tego typu zabiegów smile

13

Odp: Powiększanie ust

Ja rowniez zadowolona jestem ze swoich ust - nie mialam nigdy tez pomadki czy blyszczyka z takimi powiekszajacymi "zdolnosciami"

14

Odp: Powiększanie ust

[quote=Antalis]Ja rowniez zadowolona jestem ze swoich ust - nie mialam nigdy tez pomadki czy blyszczyka z takimi powiekszajacymi "zdolnosciami"[/quote]
ja też nie... smile

15

Odp: Powiększanie ust

Kiepski jak dla mnie ....
Osobiscie balabym sie ze zabieg zakonczy sie efektem dalece odmiennym od oczekiwanego.Zreszta kazdy zabieg czy operacja sa objete pewnym ryzykiem.

16

Odp: Powiększanie ust

kobieta lepiej wyglada  w  naturalnych  ustach, 
liczy sie  piekno naturalne  a  nie  poprawiane.....
to me  zdanie

17

Odp: Powiększanie ust

Tylko ze czasem to naturalne nie ma nic wspolnego z pieknem ktore zreszta kazdy z nas pojmuje inaczej bo w koncu nie to ladne co ladne ale co sie komu podoba big_smile

18

Odp: Powiększanie ust

[quote=Antalis]Ja rowniez zadowolona jestem ze swoich ust - nie mialam nigdy tez pomadki czy blyszczyka z takimi powiekszajacymi "zdolnosciami"[/quote]

....ja również

Każdy ma swoje naturalne piękno............... i to ono jest najpiękniejsze smile

19

Odp: Powiększanie ust

etam, jakby tak było jak Wy mówicie to medycyna estetyczna nie zarabiałaby krocie jak dotychczas. Widocznie jest popyt na ingerencję w urodę, jak ktoś ma masę kasy to chce za wszelką cenę zatrzymać młodość.

20

Odp: Powiększanie ust

no tak, czasem tak bywa, że jak człowiek nie ma co robić z pieniędzmi to wydaje je na "ulepszanie" siebie sad zamiast docenić to co ma. Rozumiem osoby, które robią operacje/zabiegi plastyczne jeśli mają jakieś wrodzone, bardzo widoczne i szpecące cechy. Jednak coraz częściej jest to tylko ich "widzi mi się" sad

21

Odp: Powiększanie ust

koleżanka z salonu zaproponowała mi makijaż permamentny ust, w sumie nawet fajnie to wygląda, nosi makijaż, ale jak go "zje" to wygląda nadal dobrze

22

Odp: Powiększanie ust

To fajna sprawa, kiedyś sama miałam ochotę. Ale mi przeszło.

23

Odp: Powiększanie ust

mi też przeszło jest tyle kosmetyków tańszych i droższych - ze .... nie trzeba ciuerpieć i chodzić przez 2 tygodnie z napuchniętymi oczami, wargami itp.

24

Odp: Powiększanie ust

ja podobnie-jak mam ochotę na większe usta- używam specjalnego błyszczyka.Tak w ogóle zawsze mam wrażenie,że wstrzykniety kolagen od razu się na twarzach rozpoznaje i to wcale nie jest fajne

25

Odp: Powiększanie ust

Ja nie powiększałam ust, bo z natury mam już je duże.