151

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Och skoroś taka nagle-kooperatywna, to podejmij uczestnictwo w moim quizie. Jest po to, by zabawiać.
Dla Ciebie dodam kilka dodatkowych opcji (w ramach innego stanu umysłu - dziś bez narkotyków, ale samotnie tongue):

nonszalancka
pejoratywna
rysowana zdecydowaną kreską
endemit
moczary Luizjany
romantyczna
krzepka
zgrabna
towarzyska
woody-allen'owska
francuska
Godzilla


Po drugie chcę byś wiedziała, że wiem skąd u Ciebie nagły przypływ szczerości. To ten piątkowy wieczór w domu lub jemu podobnej konstrukcji + lampki wina (ew. smakowe piwo) + późna pora wyciągają szydło z worka. O słodyczach nie wspomnę.
Całkiem możliwe, że rano wyedytujesz swój wpis, dlatego publicznie ośwadczam, że przynałaś, iż przynajmniej mnie czytasz z uśmiechem na twarzy. Jestem zatem spełniony.

Wiedz też, że zagadałbym Cię na śmierć Gaduło. tongue

Kiedy nikt nie słyszy możesz napisać mi to in-privee' ?! wink
Byle nie "morderca z forum". Zaprzeczyłbym Twoim oczekiwaniom. tongue

Milagro - wiedziałem,  że wybierzesz coś HUCZNEGO.
Dodatkowo ta Twoją małą nazwałym "40 % vol.". wink

152

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

P.S. Niechcesienam - nigdy mnie nie obraziłaś. Nie byłabyś w stanie. Jedyne kiedy byś mnie obraziła, zdradzę Tobie, to gdybyś czepiała się mojego małego i czyniła zlośliwe uwagi. Na szczęście wiem, że do tego poziomu nie zejdziesz.

Jesteś też bardzo kulturalna i masz swoje zdanie o wszystkim, a to Incognito od zawsze kręciło. smile

153

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]P.S. Niechcesienam - nigdy mnie nie obraziłaś. Nie byłabyś w stanie. [/quote]
A gdzie ja napisałam cokolwiek, co sugerowałoby, że tak się mogło/by stać?

[quote=incognito_alt]Po drugie chcę byś wiedziała, że wiem skąd u Ciebie nagły przypływ szczerości. To ten piątkowy wieczór w domu lub jemu podobnej konstrukcji + lampki wina (ew. smakowe piwo) + późna pora wyciągają szydło z worka. O słodyczach nie wspomnę.
Całkiem możliwe, że rano wyedytujesz swój wpis, dlatego publicznie ośwadczam, że przyznałaś, iż przynajmniej mnie czytasz z uśmiechem na twarzy. Jestem zatem spełniony.[/quote]
Znów nie trafiasz...
- piątkowy wieczór spędziłam bardziej poza domem, a te godziny w domu to był babski wieczór, potem lesbijski spacer *
- nie piję alkoholu, ŻADNEGO (tymczasowo)
- jaka późna pora? Ja prowadzę nocny tryb życia.
- słodycze... o jejku, guma balonowa i może 3-4 ciastka, wolę słone jedzenie
- to nie ja tutaj edytuję prawie wszystkie swoje posty wink Co Ty tam takiego do nas piszesz, że musisz to tak często poprawiać? Może jedną rękę trzymasz w gaciach, a drugą tworzysz przypadkowy ciąg znaków, po czym wyciągasz ją stamtąd, odchrząkujesz i zaczynasz edytować big_smile
- czytam, ale ogólnie dużo się śmieję i bez tego.

* grudzień 2012 - rozstanie
   grudzień 2013 - rozstanie
   grudzień 2014 - rozpaczanie po facecie
   obiecałam sobie, że w grudniu 2015 będę gzić się z lubieżną lesbą i koniec z facetami!

154

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]
nonszalancka
pejoratywna
rysowana zdecydowaną kreską
endemit
moczary Luizjany
romantyczna
krzepka
zgrabna
towarzyska
woody-allen'owska
francuska
Godzilla

Milagro - wiedziałem,  że wybierzesz coś HUCZNEGO.
Dodatkowo ta Twoją małą nazwałym "40 % vol.". wink[/quote]

To tak apropos karnawału:) Z tego zestawu podoba mi się nonszalancka:)

155

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Koniecznie zgrabna, a poza tym  towarzyska i woody-allen'owska smile

156

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Krzepka i pejoratywna:)

157

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Nonszalancka jest ciekawa:)

158

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Za duży wybór, aż nie mogę się zdecydować wink

