76

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mój nick jest nieaktualny, ale nie śmiem nawet prosić o jego zmianę, mam sentyment ogromny.

77

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=incognito_alt]Firana właśnie opisała mnie. Dzięki. smile
Jeśli już tam jestem, to pobocznie w roli obserwatora i szybko uciekam, przestraszony tymi samcami w okularach typu mucha czy samicami na koturnie w zdjęciach sprzed 7 lat, które aż się proszą o bycie wyuzdanie traktowanymi... To przecież tylko wierzchołki gór lodowych, a same wiecie, więc nie będę zanudzał opisem.[/quote]

To też jest forma eksponowania się, może oni myślą,że w tych okularach jest im do twarzy wink Świat jest pełny narcyzów... wink

78

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Milagro - że jesteś Cudem spod Ściany Wschodniej? Co więcej miałbym wyczytać?

36 - och już wcześniej odkryłem. Np. Twoje 70C, alternatywnie 70B w domorosłym push-up'ie. wink
Krzywizny, gładzie, meandry - a wszystko to bez dotykania. To się nazywa talent. wink

No więc właśnie Niechcąca - ja bym Tobie zmienił, na "Sprawię, że zechcesz"...

Zasłonka - a nie właśnie forma ukrywania się? Polemizowałbym...

79

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

incognito_alt - Co to za polemika? roll
Takich bezsensownych tekstów dawno nie czytałam.
Ach co ja mówię, nigdy nie czytałam mad

80

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=incognito_alt]36 - och już wcześniej odkryłem. Np. Twoje 70C, alternatywnie 70B w domorosłym push-up'ie. wink
Krzywizny, gładzie, meandry - a wszystko to bez dotykania. To się nazywa talent. wink[/quote]

Musisz koniecznie iść do okulisty, jeśli wypatrzył tylko B, generalnie chyba jednak jesteś krótkowidz, taka jest moja bezpłatna diagnoza wink
To tak, jakbym ja u Ciebie wypatrzyła tylko 10 cm...
Brzmi jak zniewaga.

81

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=incognito_alt]Milagro - że jesteś Cudem spod Ściany Wschodniej? Co więcej miałbym wyczytać?[/quote]
Ach, och, ale czy Ty mnie nie czasem podrywasz...? nie za krótko się znamy, szanowny panie? wink

82

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Size_36][quote=incognito_alt]36 - och już wcześniej odkryłem. Np. Twoje 70C, alternatywnie 70B w domorosłym push-up'ie. wink
Krzywizny, gładzie, meandry - a wszystko to bez dotykania. To się nazywa talent. wink[/quote]

Musisz koniecznie iść do okulisty, jeśli wypatrzył tylko B, generalnie chyba jednak jesteś krótkowidz, taka jest moja bezpłatna diagnoza wink
To tak, jakbym ja u Ciebie wypatrzyła tylko 10 cm...
Brzmi jak zniewaga.[/quote]

Hahahaaaaaa big_smile 1:0 dla Size tongue Zgadnijcie komu kibicuję smile

83

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Subtelna - czyli w statystycznym ujęciu nie różnię się od typowego samca, oni generalnie plotą bzdury.
Dowiodłaś właśnie, że jestem szarym elementem ogółu. Wspaniale.
Na pewno wszystkie Panie się czegoś teraz nauczyły.

Poza tym nie zawsze mam dostępne odpowiednie środki odurzające, by pleść mądrze.
Kult swego czasu śpiewał: "Idę do Andrzeja - czy coś się zmieniło wreszcie? Makabra, nie ma towaru w mieście".
Byś lepiej coś zaproponowała, podrzuciła, bo o Twoje doświadczenia z facetami na portalach randkowych nie śmiałbym spytać. Gdzie tam ja i wnikanie w czyjąś prywatność. wink

