1

Temat: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Dla mojego faceta jest to trochę trudny temat. Chodzi o to, że wielkość jego członka nie jest taka jakby chciał. Mi to tam nie przeszkadza (mógłby być większy - ale co zrobie?). Kiedyś zmierzyliśmy dla żartu i wyszło 13 cm.
Trochę głupi wątek, ale chciałam się trochę pożalić.

2

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Hmmmm... ale skoro nadal z nim jesteś, to chyba nie jest to dla Ciebie aż taki problem, jak dla niego?... wink

3

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Zawsze jest coś co nam się nie podoba w partnerze, ale mimo wszystko jesteśmy z nim, bo to jest nasz partner. Prawda jest taka, że wielkość dla wielu a jednak znaczenie (np dla mnie ma).
13 cm to rzeczywiście nie jest dużo (nie jest też mało), ale jak na polskie warunki to jednak zalicza się do tych mniejszych rozmiarów (s lub xs).
Są przecież różne sposoby na powiększenie (wbrew pozorom bezpieczne) np kuracja penilarge czy wstrzykiwanie kwasu kialunorowego. Piszą o tym więcej np na wizazu.

4

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Faceci tak maja z penisami, kobiety z cyckami i choć rozmiar tego drugiego łatwo można modyfikować, to jednak i małe i duże mają swoich zwolenników.

Z Wikipedii: "Pochwa u kobiety ma długość od 5 cm do 14 cm (zazwyczaj 6 cm do 8 cm) . W części środkowej ma około 2 cm do 3 cm szerokości."

Pytanie zatem: po co dłuższy penis? Żeby bolało? Żeby trzeba było uważać i nie wchodzić do końca? Żeby kilka z pozycji usunąć z sex menu? Żeby pieszczoty oralne były trudniejsze?

5

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Ważne jest to czy dla Ciebie jest to taki duży problem. Niektóre kobiety wolą mniejsze przyrodzenie u mężczyzn, bo tak odczuwają większą satysfakcje, a przy większych je np. boli. Jeśli natomiast Tobie bardzo to przeszkadza to powinniście zastanowić się nad jakąś metodą powiększenia go.

6

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Tak, rozmiar nie jest najważniejszy, przy dobrych chęciach i fantazji, kobietę można zaspokoić na wiele innych sposobów...

7

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Najważniejsze jest dopasowanie pod względem charakterów i celów życiowych, nie można wartości mężczyzny mierzyć tylko centymetrem wink

8

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

[quote=Finao]Najważniejsze jest dopasowanie pod względem charakterów i celów życiowych, nie można wartości mężczyzny mierzyć tylko centymetrem wink[/quote]

Jak najbardziej się zgadzam. Ale znam związki które rozpadły się, przez niedopasowanie w tych sprawach, różnice temperamentów itd.
Koleżankę autorkę tematu odsyłam np do penilarge. W sieci można poczytać sporo opinii na jego temat. Jest to suplement diety wpływający na zwiększenie elastyczności, szybszą regenerację i podział komórek w męskim członku, przez co może zyskać kilka dodatkowych cm.

9

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

można też poddać się operacji, ale tu jest większe ryzyko impotencji jeśli coś się nie uda...

10

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Nie no dajcie spokój, operacja czy zabieg odpada. Myślę, że nawet by się na to nie zgodził.
A ten środek o którym wspominałaś? To on bezpieczny jest? Jak działa? Czy jest dostępny w aptece itd? Czy powoduje jakieś skutki uboczne?

11

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Odradzam łykanie czegoś, co może zaszkodzić zdrowiu... A próbowaliście pompki? Można ją kupić w sexshopie

12

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Poczytałam sobie trochę na jego temat i z tego co widzę, to jego działanie polega na tym, że sprawia, że komórki penisa szybciej zaczynają się namnażać, są lepiej odżywione.
Tylko czy taki efekt utrzyma się po zakończeniu kuracji?

Ostatnio edytowany przez justa31 (2015-07-24 14:35:25)

13

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Naukowcy z Zurychu stwierdzili, że nie rozmiar, a inne cechy wyglądu mają największy wpływ na... atrakcyjność penisa w oczach kobiet. Przeprowadzili badanie „What is good looking penis”, a wyniki opublikowali w [i]Journal of Sexual Medicine[/i].
Polegało ono na ankiecie, w której 105 kobiet w wieku 16-45 lat oceniało 8 cech penisa w pięciostopniowej skali.

Cechami branymi w badaniu pod uwagę były:
- długość
- obwód
- położenie i kształt ujścia cewki
- kształt żołędzi
- wygląd moszny
- skóra
- włosy łonowe
- ogólny wygląd kosmetyczny.

Wyniki badania: decydujące znaczenie według tych kobiet ma ogólny wygląd kosmetyczny, na drugim miejscu owłosienie i skóra, dopiero na trzecim obwód. Długość na SZÓSTYM! Na ostatnim uplasowało się ujście cewki, jako najmniej ważne w ocenie atrakcyjności męskiego przyrodzenia.

Hm... jeśli pod pojęciem "ogólny wygląd kosmetyczny" kryje się m.in. higiena, stopień zadbania, to zdecydowanie stawiam to na miejscu pierwszym, ale na drugim byłaby już dla mnie długość lub obwód. Cewkę postawiłabym ponad skórą i owłosieniem. Najmniej interesują mnie jajka.

