76

Odp: portale randkowe

Nie no... ok smile to działa też w druga stronę, tylko tu już nie ma wyboru big_smile
W takim SPA z pewnością zatrudniani są atrakcyjni pracownicy i pewnie nieraz muszą masować klientki, których by kijem ruszyć nie chcieli i tylko pieniądze ich do tego skłaniają.

Co do masażu leczniczego jednak to trochę przykre jeśli ktoś przyszedł na świat niezbyt urodziwy, a chce pomagać innym i wykonuje swoją pracę w gabinecie profesjonalnie i ze staraniem, a mimo to osoba, której pomaga wrócić do zdrowia brzydzi się nim. No ale cóż, od zawsze jest tak, że ludzi ładnych lepiej się traktuje i ma się do nich większy szacunek.

77

Odp: portale randkowe

Są na szczęście ludzie, którzy aż tak nie zwracają na to uwagi, tych "wrażliwych' jest mniejszość, zwłaszcza jak boli, a masaż pomaga:)

78

Odp: portale randkowe

Sama słyszałam jak siostra osoby masującej powtarzała jej słowa:"Fujt, dzisiaj musiałam takiego faceta masować, że mi ..."
I nie chodzi o rzeczy takie jak brak higieny, bo wtedy byłoby to oczywiste, tylko o wygląd fizyczny.
Tak więc masażyści też swoje myślą... i nie każdego chcieliby masować. Przypuszczam, że niektórzy mogą też mieć opory przed masowaniem atrakcyjnych ludzi, którzy nie zrobili na nich dobrego wrażenia, ale praca to praca, olewa się to i masuje, a paniusia leżąca na stole niech sobie wyobraża co chce big_smile

79

Odp: portale randkowe

Ale jak ktoś wybiera taki zawód to musi się liczyć z tym, że nie tylko miss i misterów piękności będzie obsługiwał:)

80

Odp: portale randkowe

[quote=Gabika]Są na szczęście ludzie, którzy aż tak nie zwracają na to uwagi, tych "wrażliwych' jest mniejszość, zwłaszcza jak boli, a masaż pomaga:)[/quote]

Dla mnie wygląd lekarza czy terapeuty nie ma większego znaczenia, bo przecież nie dotyka mnie intymnie, a tylko wtedy to by mi przeszkadzało wink

81

Odp: portale randkowe

Co by Ci bardziej przeszkadzało? To, że lekarz dotyka Cię w ten sposób, czy że jest nieatrakcyjny fizycznie? big_smile

82

Odp: portale randkowe

Mnie przede wszystkim przeszkadzałby dotyk zbyt osobisty jak na lekarza...

83

Odp: portale randkowe

Ja znam jednego ginekologa, taki jest paskudny że nie pozwoliła bym mu się dotknąć nawet jako lekarzowi. Nie wiem, czy ma dużo pacjentek, ale ja do nich nie dolączę...:/

84

Odp: portale randkowe

Zamknij oczy i problem zniknie:)

85

Odp: portale randkowe

Ja staram się nie patrzeć na zajad, jaki ginekolog ma w prawym kąciku ust. Wygląda obrzydliwie.

86

Odp: portale randkowe

Przecież to można wyleczyć, poleć mu smarowanie drożdżami albo czosnkiem smile

87

Odp: portale randkowe

Grzyb na ustach u ginekologa? Źle się kojarzy...

88

Odp: portale randkowe

nie wiadomo co on z tymi pacjentkami robi skoro ma takie objawy wink

89

Odp: portale randkowe

Ktoś potrzebuje porad? :Polecam się:)

90

Odp: portale randkowe

Porady są dobre jak się nie ma problemów, a w starciu z problemami czasem trudno znaleźć dla nich sensowne zastosowanie...

91

Odp: portale randkowe

Trudno, ale prędzej czy później rozwiązać je trzeba i tak, albo pogodzić się z tym, że nie będziemy mieć w życiu tego, owego, jeszcze tego, tamtego i tego też nie i nie myślę o rzeczach materialnych.

92

Odp: portale randkowe

Zawsze będą jakieś problemy, bo życie to nie hollywoodzki film... A w związkach jest ich dwa razy więcej niż jak się jest samemu. I większość ludzi godzi się z tym co jest, nie zmienia przez lata , a na starość pary się rozwodzą.

93

Odp: portale randkowe

Wydawałoby się, że w dobie internetu, kiedy kontakt z ludźmi jest tak ułatwiony, wśród tylu znajomych na facebooku musi znaleźć się TA osoba. G.... prawda.

94

Odp: portale randkowe

Dla wielu ludzi internet jest alibi, udawaniem, że czegoś się szuka i czekaniem na księżniczkę / księcia na białym koniu których oczywiście nie ma.  Ale kto to zrozumie...?

95

Odp: portale randkowe

Yyyy... gdybym miała szukać księcia, to nie  takim katalogu big_smile Powodzenia szukającym życzę. Będzie im potrzebne.

96

Odp: portale randkowe

Jakiś mały % jest i tam do zaakceptowania, ale która ma tyle czasu, żeby szukać perły między hmmm... wieprzami? wink

97

Odp: portale randkowe

Ja korzystam z tego portalu [url]http://snapczat.pl/[/url] i powiem Wam, że jedna sprawa zapowiada się całkiem dobrze :DD

98

Odp: portale randkowe

[quote=lamore]Jakiś mały % jest i tam do zaakceptowania, ale która ma tyle czasu, żeby szukać perły między hmmm... wieprzami? wink[/quote]
Zwłaszcza, że pewien % szukających można zaliczyć do podobnej kategorii, co ci szukani. I tu nikogo nie chcę urazić, po prostu wiem, że są kobiety, które oferują akurat to, czego szukają tam ci panowie i na odwrót. W kontaktach międzyludzkich chyba przecież najważniejsze jest to, żeby obie strony znalazły coś dla siebie.

99

Odp: portale randkowe

Ja nie szukam, w internecie, bo nigdy nie wiadomo, kto czai się po drugiej stronie wink

100

Odp: portale randkowe

Uważam, że szansa na znalezienie kogoś przez Internet to jak trafienie powiedzmy 4-ki w totolotku. Nie twierdzę, że to niemożliwe, ale osobiście nie znam takich osób. Większość ludzi poznaje się w ciut bardziej „romantycznych” okolicznościach.