159

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=thomasz]Dobra, czas napisać posta, dla którego założyłem konto na tym portalu, bo interesuje mnie opinia kobiet. Ehh trudno się przełamać big_smile ale, ok. Chodzi mi o to, czy wg. was facet, który powiększa sobie sztucznie członka jest niemęski? Przyznam się, że eksperymentuję trochę, ale głupio mi zdradzać szczegóły. Zastanawiam się po prostu, czy w naszym liberalnym społeczeństwie jest to temat tabu i będę nastawiony na ostracyzm? Nie wydaje mi się to niczym złym, ale nie chciałbym, żeby moja dziewczyna miała potem z tym problem (jak ją będę miał big_smile). Dla pań, które nie wiedziały o takiej możliwości, krótka informacja o powiększaniu penisa I co sądzicie? - tylko bez ewentualnego potępiania mnie proszę wink[/quote]

Często mężczyźni mają kompleks na punkcie długości penisa. Jest to całkowicie nieuzasadnione,
ponieważ tu nie chodzi o 1 część ciała. Można kochać się bez namiętności, mając mega długiego członka,
co nie daje żadnej przyjemności kobiecie. Najważniejsza jest czułość, bliskość, pieszczoty dawne i brane.
Cały akt, długa gra wstępna są bardzo ważnymi czynnikami. Oprócz tego najważniejsza jest miłość
taka, którą czujemy w sercu, nie tylko w pożądaniu. Miłość, która polega też na tym, czy ma się coś do powiedzenia między orgazmami:) Temat miłości jest bardzo długi, więc powtórzę-nie długość, ale jakość
wykonania, cały kunszt, sztuka na najwyższym poziomie.

160

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Patrzej Finka - toć zaprzeczasz stereotypowi kobiety. Ja pogubiłbym się przy 3 opcjach, ale żeby kobieta zatraciła się pośród jakichś 30? Ty chyba dawno na zakupach nie byłaś?!

Hej Malinowa - nonszalancka to wspaniałe i treściwe określenie. Wyobrażam sobie, że chlapie na boki, gdy się czymś upoi. wink

Evita - czy chcesz mi powiedzieć, że jest subtelnie wulgarna i do tego bardzo silna? Jak rozumiem operujesz na wysokim uścisku. Mniam. smile

Opel Zafira - strzelasz w moją dziesiątkę. Wyobrażam sobie nieco niezdarną, ale filuterną i idealną nie tylko do kieliszka kompankę doli i niedoli. Motyw na wiosenne poranki i zimowe noce. Kandydatka do siorbania kakao. tongue

Milagrande - bobym Cię przez przypadek pominął. Za nonszalancję w kwiecistym odcieniu, koniecznie wspartą odpowiednim procentażem dostajesz nagrodę specjalną. Innymi słowy w weekend zawijam do Rzeszowa. Niechaj wschód wzbogaci się o zachodnie geny.

No i Ty... Ty Niechcąca Ty. Rękę trzymam w gaciach regularnie, ale nie rozmawiamy tutaj na żywo, a po drugie nie widzę z kim rozmawiam, więc póki co piszę oburącz do Ciebie.

Poza tym nie wstrzymuj się. Skoro z lekkością opisujesz komu, czemu i jak się oddawałaś, to opisz też CZYM się oddawałaś. Masz tyle opcji, by przekazać mi doskonały opis swej jakże ważnej części ciała, a tego nie czynisz.

Teraz to już robisz to złośliwie. Tak samo jak nie piszesz mi in-privee' jakimż to idiomem określasz mnie gdy nikt nie patrzy. No i nie podsumowujesz iloma rękami wtedy piszesz... tongue

161

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

endemit

162

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Naprawdę [b][u]c[/u][/b]hcesz wiedzieć, jakic[b][u]h[/u][/b] [b][u]u[/u][/b]żywam określeń? Wyda[b][u]j[/u][/b]e mi się, ż[b][u]e[/u][/b] są na tyle nie[b][u]c[/u][/b]enzuralne, że nie wypada, a wierz lub nie... wymienione przez Ciebie worki nasienne i ciule to jak komplementy przy nich.

163

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=incognito_alt]Milagrande - bobym Cię przez przypadek pominął. Za nonszalancję w kwiecistym odcieniu, koniecznie wspartą odpowiednim procentażem dostajesz nagrodę specjalną. Innymi słowy w weekend zawijam do Rzeszowa. Niechaj wschód wzbogaci się o zachodnie geny.[/quote]

Zapraszam, przy okazji  pomożesz odśnieżać jak znów zacznie padać śnieg wink

164

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja niezdarna?!? No wypraszam sobie... Jestem wysportowana i na pewno mam lepszą koordynację ruchów niż Ty...

