1

Temat: Dobre miejsce na wesele

Kto na szanownym forum jest z Łodzi? Czy możecie polecić jakieś dobre miejsce na wesele nie za daleko od centrum Łodzi, żeby nie wozić gości autokarami.  Chciałabym, żeby to było jakieś miejsce z dobrym nastrojem. Może być jakiś mały hotel, bo część gości będziemy chcieli przenocować.

2

Odp: Dobre miejsce na wesele

Taki fajny kameralny, nawet rodzinny nastrój, widziałam kiedyś w hotelu , gdzie byłam na srebrnym weselu. Gości nie było wieli, bo ok. 60 osób i tak jak szukasz było blisko do centrum Łodzi. Może z 7 km.

3

Dobre pytanie, też szukam, chociaż nie koniecznie w centrum a tanio.

4

A to nie Ty pisałaś tu na forum wcześniej, że nie jesteś materialistką...? wink
Co za brak konsekwencji!

5

Pod Łodzią byłam w tamto lato na weselu, w Aleksandrowie konkretnie sala w hotelu Pelikan, elegancko i smaczne jedzenie

6

w Zgierzu sala balentino pyszne jedzenie ładne wnętrze miałam tam studniówkę 120 zł od osoby

7

Wiewiórczyn k. Łasku lokal Dzikie Wino, tam kiedyś była jednostka wojska ale teraz jest wypasiony lokal smile

8

Myślę że to miejsce się nada. Restauracja idealnie nadaje się na wesela do tego w swojej ofercie też mają hotel więc przy okazji możecie załatwić gościom nocleg. Miejsce jest bardzo klimatyczne więc w takim dniu na pewno się sprawdzi

9

A mi bardzo podoba się sala weselna w Restauracji Gościnnej::) znajduje się na uboczu głównej ulicy Puszkina, gwarantując bardzo dobre warunki lokalowe oraz taras, który jest zamykany na imprezy zorganizowane, co pozwala na totalne harce, w czasie kiedy dzieci bawią się na dworze.

10

My nasze wesele mieliśmy organizowane w sali bankietowej Venge na tomaszowskiej. Sala jest naprawdę bardzo ładna, idealna na takie mniejsze przyjęcia weselne. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, dbała o to żeby niczego na stołach nam nie zabrakło. Rewelacja smile

11

Nasze wesele też właśnie było w Venge big_smile I podpisuje się obydwiema rękami pod wczesniejszą odpowiedzią big_smile Bardzo fajna, klimatyczna sala, było super smile

12

A w której sali @koluszka mieliście w Venge wesele? I też braliście sobie stół wiejski tam? big_smile Jestem ciekawa jakie zyczaje teraz na weselach panuja big_smile

13

Ja właśnie nigdy nie byłam przekonana do tego, by wesele odbywało się w hotelu - bo wiadomo, inni goście, obsługa itd., chociaż w tym przypadku dużym plusem jest to, że na miejscu są pomieszczenia, gdzie goście mogą przenocować. Na takim weselu u znajomej byłam całkiem niedawno w Łodzi w restauracji Polskie Smaki, która mieści się w Hotelu Boss i okazało się, że moje wyobrażenia nie pokryły się z rzeczywistością ani trochę. Nie jest to wielki hotel, ale może właśnie dzięki temu klimat był bardziej niepowtarzalny i wszystko się udało tak świetnie. Polecam też skorzystać z ich usług, jeżeli się zatrzymacie akurat tam, bo jedzenie jest bardzo dobre.

14

@beeni my mieliśmy w tej większej sali. Tak, braliśmy też wiejski stół, tym bardziej że w Venge jest on fajnie skomponowany. I wydaje mi się że ogólnie na weselach teraz tez ludzie biorą właśnie takie wiejskie stoły, nie zaniknęło to smile

15

Dwór Giemzów pod Łodzią - byłam tam na weselu i bardzo mi się podobał sam lokal jak i jego otoczenie.