1

Temat: Zmywarka do gastronomii. Jaką wybrac

czy może ktoś z was ma zmywarkę? właśnie przymierzam się do kupna i nie wiem na co mam zwrócić uwagę.

Zamierzam otworzyć swój niewielki punkt gastronomiczny i zastanawiam się czy zainwestować w taką lepszą czy może wystarczy normalna...

2

Odp: Zmywarka do gastronomii. Jaką wybrac

Absolutnie nie kupuj zwykłej zmywarki. Takie zmywarkii są przeznaczone wyłącznie do domów. Czyli nie są tak wystrzymałe jak te do gastronomii. Polecam zajrzeć sobie do profesjonalnych sklepow ze zmywarkami do szkła dla barów oraz pizzerii:
[url]http://multigastro.pl/category/zmywarki-gastronomiczne-zmywarki-do-szkla[/url] - zmywarka taka będzie droższa ale za to będzie mogłą chodzić non stop.
Jeśli kupisz sobie zwykłą zmywarkę to musisz liczyć się z tymże sprzęt prawdopodobnie bardzo szybko Ci się popsuje i będziesz musiała oddawać ją na gwarancję.

3

Odp: Zmywarka do gastronomii. Jaką wybrac

Do małego punktu wystarczy zwykła domowa zmywarka, przecież na co dzień nie będzie tam aż tylu gości naraz, a po imprezie można pozmywać już po ich wyjściu...

4

Odp: Zmywarka do gastronomii. Jaką wybrac

Wszystko zależy od potrzeb, czy potrzebujesz takich specjalnych do szkła, naczyń czy uniwersalnych. Zajrzyj na [url]https://mmgastro.pl/[/url] Jest tu kilka godnych uwagi zmywarek. Jeśli jest to mały punkt gastronomicznych to chyba najkorzystniej byłby wybrać taką uniwersalną.