36 - to było zachowawcze, dziś samice potrafią cuda, z przerysowywaniem własnej twarzy poprzez rżnięte w odpowiedni kształt brwi na czele (co za fajna językowa wieloznaczność), a co dopiero mówić o zasobach w ramach klatki piersiowej.
Żeby Niechcąca się tak nie podniecała tym swoim sędziowaniem, racz może jednak przyznać się, że "zjadłem Twój biust na śniadanie" (oczywiście nie dotykając go) i masz dokładnie 70C, a od kiedy wdrożyłaś inne swe niecne plany zapewne jest to bliżej 65C. Wiem, że nosisz czarne stringi, a przynajmniej przy mnie to robiłaś. Masz wyrobione łydki, choć stosujesz proste spodnie. Wnioski o Twym tyłku to będzie moja tajemnica, jeszcze ktoś Cię tu rozpozna... smile Dużo wiem, a mój opis rzeczywistości jest wersją ostateczną.

Pamiętaj, że jak obrócisz kota ogonem (wybacz Ksymeno) i zmienisz temat albo odniesiesz się do czegoś innego, to Niechcąca tak czy siak będzie musiała zarzucić tabliczką z wynikami na rzecz remisu.

P.S. Niechcąca - sędzia nie może być stronniczy. Poprawiłbym Twój abitraż... tongue
No i jak nazywasz mnie gdy nikt nie patrzy? Czas by wszyscy spojrzeli. wink


Milagro - romantyk babiarz we mnie odpowie Tobie: "ZAWSZE"!
Niestety praktyczny kozioł każe wtedy dodać: sprawdziłem wikipedię i w podstawowy sposób zanalizowałem Twój nick. Jeśli już miałbym iśc dalej, dodałbym, że cenisz siebie oraz, że niełatwo zdradzasz szczegóły swego życia, nawet w ramach anonimego forum. Jesteś tą słuchającą; zakładam zatem, że na prywatkach to nie Ty biegasz z przysłowiową piz--ą po pokojach. Bardziej obserwujesz i lubisz dawkować informacje o sobie dla samej frajdy bycia odkrywaną. Na pewno też jesteś oczytana, to widać po Twej polszczyźnie i zasobie słów. Jest to jednak prosta analiza, resztę chętnie przestudiuję, gdy już zasiądziesz na mej kozetce. tongue

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-01-20 03:40:43)

84

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Gdybym wypchała sobie skarpetkami w celu powiększenia o 3 rozmiary to pewnie też byś o wypatrzył, więc nawet nie próbowałam, znając Twoją skłonność do inwigilacji wink
To jest baaardzo duże C, ale jeszcze nie D, natomiast wciąż 70, bo żeber sobie przecież nie wytnę dla Twojej satysfakcji wink

85

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=incognito_alt]Milagro - romantyk babiarz we mnie odpowie Tobie: "ZAWSZE"!
Niestety praktyczny kozioł każe wtedy dodać: sprawdziłem wikipedię i w podstawowy sposób zanalizowałem Twój nick. Jeśli już miałbym iśc dalej, dodałbym, że cenisz siebie oraz, że niełatwo zdradzasz szczegóły swego życia, nawet w ramach anonimowego forum. Jesteś tą słuchającą; zakładam zatem, że na prywatkach to nie Ty biegasz z przysłowiową piz--ą po pokojach. Bardziej obserwujesz i lubisz dawkować informacje o sobie dla samej frajdy bycia odkrywaną. Na pewno też jesteś oczytana, to widać po Twej polszczyźnie i zasobie słów. Jest to jednak prosta analiza, resztę chętnie przestudiuję, gdy już zasiądziesz na mej kozetce. tongue[/quote]

Czytasz we mnie jak w otwartej książce wink Jak ten wróżbita Maciej, nie mylisz się dopóki nie piszesz o wikipedii...Z tym miastem w Ekwadorze nie mam nic wspólnego...  z Twoją kozetką też nie będę miała, bo na niej już pewnie było tyle innych kobiet, że jest niewygodna dla kręgosłupa poprzez te dołki wytłoczone przez Was w czasie terapii ...

