1

Temat: Meble na wymiar

Mam do Was pytanie. Czy robiłyście może kiedyś meble na wymiar do kuchni? Sama mam małą i totalnie nieustawną kuchnię, w związku z tym tak sobie pomyślałam, że na wiosnę sprawię sobie bardziej funkcjonalne meble na wymiar. Nawet znalazłam już ciekawą ofertę, a konkretnie www.mebelplyt.net.pl , jednak trochę się boję kosztu zakupu i wykonania oczywiście takich mebli. Może orientujecie się mniej więcej, jak kształtują się ceny.

2

Odp: Meble na wymiar

U mnie są meble na wymiar, w małych kuchniach tylko takie się mieszczą i są funkcjonalne

3

Odp: Meble na wymiar

Pewnie, że tak. Poza tym kuchnie na wymiar nie mają tylu szczelin i łączeń, co gotowe.

4

Odp: Meble na wymiar

W niewielu kuchniach można sobie w ogóle pozwolić na gotowe meble. Zazwyczaj jednak te na wymiar sprawdzają się najlepiej.

5

Odp: Meble na wymiar

Ja mam także meble na wymiar ,ale były robione przez mojego męża i jego kolegę tzn montowane .A cała reszta była kupowana pod wymiar ,zrobią Ci nawet w Castoramie też przycinają.

6

Odp: Meble na wymiar

U mnie w kuchni są meble na wymiar – inaczej nie dało rady, bo jest ona mała (na moje potrzeby wystarcza wink) i gotowe meble mogłyby zająć zbyt dużą przestrzeń. Naprawdę myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie. Ja korzystałam z usług tej firmy: http://krismeble.wroclaw.pl.

7

Odp: Meble na wymiar

Są takie kuchnie, że faktycznie lepiej wziąć meble na wymiar. U mnie na szczęście udało się kupić i zmieścić zwykłe.

8

Odp: Meble na wymiar

Ja mam tylko w kuchni meble na wymiar.

9

Odp: Meble na wymiar

Ja też z mebli na wymiar zamawiałam jedynie kuchenne. W Acerysie robią świetne projekty, więc jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.

10

Odp: Meble na wymiar

Ja też zastanawialam się przed chwila nad meblami na wymiar, szczególnie w przypdku szafy która musi byc u mnie bardzo praktyczna bo mam naprawdę dużo ubrań. Ostatecznie jednak zdecydowałam sie na jeden z modeli http://florimeble.pl/200-szafy-do-sypialni z dużym lustrem i rozsuwanymi drzwiami, bo jej układ w srodku jest bardzo praktyczny.

11

Odp: Meble na wymiar

Raczej trzeba szukać u indywidualnego podwykonawcę, bo w salonie takich mebli się nie kupi. Podobnie jak schody do domu, to pozostają takie firmy jak http://www.schodyinietylko.pl/ dogadanie wszystkiego np. przez telefon.

Ostatnio edytowany przez annia (2016-04-19 21:58:43)

12

Odp: Meble na wymiar

Rzuć okiem tutaj, osobiście zachwyciłam się tymi kuchniami smile

13

Odp: Meble na wymiar

Znam jedną firmę http://www.euromeble.info która potrafi sprawić, że każdy będzie się cieszyła przestrzenią swojej kuchni. Potrafią sprawić, że każdy z łatwością i przyjemnością będzie korzystać z innowacyjnych i ułatwiających życie rozwiązań. Są profesjonalni, twórczy, a przede wszystkim potrafią słuchać. Każdy może mieć kuchnię na jego możliwości.

14

Odp: Meble na wymiar

W takim razie może weźmiesz pod uwagę też Max Kuchnie? To ogólnopolska sieć mebli kuchennych i sprzętu AGD. Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia przykładowych realizacji - https://www.maxkuchnie.pl/galeria/ Co myślisz? smile Ja ich kojarzę, bo właśnie tam zamawiałam meble do swojej kuchni. Mam dosyć niewielką i wąską kuchnię, dlatego zależało mi na jasnych meblach, które sprawią, że to pomieszczenie będzie optycznie większe i udało się smile. Kuchnia wygląda teraz przestronnie i bardzo przytulnie.

15

Odp: Meble na wymiar

makalica87 napisał/a:

Rzuć okiem tutaj, osobiście zachwyciłam się tymi kuchniami smile

Bo faktycznie są bardzo ładne smile

16

Odp: Meble na wymiar

A czy jak czekacie na nowe meble to korzystacie z firm które oferują wynajem mebli, bo ja znam taką wypożyczalnie mebli eventowych ale podejrzewam, że są i takie ktore wynajmują meble domowe. Co wy o tym sądzicie?