51

Odp: krótkie vs. długie

Ja mam długie, które kocham smile
Myślę, że długie włosy odmładzają: moja mama też posiada długaśne włosy i często jest brana za moją siostrę/niewiele starszą ciocię smile

52

Odp: krótkie vs. długie

Niekoniecznie długie odmładzają, czasami krótka, drapieżna fikuśna fryzurka odmładza jeszcze bardziej smile

53

Odp: krótkie vs. długie

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

54

Odp: krótkie vs. długie

Ja kocham dłuuugie włosy ale tylko naturalne! I również wydaje mi się, że w starszym wieku dłuższe włosy odmładzają kobietę (również moja mama jest tego znakomitym przykładem).

55

Odp: krótkie vs. długie

Obecnie też mam długie włosy i nie dałabym za nic ich ściąć, tak się lepiej czuję smile Będąc młodszą miałam włosy do ramion i teraz sama sobie się dziwię tongue

56

Odp: krótkie vs. długie

Teraz mam półdługie i spinam klamrami, ale strasznie się kręcą i wyglądam jak pudelek, jeszcze jak tak pada i pada. A kolor zrobiłam sobie rubinowy i jestem zachwycona smile

57

Odp: krótkie vs. długie

Ja mam włosy tak do łopatek i już mam ich serdecznie dosyć, są za długie, oplatują się w nosy dookoła i rano nie mogę ich ogarnąć. Pora na wizytę u fryzjera i radykalne zmiany na bardzo króciutkie. Jak co zawsze mogę ponownie zapuścić bo rosną szybko big_smile

58

Odp: krótkie vs. długie

Ja miałam półdługie i ścięłam na krótko - opinia znajomych - wyglądam na młodszą.. ha ha..

59

Odp: krótkie vs. długie

Mnie długie denerwują, półdługie w zupełności wystarczą. I tylko naturalne.

60

Odp: krótkie vs. długie

Moim zdaniem długie włosy odmładzają. Moja mam po zapuszczeniu włosów jest uważana za moją starszą sioste!
Sama od zawsze noszę bardzo długie włosy i nie wyobrażam sobie mieć krótkich.

61

Odp: krótkie vs. długie

To dużo zależy od kształtu twarzy itp. Ja w krótkich wyglądam fatalnie i każdy mi to mówił nawet nie wysilali się na fałszywy komplement tongue

62

Odp: krótkie vs. długie

ja nie wyobrażam sobie mieć krótkich włosów..
to zależy od naszej urody, rysów twarzy w jakiej fryzurce wyglądamy młodziej..

63

Odp: krótkie vs. długie

Najważniejsze, żeby były zdrowe i zadbane, bo czasem dziewczyny na siłę mają długie włosy, a są one bardzo zniszczone, cienkie, końcówki porozdwajane, ale nie zetną, bo chcą ja najdłuższe wink.

64

Odp: krótkie vs. długie

Ja obecnie zapuszczam włosy bo strasznie mi się podobają takie długaśne i odżywione wink ładuje w nie tony odżywek, żeby ładnie się prezentowały takie rozpuszczone. Często zauważam, że jakaś dziewczyna ma długie włosy a końcówki strasznie rozdwojone



[url]http://www.zpfs.org.pl/[/url]

65

Odp: krótkie vs. długie

Witajcie drogie kobietki. Powiem Wam, że moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerska był zadowalający dla mnie. Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.

66

Odp: krótkie vs. długie

Ale pewnie taka pielęgnacja jest później dość czasochłonna?

67

Odp: krótkie vs. długie

To raczej nie są jej włoski tylko doczepiane rozki z włosów. Bynajmniej tak to wygląda.

68

Odp: krótkie vs. długie

Wydaje mi się, że krótkie włosy bardziej postarzają. Długie to fryzura bardziej odmładzająca smile Może ze względu na to że coraz więcej starszych pań chodzi w krótkich i to się już przyjęło smile

69

Odp: krótkie vs. długie

Krótka trwała - jaką często noszą panie po 50-tce rzeczywiście postarza, ale jakaś na przykład asymetryczna fryzura już chyba nie.

70

Odp: krótkie vs. długie

Krótkie wg mnie wink

71

Odp: krótkie vs. długie

Krótka fryzura jest praktyczniejsza, ale dłuższa lepiej wygląda.

72

Odp: krótkie vs. długie

Wydaje mi sie ze to zalezy od twarzy i doboru fryzury wtedy  dopiero. Nie wydaje mi sie zeby glugosc wlosow sama w sobie dzialala odmladzajaco lub postarzala.

73

Odp: krótkie vs. długie

To zalezy od wieku, twarzy i przede wszystkim ścięcia. Kazda fryzura moze być bardziej na topie lub nie.

74

Odp: krótkie vs. długie

Nie ma jak długie włosy, dodają kobiecości. Jak miałam krótkie to czegoś mi brakowało...

75

Odp: krótkie vs. długie

Ale za długie to jest problem z układaniem i pielęgnacją...