165

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=milagro][quote=incognito_alt]Milagrande - bobym Cię przez przypadek pominął. Za nonszalancję w kwiecistym odcieniu, koniecznie wspartą odpowiednim procentażem dostajesz nagrodę specjalną. Innymi słowy w weekend zawijam do Rzeszowa. Niechaj wschód wzbogaci się o zachodnie geny.[/quote]

Zapraszam, przy okazji  pomożesz odśnieżać jak znów zacznie padać śnieg wink[/quote]

I co, byłeś...? wink bo śnieg nie padał...

166

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Spanikował biedny...

167

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Niech przyjedzie do mnie bliżej wiosny, mam dużo pracy na działce:)

168

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wielkością techniki i tak nie zastąpisz smile

169

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Krótko, zwięźle i na temat.
Finao, dobry pomysł. Jak się go nagoni do pracy to będzie mniej filozofował.

170

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

U mnie też trzeba ogarnąć rabaty Incognito, mam szpadel i grabie, tylko brakuje chęci:)

171

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A kto mi pomaluje pokój? Może być malutki pędzelek tongue

172

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

W dobrym kierunku idziecie Dziewczyny. Jak się to podsumuje, to wyjdzie lepsza lista niż ta jego ;p

173

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

[quote=subtellna]A kto mi pomaluje pokój? Może być malutki pędzelek tongue[/quote]

Incognito pewnie  ma największy pędzel w Wlkp, więc uwinie się z tym szybko, tylko trzeba go jakoś zachęcić wink masz jakieś pomysły?..

174

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Malinko, tu nie chodzi o szybkość, wolę długo i kunsztownie wink

175

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No i co Ściano Wschodnia? Ze śniegu nici, także do czego wykorzystamy ten pług śnieżny w Twym posiadaniu? Innymi słowy - co teraz będziemy orać?

Finka - aaa, działkę. Bylebyś tylko w piwniczce posiadała zestaw do samodzielnego montażu łańcuchów metanolowych. Jak to mówią, przy kieliszku robota sama idzie... Coś o tym wie na pewno właśnie Ściana Wschodnia...

Kot z Kieleczyzny, patrzcie jaki dumny ze swych korzeni!!! Aż tak wrosłaś i Tobie Twoja Mała wrosła w ten swoisty mikroklimat? Musisz mieć bardzo zmarznięta Małą. Czy w ten sposób chciałaś powiedzieć, że Twój diament wymaga ocieplenia? Mało tego, rozumiem, że jest ona również mocnio przewiana?! W tym przypadku polecam bieliznę. tongue

Córko Adama Opla Ty mnie za słówka nie bierz. Jaki jest Woody Allen? Nieco niezdarny i fajnie się przy nim pije kakao. Świetnie to opisałem, a przecież wszyscy wiemy, że używamy tutaj czarnego humoru w połączeniu z rozbudzaniem wyobraźni. Poza tym już wygrałaś u mnie swoją towarzyskością i zgrabnością. Teraz to już się tylko droczysz. P.S. Gdybym ja miał opisywać z przekąsem siebie w ujęciu poniżejbiodrowym, powiedziałbym "patrzący na zachód, ale dumnie patrzący, ponadnormatywny europejczyk z zaburzeniami osobowości". Nieważne, że na zachód, ważne, że dumnie. Wyciągnęłaś wnioski? wink

Subtelna i romantyczna, Ty się trochę zagalopowałaś w tym pierwszym poście pisanym na poważnie. To znaczy - masz święta rację, że opisane przez Ciebie aspekty mają kluczowe znaczenie, jednak nigdy i przenigdy nikt mi nie zaprzeczy, że szczoteczką do zebów nie odśnieżysz Alei Jerozolimskich. Być może to dlatego, że swoje Maleństwo uznajesz za jakąś boczną uliczkę? Ja, jako kobieta oczekiwałbym zmechanizowanego pługu zachodniej produkcji, koniecznie osadzonego w tych romantycznych relacjach dawać-brać, jakie opisałaś.

Można tak biadolić nad oboma biegunami tej odwiecznej walki aspektów, ale stojący na straży złotego środka Incognito znów zrobi szach-mat, twierdząc, że potrzebne jest to wszystko naraz i cała reszta to półśrodki do półdoskonałości.

W alternatywnym ujęciu - dlaczego na zawodach pięknościowych dla mężczyzn nigdy nie ma grubych i pryszczatych informatyków typu "no life"? Niech zgadnę - nie są pożądani?

No więc jak taka mała finka (bez obrazy Finao) miałaby wziąć górę nad japońską kataną? Jak jest możliwe, aby dla kobiety ten aspekt nie miał znaczenia?


Co do Twoich marzeń porządkowo - fantastycznych, sądzisz, że miałbym co uprzątnąć? wink


36 - słyszę jak tam odkurzasz... tylko nie przepal swojego Zelmera i jego alter ego - Dirt Devila. wink

Ostatnio edytowany przez incognito_alt (2015-01-15 03:03:56)