1

Temat: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Sprawdzacie sms-y czy maile partnera? Robicie to tylko wtedy gdy daje Wam powody do zazdrości, czy zawsze, na wszelki wypadek?

2

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Nie, bo nie czuję takiej potrzeby...
Z resztą, on nawet nie kryje tel przede mną, więc mam spokojny dostęp do jego tel...

3

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Ja nie sprawdzam, wierzę na słowo bo nie mam powodów nie ufać

4

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Czasem mnie korci jak zostawi telefon na wierzchu albo skrzynkę mailową otwartą... Raz na początku wspólnego mieszkania przejrzałam sms-y i nic ciekawego nie znalazłam więc póki co jestem spokojna

5

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Lepiej sprawdzać niż coś przeoczyć:)

6

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

to że sprawdzacie chyba oznacza brak zaufania, czy się mylę?

7

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Jak ma zdradzać to i tak zdradzi, czy będziecie sprawdzać czy nie, a jak będziecie za nim chodzić, śledzić, przetrząsać komórkę, to  tylko szybciej ucieknie:)

8

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Wiadomo że nie sprawdzałabym ciągle i jawnie, żeby widział, tylko tak przy okazji...

9

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Powinno się sobie ufać nawzajem

10

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Pokusa jest zawsze, bo wiadomo ze nie zajrzymy nikomu do myśli a czasem jakieś słowo czy gest wzbudzają podejrzenie i chce się sprawdzić, czy on nadal jest lojalny ...

11

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

[quote=giskana]to że sprawdzacie chyba oznacza brak zaufania, czy się mylę?[/quote]

Nie zawsze, u mnie to jest raczej chęć sprawdzenia czy druga polowa nie błądzi:)

12

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

I co byś zrobiła jakby sie okazało ze jednak błądzi?:) Awantura czy czekanie na rozwój sytuacji?

13

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

sprawdzać, ale dyskretnie:)

14

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

[quote=Virrana]Czasem mnie korci jak zostawi telefon na wierzchu albo skrzynkę mailową otwartą... Raz na początku wspólnego mieszkania przejrzałam sms-y i nic ciekawego nie znalazłam więc póki co jestem spokojna[/quote]

Jak zostawia tel na wierzchu to przecież wiadomo że nie ma nic do ukrycia

15

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

[quote=Finao]I co byś zrobiła jakby sie okazało ze jednak błądzi?:) Awantura czy czekanie na rozwój sytuacji?[/quote]

Raczej czekanie, albo od razu zerwanie, zależy jak bardzo bym była zaangażowana...

16

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Kiedyś byłam za tym żeby wszystko wiedzieć o nim ale życie pokazało że czasem lepiej nie wiedzieć bo np. zauroczenie inną kobietą minie, jeśli on ma zostać to z nami zostanie bez względu na to czy go sprawdzamy czy nie, a my sobie przynajmniej oszczędzimy stresów smile

17

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Niby tak, ale... przeważnie  kobiety mają z natury ciekawskie usposobienie... Ja też , przyznaję się smile

18

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Trochę trzeba sprawdzać bo jak poczuje że żyje sobie tak  bez kontroli to zacznie brykać na boki wink

19

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Nie ma nic lepszego od totalnej niezależności.

Nie żebym miał genialne statystyki, ale na empirycznie przeżytych dwóch przypadkach bardziej podobał mi się ten, w którym nawet jeśli byłem zazdrosny, to jednak tego nie okazywałem. Buoooożesz jak to alarmująco działa na białogłowę.
On ma swoje życie i mi ufa?!?! Przede wszystkim ma swoje życie! Jak to?

Ano tak. Nie sprawdzać, nie zabiegać nadto i zrazu jest poukładane.
Polecam - zróbcie se miesięczny test mojego stylu działania.

Pierwszy, ten z inwigilacją i tak dalej, też przerabiałem, no i jest do bani.
Zamęczasz się, myślisz, martwisz. Po kiego k---a ch-----ja, skoro masz tyle własnych chwil do przeżycia...

36 będzie wiedziała o czym mowa.
Ktoś jeszcze?

20

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

P.S. Tak sobie retro-czytam swoje i należy jeszcze dodać trochę niczym ten coachingowiec:

"a najlepiej pozwalać swemu facetowi zawsze czuć konkurencję na plecach"

Nigdy tak żwawo nie biega wokół damskiej d..y, jak w poczuciu zagrożenia.
Zaufanie, zaufaniem - na końcu życie to i tak jedna wielka gra.
Można albo dać się ykhm posuwać jako pionek, albo też posuwać pionki.

Wszystko tkwi w głowie każdego / każdej z nas i jest elementem naszej decyzji.

Zasuwać z grzebaniem w jego komórce

czy

grzebać w jego poczuciu bezpieczeństwa wobec tego co niby jest "zdobyte"

Ostatnio edytowany przez incognito (2014-06-21 23:37:52)

21

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Udawanie braku zazdrości - to dopiero jest wyzwanie... wink Przyzna że jeszcze tego nie przerabiałam...

22

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Pozwalać mu czuć konkurencję? Sceny zazdrości to nic miłego, chyba że takie w żartach...

23

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

[quote=Ksymena]Udawanie braku zazdrości - to dopiero jest wyzwanie... wink Przyzna że jeszcze tego nie przerabiałam...[/quote]

Wystarczy zacząć mieć swoje sprawy, zainteresowania, spędzać więcej czasu bez niego...

24

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Nie sprawdzam, bez zaufania związek nie istnieje

25

Odp: Zaufanie w związku - sprawdzać czy nie?

Jeśli za bardzo wierzymy drugiej stronie to też może przestać istnieć.... Bo facet bez poczucia kontroli może za bardzo sobie pozwalać...