1

Temat: Moda ciążowa

co sądzicie o takich t-shirtach jak np. ten z kotkami?

2

Odp: Moda ciążowa

nawet fajny:)

3

Odp: Moda ciążowa

Zabawny, z nutką tajemniczości...

4

Odp: Moda ciążowa

Mnie najbardziej podobają się tuniki i sukienki ciążowe, koszulki są mało kobiece

5

Odp: Moda ciążowa

Lubię oglądać kobiety w ciąży w ogrodniczkach:)

6

Odp: Moda ciążowa

W zasadzie to jak dla mnie każda powinna chodzić w tym w czym dobrze się czuje, ale bardzo nie lubię gdy kobieta chodzi z odsłoniętym brzuszkiem, nawet nie wiem dlaczego mnie to denerwuje

7

Odp: Moda ciążowa

ja też, to zbyt intymne żeby wystawiać na publiczny widok...

8

Odp: Moda ciążowa

A mi się podobają kobiety w zaawansowanej ciąży w koszulach nocnych smile. Np tego typu, aby luźne były. To jest tak uroczy widok, że aż się łezka w oku kręci. Przynajmniej ja to tak odbieram smile.

9

Odp: Moda ciążowa

W sumie to całkiem sporo jest teraz ubrań dla kobiet w ciąży więc ciąża to już nie musi być ukrywanie się z powodu niezbyt ciekawej odzieży na sobie. Już nawet macie specjalne działy z odzieżą w dużych sklepach takich jak aladi siostra ostatnio kupiła kurtkę - wybór jest wiadomo, że to wydatek tylko na 9 miesięcy,ale z drugiej strony dobrze dobrane ubranie potrafi poprawić samopoczucie, a to jest chyba dość istotne.

Ostatnio edytowany przez Wess (2015-10-24 21:00:21)

10

Odp: Moda ciążowa

Tu są fajne sklepy dla przyszłych mam, a w weekend 12-14.02 można kupować bez kosztów przesyłki:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-supermami-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-ubran-ciazowych-w-sklepie-mytummy-pl[/url]

11

Odp: Moda ciążowa

ja się tam modą nie kieruję

12

Odp: Moda ciążowa

Jeżeli szukasz jakiś fajnych ciążowych ubrań to ja polecam Ci zajrzeć do sklepu, ponieważ jest tam ogromny wybór i dość dobre ceny. Myślę, że przypadnie Ci coś do gustu smile Ceny mają przystępne więc nie przepłacisz.

13

Odp: Moda ciążowa

Teraz jest taki duży wybór szok smile Ja małąm to szczęście że dużo ubrań dostałam od kuzynki i miałam taki mały brzuszek smile

14

Odp: Moda ciążowa

O fajne ciuszki smile

15

Odp: Moda ciążowa

Kolorowe ubrania fajnie wyglądają na kobietach w ciąży, nie jakieś ponure, szare czy brązowe

16

Odp: Moda ciążowa

Ale nie opięte, bo mam wrażenie ze niektóre panie wręcz chcą podkreślić brzuszek i zakładają za ciasne ubrania...

17

Odp: Moda ciążowa

To niezdrowe tak się  ściskać ....