151

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Jak pokażę swój cellulit to nie wrócą.

152

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Przecież oni nie wiedzą co to jest cellulit, jeszcze będziesz musiała im tłumaczyć, a po co się tak wysilać? tongue

153

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Mój eks nie wiedział, ale jak Zdeidealizowany powiedział, że mam "idealnie ZROBIONE brwi" i zapytał czy do depilacji używam wosku, maszynki czy innej metody to uznałam, że on nie tylko będzie wiedział co to jest cellulit, ale jeszcze trzeba to będzie przed nim chować big_smile to ja wolę nie ryzykować.

154

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Pewnie podkradał mamie Świat kobiety i o wszystkim się dowiedział stamtąd wink

155

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

[quote=niechcemisie]Zdeidealizowany powiedział, że mam "idealnie ZROBIONE brwi" i zapytał czy do depilacji używam wosku, maszynki czy innej metody.[/quote]

I na pewno był tylko hetero...?...

156

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Szczerze? Nie wiem...  big_smile

157

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Myślę, że już próbował wszystkiego , żeby sprawdzić  jak mu będzie najlepiej:)

158

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Poszukiwany : Wygadany, niby błyskotliwy, ON.
Znaki szczególne : Kaloryfer ( nie jego ).

Się zgubił i nie mogę znaleźć- jeśli zobaczy to niech się odezwie wink)

159

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Prawie każdy o sobie tak myśli, do Ciebie pewnie już się tłum zgłosił;)

160

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ja mam od tej pory proste wymagania...
Poszukiwany PRAWDOMÓWNY mężczyzna wzrostu 180-185 cm, myjący regularnie zęby i koniecznie NIEPALĄCY, sporadycznie pijący alkohol w ilościach umiarkowanych i niepraktykujący religijnie. Z zapałem do pracy. Taki, dla którego wierność jest odruchem naturalnym, gdy już wiąże się z drugą osobą. Potrafi czytać książki!
Wiek 25 - 35 lat. Cenię umiejętność przyznawania się do popełnionych błędów. W łóżku musi lubić i czułość i pikanterię, potrafi przytulać, ale nie waha się użyć słowa "zerżnę". Na co dzień przeklina mało. Dba o siebie! Nie ma dzieci i jest singlem. Żadnych narkotyków i sterydów.
Może być chudy, gruby, muskularny lub nie, mieć włosy dłuższe niż moje lub być łysy, stan majątkowy i wykształcenie nieistotne, nie interesuje mnie też czy ma samochód i czy mieszka z mamą.

161

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Najtrudniej będzie spotkać takiego, co jest wierny, nie lubi używek i sterydów i czyta książki...:/
Może przejdź się do biblioteki i rozwieś tam list gończy za ideałem? tongue

162

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Trzeba wejść w konszachty z bibliotekarkami wink

163

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Dziewczyny big_smile O Incognito mi chodziło big_smile
Swojego "wygadanego " już znalazłam smile

Pan M. pojawia się tu jeszcze ?

164

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Ja go nie widuję... A może zmienił płeć i pisze jako kobieta wink

165

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Uciekł, bo ja jestem, nie lubi mnie big_smile

166

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Myślisz, że stałaś się jego wirtualnym koszmarem...? wink

167

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nie będę sobie aż tak schlebiać wink

168

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

A moze w realu ktoś go wciągnął  -niekoniecznie do łóżka, ale np do rozmowy...? wink

169

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Kaloryferów Ci u nas dostatek... żeliwne, ze stopów lekkich, żebrowane i o prostej budowie. Wysoka charakterytyka przewodzenia temperatury, tzw. współczynnik K, niskie straty cieplne na instalacji grzewczej, termoizolowane i w zamkniętym obiegu. Tylko, żeby mnie nazwać "niby błyskotliwym" to już przesada. To, że niby jestem to wiem - pono cały nasz wszechświat może być na niby, ale żebym był blyskotliwy? Tamten incognito umarł, a ten dochodzi 30-tki. Tu już nie ma żartów Martuś.

A kogoś Ty żech Martula znalazła wygadanego? Cżyżbyś przywiozła do kraju jakiegoś Fina? Ma udziały w upadłej Nokii, łódź dalekomorską, tartak, szkółkę choinek? wink

Niechcemisie, nie chce mi się wdawać w dysputę... ale się wdam. Wedle Twojego spisu powszechnego cech pożądanych powinienem w Twoim mniemaniu zostać odstrzelony, koniecznie zaczynając od stref erogennych, bym cierpiał. Nawet wzrostem odstaję o 1 cm, strach pomyśleć gdzie jeszcze i jaką miarką mierzony odstaję. Bronię się jedynie książkami i tym, że  czasami nawet rżę, w zależności od kwantyfikacji używkowej. Umówimy się?

P.S. Wy (pomijając skromną Martę, która jak widać ma życie osobiste), jesteście chyba bot'ami?! Alternatywnie macie nudną pracę fakturancko-obsługowo-biurową i czas by tak tłuc te posty.

Typowo dla psychopatów, szybko znudziło mi się forum. Szczególnie, że mam już dość niszczenia damskich umysłów swoimi tezami. Chociaż... Kuoty, Niechciajki, Ściany Wschodnie, Rozmiaróweczki. Trochu tęskniłem do Was. No więc opowiadać co u Was. tongue

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2014-12-17 15:04:09)

170

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

U mnie jak zawsze, wieje w Kieleckiem, ale zimy nie widać wink Facet ten sam, plany na Sylwestra są, także nie najgorzej...

171

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Za ten esej o wydarzeniach życiowych z okresu ostatniego półrocza Kot otrzymuje... 4+. Nie tam, że za długość eseju, tylko za wierność - ten sam facet w przeciągu roku? Jesteś nudna. tongue

Z kolei administrator za usunięcie mojego avatara powinien dostać 2-.
Niechcemisie ma półnagą babę w filuternej pozycji i jakoś jej nie zdjęto avatara, a ja przecież poszedłem jedynie o krok dalej. Administratorze - odebrałeś mi wolność wypowiedzi poprzez jasne wskazanie, iż reprezentuję płeć przeciwną do charakteru forum, ergo ograniczyłeś moją wolność wyboru płci. Conchita Wurst normalnie by już kupowała znaczki skarbowe pod pozew sądowy. Psiakość!

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2014-12-17 15:20:00)

172

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

U mnie za to zmiany, zmiany, zmiany: zamiast jednego - dwóch, 3 kilo mniej i półtrorej zmarszczki więcej wink

173

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Za przeproszeniem: a od której strony murszejesz Kobieto? Od facjaty czy od falla-ty? wink

3 kilo mniej łącznie, zatem jaki procentaż wagowy, że tak to ujmę, zszedł z cycków?

174

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nie wiem kim jest Administrator ale zaskarbił/a sobie własnie moją miłość, wierność i szacunek.

175

Odp: Jak zaciągnąć faceta do łóżka?

Nie widziałam tamtego awatara ale widocznie nie był tak zmysłowy jak ten niechcemisie skoro go już nie ma smile