51

Odp: krem pod oczy

ja używam ostatnio kremu ze świetlikiem

52

ja mam ziaję z bławatkiem jest bardzo średni, ale z rose posay miałam i był bardzo ok, poki co nie znalazłam nic super, więc czekam na więcej waszych przygód big_smile

53

A nakładacie czasami masło shea pod oczy? W moim przypadku świetnie się sprawdził ten kosmetyk.

54

Lepiej chyba używać. Ja smaruję skórę pod oczami rano i wieczorem, i widać różnicę, skóra jest rozświetlona. w zimie nie dałabym rady bez kremu pod oczy, przy takim ogrzewaniu, mam ją wysuszoną na wiór.

55

Krem pod oczy od HB - duża zmiana na plus, nie od razu, ale stopniowo.
Cera wyglądająca zdrowo, normalnie, pozytywnie.
Wiadomo - na efekty trzeba poczekać, ale przy odpowiednim działaniu wszystko jest do zrobienia.

56

Super wskazówki dałyście dziewczyny odnośnie kremów pod oczy. Warto dostosować się do waszych wytycznych. Mi ostatnio na skórę tłustą mega pomógł krem https://dermalogica.pl/23-skora-tlusta jak dla mnie jeden z najlepszych na rynku i to w dość niezłej cenie.

Ostatnio edytowany przez boddekk (2019-04-29 12:55:02)

57

Coś z nowości może? Wyszło jakieś cudo? Odkąd nie przeglądam babskim pism, jestem w tyle z nowościami kosmetycznymi. Zawsze się złościłam, że w kobiecych magazynach jest więcej reklam niż treści, ale przynajmniej wiedziałam o nowych produktach big_smile
Teraz, jeśli kupuję, to tylko miesięczniki, w których czytania wystarczy na cały miesiąc, ale w nich z kolei reklamują się zwykle te same marki i te same produkty. Jak jestem w drogerii to się trafią gazety z Hebe albo Rossmanna, ale ostatnio jakoś właśnie się nie trafiły, ale może Wy wiecie, czy wyszło coś nowego pod oczy?

58

Ja od lat mam krem pod oczy Dermedic, na bazie wody termalnej, jest świetny!

59

Ziaja jest najlepsza!