1

Temat: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Mam 29 lat i od 4 lat fajnego faceta, wszystko między nami ok, planujemy przyszłość , ale ostatnio  przypadkiem spotkałam kolegę ze szkoły (dziewczyna go zostawiła), gadaliśmy długo i teraz on pisze do mnie różne miłe rzeczy, a ja się czuje jakoś tak fajnie... I coraz bardziej o nim myślę, a z drugiej strony nie chcę burzyć tego, co już mam. Co ja mam robić?.... mam mętlik w głowie. Ja wiem ze nie mogę żyć chwilą ............brak mi słów ....może ktoś mi doradzi ... Chyba mi czegoś brakuje, czegoś świeżego albo jest coś ze mną nie tak?..

2

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Czasem tak jest, że ktoś z przeszłości budzi sentymenty, bo partner nam się opatrzył, może już tak nie zabiega o nasze uczucia... Każdy lubi być adorowany, ale pomyśl, jak sobie wyobrażasz życie z tym człowiekiem? Jakie ma wartości i cele? Czy pasujecie do siebie? Czy warto niszczyć fajną teraźniejszość dla niepewnej przyszłości?

3

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Radzę wyhamować, bo na początku zawsze jest kolorowo, ale później możesz żałować, że zburzyłaś poprzedni związek.. Lepsze jest wrogiem dobrego, pamiętaj o tym...

4

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Florax, napisałaś "ostatnio", więc myślę, że nie ma podstaw, żeby stawiać tę dawną znajomość ponad tak dobrze rokujący związek. To na pewno odświeża, facet fascynuje, jest fajnie, pojawia się dużo emocji, dzięki którym czujesz się cudownie, ale jeśli oceniać, to TYLKO z perspektywy czasu, bo nie wiadomo kiedy ta fascynacja minie, a partnera masz już sprawdzonego. Jesteście ze sobą od 4 lat i nadal chcecie być ze sobą. To dowód na to, ze Wasz związek jest wartościowy. Jak ułoży się relacja z tym drugim, tego nie wiadomo... może przerwie się tak nagle jak się odnowiła?
Ja bym trzymała lekki dystans i pozwoliła sytuacji rozwijać się dalej, ale w taki sposób, żeby nie szkodzić związkowi.

5

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

My kobiety, potrzebujemy zmienności w emocjach, inaczej się nudzimy;) Nowa relacja początkowo będzie ekscytować, tym bardziej jak będzie w ukryciu, ale z czasem przyjdzie znudzenie, codzienność i to też już nie będzie tak świeże...

6

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Myślę, że dać sobie czas na wybór... Obserwuj, co się dzieje w Twoim związku, czy partner nadal Cię adoruje tak, jak kiedyś? A może to rutyna sprawia, że oglądasz  się za innym?

7

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Dla mnie to zbyt ryzykowne, rzucać fajnie zapowiadającą się relacje dla niewiadomej... Romantyczna spontaniczność jest dobra jak mamy po 15 lat, a le później może być tylko szkodliwa...

8

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

dokładnie, trzeba patrzeć długodystansowo a nie tylko poddawać się chwili.

9

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Facet wiele zrobi, żeby odbić kobietę innemu... Tylko czy będzie Cię jako zdobycz odpowiednio traktował...?

10

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Myślę, że  trzeba przeczekać pierwsze zauroczenie, zobaczyć, co przyniesie czas, czy ta znajomość jakoś się rozwinie, czy on będzie deklarował coś poważniejszego...

11

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Tu nie ma co doradzać. Jeżeli myślisz cały czas o tym koledze ze szkoły, to albo zerwiesz z nim wszelkie kontakty i za jakiś czas wymażesz go z pamięci, albo dojdzie do czegoś wiecej. Jeśli nie potrafisz o nim zapomnieć, to myślę, że pora zakończyć obecny związek bo nie wyjdzie z tego nic dobrego. Masz prawie 30 lat, więc pora myśleć racjonalnie i przekalkulować czy jest sens bawienia się na dwa fronty a moim zdaniem nie ma to żadnego sensu

12

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Wiadomo, że ktoś nowy, do tego powiązany z sentymentami do przeszłości musi być atrakcyjniejszy dla Ciebie niż partner, którego widzisz w porozciąganych gaciach, ale pomyśl, że on też w takich pewnie chodzi, więc  romantyczne uniesienia to mogą być tylko na początku wink

13

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

I nie wiemy co zrobiła Florax tongue Ja tu przyszłam na ciąg dalszy, a tu wielka niewiadoma.

14

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Niestety, nic się nie zmieniło... Jestem na rozdrożu, w święta jest więcej czasu na myślenie o tym wszystkim, podsumowanie przeszłości... Ciągle daję sobie czas na podjęcie decyzji, dzięki za Wasze rady, ale nie umiem do tego podejść tak zdroworozsądkowo...

15

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Najlepiej wybrać od razu, nie zwodzić obu, bo jak się partner dowie, to będzie draka...

16

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Ooo... i zwlekając z wyborem można zostać bez pierwszego i bez drugiego big_smile

17

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

My kobiety musimy mieć wybór:) Ja bym wypróbowała tego nowego i zdecydowała, przecież chodziłoby o moje szczęście , a przecież nie ma nic ważniejszego... Faceci też nie są lojalni, więc nie moga tego oczekiwać od nas...

18

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

Lepiej pomyśleć, co ewentualnie mamy do stracenia... Ten nowy niekoniecznie musi być lepszy, choć na początku zawsze tak się wydaje.

19

Odp: Mam fajnego faceta, ale pojawił się ktoś jeszcze.... Co robić?

A dlaczego nie spróbować,? Nam też należy się jakaś odmiana , nie tylko facetom ☺