14

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Która z Was tak dokładnie go oglądała i brała pod uwagę wszystkie te cechy...?
Chyba pora zabawić się w naukowca z Zurychu": )

15

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Na pierwszy rzut oka widać pewne rzeczy, poza tym... przy pieszczotach oralnych widać więcej. A jeśli kilka z tych cech ocenimy nisko lub jeśli najważniejsza z nich nie zyska oceny 5 i penis nie przejdzie ćwierć i półfinału, to do finału go nikt nie będzie chciał doprowadzić wink

16

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Obwód jest dla mnie wyżej niż długość:)

17

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Penilarge o którym wspominałam, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Tzn nie słyszałam aby jakieś powodował, a dosyć mocno interesowałam się tym tematem.
Mogę ewentualnie wrzucić jego skład, abyś mogła sobie to prześledzić?

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2015-07-24 14:38:23)

18

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Polecam jogę i  tantrę, pomagają zwalczyć wiele problemów

19

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

[quote=JoannB]Obwód jest dla mnie wyżej niż długość:)[/quote]
Racja. Przemyślałam to w sekundę i popieram.

20

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Boziu jakie wy zboczone ? do kościoła  wyspowiadać się grzesznice:P
poza tym temat dyskryminujący facetów tongue odsetek mężczyzn jest mały ale do przesady:P
my nie zakładamy tematów jakie wy macie pochwy wielkie tongue ze można włożyć obie ręce i zaklaskać smile

co do autorki tematu powiem tak :

Ciesz się z tego co masz bo jakbyś teraz zmieniła swój obecny model na jakiegoś azjatę z 7 cm pędrakiem to byś za starym modelem szybko zatęskniła..

Finao ma 100 %%%%%%% racje  dopasowanie w tych  sprawach jest ważne:P dlatego  nie jestem zwolennikiem celibatu i czekania do ślubu smile tzn nic do tego nie mam:P niech sobie ten celibat jest ale nie u kobiety z która jestem tongue bo nie mam zamiaru w noc poślubną dowiedzieć się: ze tylko po bożemu , raz na miesiąc i to przy cimoku

21

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Max - jak tu się spowiadać na poważnie, jeśli w konfesjonale siedzi jeszcze większy grzesznik:D Ten to by nam mógł naopowiadać, że by nam oczy ze zdziwienia wyskoczyły z orbit big_smile

22

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

[quote=Maxiorek]Boziu jakie wy zboczone ? do kościoła  wyspowiadać się grzesznice:P
poza tym temat dyskryminujący facetów tongue odsetek mężczyzn jest mały ale do przesady:P
my nie zakładamy tematów jakie wy macie pochwy wielkie tongue ze można włożyć obie ręce i zaklaskać smile

co do autorki tematu powiem tak :

Ciesz się z tego co masz bo jakbyś teraz zmieniła swój obecny model na jakiegoś azjatę z 7 cm pędrakiem to byś za starym modelem szybko zatęskniła..

Finao ma 100 %%%%%%% racje  dopasowanie w tych  sprawach jest ważne:P dlatego  nie jestem zwolennikiem celibatu i czekania do ślubu smile tzn nic do tego nie mam:P niech sobie ten celibat jest ale nie u kobiety z która jestem tongue bo nie mam zamiaru w noc poślubną dowiedzieć się: ze tylko po bożemu , raz na miesiąc i to przy cimoku[/quote]

Hahahah. Ostatnio sobie weszłam na jakieś forum męskie i tam chłopak sie wypowiadał,ze jego dziewczyna jest tam na dole szeroka tak wieć zakładacie takie tematy i nie zaprzeczaj big_smile Powiedziałabym,ze jest nawet bardziej ostro  niż na tych tematach zakładanych tutaj przez dziewczyny.

Jeszcze czytałam gdzieś,że w gabinetach lekarskich wstrzykuje się kwas hialuronowy w penisa ale tego na pewno nie polecam. Nie wiem czy któryś facet by się na to zdecydował...

23

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Ten facet na pewno  miał małego tylko jak zwykle szukał winy  nie w sobie , tylko w dziewczynie big_smile

24

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

[quote=alinka29][quote=Maxiorek]Boziu jakie wy zboczone ? do kościoła  wyspowiadać się grzesznice:P
poza tym temat dyskryminujący facetów tongue odsetek mężczyzn jest mały ale do przesady:P
my nie zakładamy tematów jakie wy macie pochwy wielkie tongue ze można włożyć obie ręce i zaklaskać smile

co do autorki tematu powiem tak :

Ciesz się z tego co masz bo jakbyś teraz zmieniła swój obecny model na jakiegoś azjatę z 7 cm pędrakiem to byś za starym modelem szybko zatęskniła..

Finao ma 100 %%%%%%% racje  dopasowanie w tych  sprawach jest ważne:P dlatego  nie jestem zwolennikiem celibatu i czekania do ślubu smile tzn nic do tego nie mam:P niech sobie ten celibat jest ale nie u kobiety z która jestem tongue bo nie mam zamiaru w noc poślubną dowiedzieć się: ze tylko po bożemu , raz na miesiąc i to przy cimoku[/quote]

Hahahah. Ostatnio sobie weszłam na jakieś forum męskie i tam chłopak sie wypowiadał,ze jego dziewczyna jest tam na dole szeroka tak wieć zakładacie takie tematy i nie zaprzeczaj big_smile Powiedziałabym,ze jest nawet bardziej ostro  niż na tych tematach zakładanych tutaj przez dziewczyny.
Umieszczam tutaj skład Penilarge:
[url]https://penilarge.pl/skladniki.php[/url]
Można sobie poczytać.

Jeszcze czytałam gdzieś,że w gabinetach lekarskich wstrzykuje się kwas hialuronowy w penisa ale tego na pewno nie polecam. Nie wiem czy któryś facet by się na to zdecydował...[/quote]

alinka zaciekawiłas mnie smile poprosze o link do tego meskiego forum smile

25

Odp: Kompleksy spowodowane wielkością męskości

Szukasz takiej...? Przyznaj się... big_smile