126

Odp: Typy mężczyzn

Wolność to i tak oni sobie zrobią.
Chociaż bywają władcze kobiety i wtedy mężczyźni poddają się ich panowaniu tongue

127

Odp: Typy mężczyzn

Ze skłonnością do podwójnego życia żadna kobieta nie wygra, on jej może da pozory władzy, ale  przecież ona za nim wszędzie nie pojedzie i nie sprawdzi, co on tam  robi. A mężczyźni potrafią mieć podwójną osobowość, w domu potulny, poza domem macho...

128

Odp: Typy mężczyzn

Jeden na Sympatii szuka kochanki,ale tak boi się żony,że tylko pisze i chce umówić się w dzień,
niby w czasie pracy big_smile Oni wszędzie razem chodzą, nawet po zakupy. Facet nie ma kolegów, tylko wspólnych znajomych. A że mają też różne temperamenty, to często sam się zaspokaja.

129

Odp: Typy mężczyzn

A czy te kobiety miałyby przychodzić do jego pracy, jako niby klientki...? wink

130

Odp: Typy mężczyzn

On do nich chciałby jechać w czasie pracy, w dzień big_smile
Wygodny typek ...

131

Odp: Typy mężczyzn

Ciekawe co na to jego kierownictwo, że chciał sobie robić wolne w czasie pracy na romanse?

132

Odp: Typy mężczyzn

Mam dla Was radę:
Nie marnujcie czasu z kimś, kto traktuje Was jak opcję. Poszukajcie kogoś, kto zobaczy w Was priorytet.

133

Odp: Typy mężczyzn

To z pewnością jest prawda Milagro.
Jak ma być na raz do łóżka, to lepiej wcale...

134

Odp: Typy mężczyzn

Takie podejście po prostu nie wróży dobrze na przyszłość, ktoś taki nie będzie miał problemu z wymianą kobiety na inną, która go bardziej oczaruje...

135

Odp: Typy mężczyzn

ja zauważyłam, że tacy ludzie po prostu nie chcą się angażować bo boją się rozczarowania i bólu po rozstaniu dlatego stawiają na krótkotrwałe i przelotne romanse bez zobowiązań.

136

Odp: Typy mężczyzn

Po jednym udanym spotkaniu też można się zaangażować...

137

Odp: Typy mężczyzn

Chyba tylko jeśli ktoś na siłę szuka kogoś dla siebie, bo dłużej  nie chce być sam... Inaczej bardziej ostrożnie podchodzi do drugiej osoby, zwłaszcza jak miał dłuższą przerwę w związkach

138

Odp: Typy mężczyzn

Jestem dość długo sama i spotykam zboczonych jakichś facetów roll

139

Odp: Typy mężczyzn

no faktem jest, bo też to zauważyłam, że jest coraz więcej bardzo niewyżytych facetów.

140

Odp: Typy mężczyzn

Bez jakichkolwiek dobrych manier w zachowaniu hmm

141

Odp: Typy mężczyzn

[quote=subtellna]Jestem dość długo sama i spotykam zboczonych jakichś facetów roll[/quote]

Może tak ich podniecasz, że nie mogą się powstrzymać..? Albo też są za długo sami wink

142

Odp: Typy mężczyzn

Hahah big_smile Coś wydzielam może tongue
To nie o to chodzi, bo jak tylko mnie usłyszą, nie widząc, to już coś im się robi.
Może działam jak sex telefon? big_smile

143

Odp: Typy mężczyzn

Musisz zmienić głos na trochę grubszy, żeby się trochę Ciebie bali, to nic takiego  nie będą proponować wink

144

Odp: Typy mężczyzn

Już myślałam, żeby zacząć modelować głos, na "poważniejszy" wink

145

Odp: Typy mężczyzn

Zacznij już ćwiczyć albo mów przez chusteczkę, to też pogrubia głos:)

146

Odp: Typy mężczyzn

Jak tu wchodzę i czytam takie fajne porady, to już faceta mi do szczęścia nie trzeba big_smile

147

Odp: Typy mężczyzn

Bo widocznie jesteśmy takie niezastąpione;)

148

Odp: Typy mężczyzn

No pewnie,że tak smile
Swego czasu oglądałam filmik , tylko,że już zbanowali
o 2 kobietach, lez... i jedna tak pieściła drugą,że aż sama się podniecałam tongue
Tytuł był -Panowie, uczcie się tongue

149

Odp: Typy mężczyzn

Na mnie taki widok jakoś zupełnie nie działa, dwie kobiety w łóżku to jednak jest wybryk natury... Dziwactwo...

150

Odp: Typy mężczyzn

Ogólnie, to też nie jestem zwolenniczką takich podniet,
ale ona tak to robiła perfekcyjnie,że naprawdę faceci mogliby się uczyć tongue