86

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=incognito_alt]Zasłonka - a nie właśnie forma ukrywania się? Polemizowałbym...[/quote]

Okulary wszem, ukrywają nasze oczy, ale też mówią wiele o właścicielu, czasem może więcej niż można w tych oczach wyczytać...?

87

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak miałam do czynienia z pewnym osobnikiem, który chciał mnie poznać jako partnerkę do stałego związku. Nic nie mówił o sprawach intymnych, a pewnego dnia, ni z gruszki, ni z pietruszki wygarnął,że był z partnerką i do igraszek miłosnych brał jeszcze 2 mężczyzn. Kiedy dowiedział się,że ja preferuję tylko duet zerwał kontakt. Dziwny, czy impotent? tongue

88

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Pewnie uznał, że to jest ten moment, że może zacząć być szczery do bólu, a wyszło z tego tylko niesmaczne chamstwo...
Nie jest dziwny, tylko zboczony.

89

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Może potrzebuje widoku innych mężczyzn, żeby osiągnąć wzwód...

Incognito, nie jesteś zbyt spostrzegawczy, skoro pominąłeś moją wypowiedź zawierającą odpowiedź smile

90

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To na pewno ukryty gej...

91

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Skoro zerwał kontakt tak łatwo z takiego powodu?

92

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Po 40. postanowił spełniać swoje marzenia - nieważne z kim wink

93

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zerwał bo nie odpowiada jemu sex z kobietą, bez "pomocników" tongue

94

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oszczędził Subtellnej kombinowania jak by go tu spławić.

95

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mężczyźni chyba myślą, że kobiety są po to, żeby spełniać ich zachcianki i  że jak nie uciekła na początku znajomości to po miesiącu już będzie gotowa na wszystko, żeby tylko nie odszedł..

96

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A teraz mam taką sytuację, ponieważ aktualnie jestem wolna, to... poznałam w necie interesującego mężczyznę.
Poprosił mnie o e-mail, dałam i pisze co 1-2 dni. Pisze pięknie, tak trochę poetycko. nie doszukałam się kłamstwa
na dziś,ale...czy nie powinien dążyć do rozmowy słyszanej, nie pisanej? Znajomość trwa
tylko od 16 stycznia co prawda...
Co o tym myśleć? Proszę podpowiedzcie smile

97

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Może jest z tych bardziej nieśmiałych..? To nawet nie miesiąc znajomości, więc nie naciskaj na spotkanie, bo ucieknie wink

98

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Takie samo pisanie też jest wspaniałe...  wielka szkoda, że ludzie nie piszą już do siebie listów. Takie maile to współczesna odsłona sztuki epistolarnej i mi osobiście się ona podoba, bo nie trzeba podawać obcemu człowiekowi adresu domowego (to bezpieczne, jeśli trafi się na upierdliwca).
Myślę, że jeśli będzie się Wam nadal tak dobrze rozmawiało, to znajomość się rozwinie smile
Wiesz o nim coś więcej? Imię, wiek, lokalizacja? Czy staracie się być anonimowi.

99

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jeśli jest zbyt tajemniczy to ja bym uważała.. Ktoś kto ma dobre intencje, nie musi się ukrywać, wzbraniać przed spotkaniem na żywo...

100

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mieszkamy daleko od siebie. Wiem jak ma na imię i jako kto pracuje, a gdzie dokładniej, to nie wiem.
Wiem ile ma lat. W środę napisał,że w czwartek ma wyjazd, bo taką ma pracę,ale kiedy wróci nie pisał.
Dam fragment jego wiadomości Cyt.►"Wartością nadrzędną dla mnie jest człowiek sam w sobie, jego zasady moralne. Nie wyznawane, a te, według których żyje...Jak wiesz, zapewne nie tylko z mediów, ale i z obserwacji życia wokół, to, co ludzie o sobie mówią (a nawet myślą), bardzo rozmija się z tym, jak postępują." ► Brzmi wiarygodnie, ale hmm.. niektórzy umieją tak pisać... On jest dojrzałym facetem. Nie sądzę, żeby był nieśmiały. Może coś ukrywa?