1

Temat: krem pod oczy

spotykam sie z roznymi opiniami na temat tego czy uzywac kremu pod oczy czy nie. jakie jest wasze zdanie i jakiego najchetniej uzywacie?

2

Odp: krem pod oczy

ja uzywam i jestem bardzo zadowlona z efektow. wyglada kurze lapki i niweluje cienie pod oczmi co jest bardzo wazne, bo rzadko sie wysypiam wink moj ulubiony to strivectin-sd eye. mozna go dostac taniej na allegro:

3

Ja korzystam z przeróżnych. Spektakularnych efektów jeszcze po żadnym nie dostrzegłam.
Z ostatnio używanych:
- Max Medical ze świetlikiem, taki żel w opakowaniu typu roll on do jednoczesnego masażu okolic oczu.
- AA Wrażliwa Natura nawilżająco-rozjaśniający... niczego nie rozjaśnił, ale do pielęgnacji ok. Ja mam cienie wokół oczu jak wszyscy z mojej rodziny, więc z tym walczyć się nie da, jedynie tuszować.
- FLOSLEK arnikowy, póki co mój faworyt:

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-02-04 19:27:57)

4

Ja używam PCA Skin ReBalance Cream który stanowi super pielęgnację i łagodzi podrażnienia. Polecam

5

uzywam pod oczy Eliksir pod oczy z dobrym polskim kolagenem. Jest to krem z wyzszej półki ale naprawde warto zainwestowac. Co ciekawe bardzo często uzywaja go też mężczyzni i bardzo sobie chwalą. Przy systematycznym używaniu efekty są naprawdę widoczne. Ma świetny skład,  sama natura smile   Polecam

6

Ja mam jakiś z Q10, ale nie pamiętam by go codziennie używać... sad

7

Jakiś czas temu będąc w TK Maxxie zobaczyłam krem firmy Eucerin Hyaluron Filler. Słyszałam o nim wcześniej, ale jakoś nie miałam okazji wypróbować go. Skusiła mnie cena coś ok 30 zł (widziałam go w aptece za 70-80zł???). Akurat data ważności była wybita na pudełku i upewniwszy się, że raczej wszystko z nim ok nie zastanawiając się kupiłam go i powiem Wam, że to była jedna z lepszych decyzji zakupowych jeśli chodzi o kremy pod oczy smile

8

ie ma takiego produktu La Mer, którego nie mogłabym polecić (i mam nadzieję, że tak pozostanie). Nie inaczej jest w przypadku La Mer The Eye Balm Intense. To intensywnie nawilżający krem pod oczy idealny do stosowania na dzień. Posiada niezbyt gęstą konsysntencję, dzięki czemu szybko się wchłania. Polecam stosować go z La Mer The Eye Concentrate (na noc), który posiada gęstszą, kremowo-żelową konsystencję i intensywniejsze działanie regenerujące i przeciwzmarszczkowe. Razem tworzą one duet niemal idealny!

9

Snobistycznych kremów pod oczy nie używałam, najdroższy jaki kupiłam kosztował mnie około 70 zł z PAT&RUB. Krem ten kosztuje ok 150 zł ale trafiłam na promocję. I dzięki Bogu. Nie byłam z niego zadowolona a stosowałam go dość długo bo tubka miała 30 ml. Może rzeczywiście nie nadawał się do mojej skóry, natomiast moja mama również go używała i nie zauważyła nic. Śmierdział - bo był naturalny, tubka była poręczna, żadnych oznak pięknej skóry, nawilżenia, redukowania opuchlizny, nic.. hmm. Aktualnie używam kremu pod oczy rosyjskiego Babuszki Agafii i nie jest najgorszy ale dam mu szanse wink.

10

Total Effects 7x (Olay, 15 ml: 60 zł).

Obietnica: Pomaga zwalczyć 7 objawów starzenia się skóry, m.in. redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt, zmniejsza cienie i obrzęki, nawilża.

Ocena: Wiecznie podkrążone oczy, opuchnięte powieki poszły w zapomnienie. Wsmarowywanie kremu to prawdziwa przyjemność.

