1

Temat: Ubezpieczenie OC

Kończy mi się ubezpieczenie samochodu i zastanawiam się czy nie zmienić na lepszego ubezpieczyciela. Pomyślałam o Avivie, ponieważ znalazłam ciekawą ofertę . Myślicie, że  się nadaje?

2

Odp: Ubezpieczenie OC

Każdy ubezpieczyciel jest dobry dopóki nie masz stłuczki, w większości moi znajomi już od dawna korzystają z tańszych i po prostu uważają na drodze żeby nie mieć kolizji

3

Odp: Ubezpieczenie OC

Ja to szukałam przede wszystkim taniego OC. Jeśli  też zależy Ci żeby mało płacić, to wylicz sobie na kalkulatorze, która oferta będzie najtańsza.

4

Odp: Ubezpieczenie OC

Akurat w przypadku OC to wiadomo że najważniejsze to tanio kupić, każdy kierowca to powie smile w innych ubezpieczeniach to już się więcej aspektów bierze pod uwagę. Jak kupowałam polisę rowerową to właśnie patrzyłam na to, kto ma najszerszy zakres, a dopiero potem na cenę. Na rok płaciłam 149 zł.

5

Odp: Ubezpieczenie OC

Jak dla mnie to każdy szuka tanio tanio a jak sie wczyta we wszystko w umowie to sie okazuje ze kazde taniej to odjecie jakis przywilejów. Mialam juz kilka wypadków nie z mojej winy i cieszyłam sie ze postawiłam na dobrych ubezpieczycieli. Teraz mam ubezpieczone auto i nie narzekam.

6

Odp: Ubezpieczenie OC

Ja mam sprawdzonego agenta od lat.

7

Odp: Ubezpieczenie OC

Możesz jeszcze zorientować się w sieci - obecnie mają tam bardzo dobre ceny na ubezpieczenie OC oraz Ac.Jest to również solidna firma.Kiedyś oc wybierało się patrząc głównie na cenę.Obecnie jest troche inaczej bo warto jest zwrócić uwage na to czy dana firma jest solidna oraz czy nie robi problemów z wypłatą ewentualnego odszkodowania.
Moi rodzice są tam ubezpieczenie. Kiedyś mieli taką nieprzyjemną sytuację na drodze nie z ich winy oraz ubezpieczyciel nie robil problemów z odszkodowaniem. Tak wiec sama równiez u nich kupuję oc plus ac.

8

Odp: Ubezpieczenie OC

Mnie zawsze agent wybiera najlepsza oferte.

9

Odp: Ubezpieczenie OC

Mnie się wydaje, ze warto zwrócić uwage na OC z generali bo w pakiecie dostaje się zielona kartę i assistance wypadkowy w tej samej cenie.

10

Odp: Ubezpieczenie OC

[quote=Katee]Ja to szukałam przede wszystkim taniego OC. Jeśli  też zależy Ci żeby mało płacić, to wylicz sobie na kalkulatorze, która oferta będzie najtańsza[/quote]
Muszę sprawdzić ile zapłacę, bo jak na mój gust teraz to za dużo ode mnie woła ubezpieczyciel.

11

Odp: Ubezpieczenie OC

Ciekawe ile by kosztowało orientacyjnie ubezpieczenie skupu samochodowego.

Ostatnio edytowany przez patrykmalec (2015-11-08 19:34:58)

12

Odp: Ubezpieczenie OC

Im niższa składka tym później niższe odszkodowanie i gorsza jakość naprawy, pamiętajcie o tym.

13

Odp: Ubezpieczenie OC

Wszystko zależy gdzie kupisz ubezpieczenie, ceny tych samych polis różnią się i to znacznie. Trzeba wykonać niewielką pracę by dotrzeć do dobrych ubezpieczeń w niższej cenie .

14

Odp: Ubezpieczenie OC

Warto dopisać do polisy kogoś z rodziny kto ma dłuższy okres składkowy i przysługują mu zniżki.

15

Odp: Ubezpieczenie OC

Ja właśnie kupuję auto i tata będzie współwłaścicielem bo ma więcej zniżek.