1

Temat: pasemka na czarne włosy

Jaki kolor pasemek doradziłybyście na czarne włosy?

2

Odp: pasemka na czarne włosy

a co chcesz osiągnąć?

może bordowe? na pewno pasują smile

3

Odp: pasemka na czarne włosy

Ja tez myślę że bordo bo na czarnych nie ma dużego wyboru, żeby nie wyglądać śmiesznie, pozdrawiam!

4

Odp: pasemka na czarne włosy

Również myslę,że bordo będzie najodpowiedniejszy.

5

Odp: pasemka na czarne włosy

Ja miałam dwa pasma blond i wyglądało to całkiem przyzwoicie. Sama byłam zaskoczona, bo wcześniej robiłam czerwienie i rude. smile

6

Odp: pasemka na czarne włosy

Miałam raz czerwone i zastanawiałam się nad ponownym pójściem do fryzjera smile Chyba wybiorę te bordo. Dzięki smile

7

Odp: pasemka na czarne włosy

fiolet.. taki śliwkowy. W tym sezonie fiolety są modne. Na czarnych włosach wyglądają super.

8

Odp: pasemka na czarne włosy

Znowu fiolety? To było w tamtym sezonie...też. A to jedyny kolor który mi nie pasuje i go nie lubię. Wcale ani nic.

9

Odp: pasemka na czarne włosy

Moja koleżanka zrobiła kiedyś na czarnych blond i nie wyglądało to dobrze - jak jajecznica rozciągnięta smile Choć zależy to pewnie od fryzjera.

10

Odp: pasemka na czarne włosy

fiolet, był i bęzie modny. Dla mnie pasują takie pasemka w fiolecie na czerni smile albo czerwono-bordowe - le to już mniej bo do mniejszej ilości moich ubran by pasowały

11

Odp: pasemka na czarne włosy

Bordo, czerwień i pomarańcz - fioletu nie zrobiłabym sobie za nic na świecie. Zielone też miałam - ale ja robię 2-3 pasma i tyle.

12

Odp: pasemka na czarne włosy

a ja na czarnych niegdy nie zrobiłabym sobie zieleni i pomarańczy.. jakos za ekstrawagancko jak dla mnie

13

Odp: pasemka na czarne włosy

czerwone ślicznie wygladaja, ale jesen minus - po 2 tygodniach z czerwonego koloru robi się kolor ... pomarańczowy i trzeba na nowo robić pasemka żeby ładnie włoski wyglądały i włosy się niszczą - mam koleżnkę która jest fryzjerka tzn. skończyła szkolę kursy i niedługo otwiera salon

14

Odp: pasemka na czarne włosy

mnie tam się trzymały,zielone też smile

15

Odp: pasemka na czarne włosy

i długo miałaś ....

16

Odp: pasemka na czarne włosy

ciekawie, ciekawie... kiedyś dużo farbowałam włosy, ale do zielonych się nie posunęłam smile

17

Odp: pasemka na czarne włosy

Moja ma cos ala czerwień (wiśnia?) i trzymają sie cały czas - to chyba zalezy od farby i włosow.
Fajnie wyglądaja ciemno fioletowe czy granatowe.. smile

18

Odp: pasemka na czarne włosy

[quote=asiula83]i długo miałaś ....[/quote]

coś ze 3 mies. na wiosnę, jakoś tak, na czarnych miałam 4 pasma, grubsze takie i było git, a następnie zrobiłam białe...

19

Odp: pasemka na czarne włosy

a moze rzeczywiście od farby wszystko zależy ... bo mojej koleżance odradziła- moze jej sie robić nie chciało i dlatego tak powiedziałą

20

Odp: pasemka na czarne włosy

mnie kolory nakłada zawsze na ciemne włosy, to są jakieś takie właśnie specjalne, bez rozjaśniania czy innych tam...

21

Odp: pasemka na czarne włosy

nawet nie wiedziałam, że są takie... zawsze wiedziałam, że z ciemnych na jasne to trzeba rozjasnić...

22

Odp: pasemka na czarne włosy

już nie trzeba, wymyślili sposoby i mnie tak fryzjerka nakładała smile

23

Odp: pasemka na czarne włosy

nie ma to jak dobra fryzjerka i dobre farby, cuda potrafią zrobić smile

24

Odp: pasemka na czarne włosy

no prosze, dziś już wszystko da się zrobić smile

25

Odp: pasemka na czarne włosy

chyba tak, ja mam dobrą fryzjerkę, nie mogę narzekać smile