11

Ja używam kremów pod oczy z flosleku ze świetlikiem, są naprawdę bardzo dobre, ładnie rozjasniają i rozpromieniają skórę. Ale polecam także używanie olejku ze słodkich migdałów - jest delikatny i jak najbardziej odpowiedni do skóry pod oczami. Trzeba tylko uważać na ilość, bo jak się da za dużo to będą problemy z wchłanianiem.

12

U mnie w domu razem z córką stosujemy ten krem pod oczy

13

Używam kremu z Eveline:
i jestem zadowolona, mi głównie pomaga na opuchnięcia bo z tym miałam rano największe problemy hmm czasami potrafiłam wyglądać fatalnie...Kremik nie kosztuje majątku a jestem z niego bardzo zadowolona.

14

Osobom, które nie mają zmarszczek wokół oczu, ale ich skóra w tym miejscu jest bardzo wrażliwa i delikatna, polecam żel ze świetlika. Można go stosować również na powiekę, daje przyjemne uczucie chłodu i likwiduje wszelkie zaczerwienienia.

15

By skóra wokół oczu była w dobrej kondycji – nie było na niej zbyt widocznych zmarszczek, to trzeba stosować odpowiednie kosmetyki. Oczywiście kremy pod oczy trzeba stosować systematycznie. Nie wiem dlaczego niektórzy mają odmienne zdanie na ten temat

16

ponoć doskonały krem to firmy Clinique. Ale mnie nie stac. U mnie pomógł bardzo Olay Total Effects. Mam sceptyczne podejście do reklam, ale jak nie używam dobrych kosmetyków, to wygladam gorzej. Odnośnie skory pod oczami, to ważny jest sen, min. 7 godzin dziennie. Nalezy pić sporo wody, jeść warzywa, używać oliwę z oliwek. Takie bzdury, ale pomagają . Ja mam 34 lata i cerę gładką. To nie tylko sprawa genow, ale pielęgnacji.

17

słyszałam, że ostatnio wszedł balsam pod oczy w żelu skin sleep. działa właśnie na opuchnięte oczy podczas snu. regeneruje skórę dzięki czemu rano wygląda się dużo lepiej. mama koleżanki zaczęła używać, bo widziałam, że stoi u nich w łazience razem z innymi kremami vichy (skąd ona je bierze:p). ja osobiście mam coraz bardziej podkrążone oczy i czekam na relację z efektów.

18

No jak skąd? Z apteki wink Ja sobie zamówiłam próbki tego basamu idealia skin sleep, opinie ma świetne, wypróbuję i jak się sprawdzi to kupię smile

19

Ja stosuję od jakiegoś czasu żel pod oczy rodzimej marki Floslek. Jest ich kilka rodzajów i każdy ma służyć czemu innemu. Koszt jest niewielki, bo dostępne są w cenie ok 6zł.

20

Kiedyś miałam z ziaji taki całkiem spoko, ale teraz nic nie używam. Czasem robię sobie maseczkę na całą twarz z ogórków i to mi wystarcza. Moja skóra póki co się trzyma, ale wiem, że niedługo będę musiała czegoś skutecznego poszukać. Coś kupię może z tego co polecacie;)

21

Ja mam krem z La Roche Posay z aktywną witaminą C smile

22

Jak najbardziej jestem za tym aby stosować kremy pod oczy. Obecnie dominują u mnie produkty Rival de Loop. Miałam też kilka wersji Ziaji, ale wszystkie mnie uczuliły.

23

Polecam naszą rodzimą, polską markę FLOSLEK. Robią bardzo dobrze rzeczy choć szczerze mówiąc najwięcej przetestowałam jednak kremów pod oczy i wg mojej opinii są rewelacyjne. Każdy zawiera świetlik, jest ich chyba z 10 rodzajów. Dostępna w tubce i słoiczkua  cena to ok 6-7zł. Rewelacja!!!

24

U mnie dwa kremy Flosleku się nie sprawdziły. Czytałam sporo pozytywnych recenzji, ale się zawiodłam.

25

Dla mnie numerem jeden jest - dodatkowym atutem jest to, że zapobiega starzeniu się skóry a lepiej pomyśleć o tym wcześniej:)