1

Temat: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

W maju poznałam mężczyznę na Lento, było cudownie, zamieszkaliśmy razem po miesiącu, i już w lipcu byłam w ciąży, a później coś dziwnego zaczęło się z nim dziać, 24 lipca  mnie pobił, uciekłam do siostry na 2 tygodnie, ale przyjechał z kwiatami i przepraszał, wróciłam i zaczęło się to samo, wyzywanie, agresja, chociaż robiłam wszystko żeby było dobrze, pracowałam i wzięłam dodatkową pracę, bo on raz pracował, a raz nie, w końcu po kolejnej awanturze i rękoczynach  1. listopada wyprowadziłam się, chociaż po tym wszystkim jeszcze go kocham, ale czuję że on już mnie nie chce i naszego dziecka... Znowu dzwoni i przeprasza, chce żebym wróciła, ale boję się o siebie i o maleństwo. Dlaczego on taki jest okrutny, albo jest chory, albo strasznie podły.... Co mam dalej robić?

2

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Dla mnie to jest jakiś psychopata,  trzymaj go z daleka od siebie i od dziecka, bo o takich później się słyszy w telewizji, ze pobili dziecko do nieprzytomności... Najlepiej jakbyś postarała się mu odebrać prawa rodzicielskie, niech sąd go skieruje do psychiatry czy się nadaje na ojca...

3

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Łatwo mówić,k a na uczucia nie ma czasem rady... Ja też mam za sobą ciągłe powroty do siebie i rozstania - kilkanaście w przeciągu ostatnich dwóch lat, które wymęczyły mnie na tyle, bym chciała być kimś innym. Częściej wychodzę. Choć myśl o Nim towarzyszy mi każdego dnia, ale będę starała się to w sobie zdusić. Zbyt zagłębiły się te uczucia we mnie..ale chcę zmian! Miłość do kogoś to nie wszystko.. Dałam mu wierność, szczerość.. zrozumienie.. chciałam dać ciepło.. nie chciałam Go zmieniać. Jednak zabrakło mi czułości.. zainteresowania.. wierności... Gdzieś się odsunęłam od Niego i już nie chcę tracić swojego życia na proszenie się o męskie ramiona. Nawet mi, ślepo zakochanej w Nim zabrakło kwiatów, wspólnie spędzanego czasu i uczuć! Zapomnę. Wiem,że będzie bardzo ciężko. Zasługuje na szczęście On też. Marzył mi się ślub Marzyły mi się oświadczyny Marzył mi się On... A teraz mam swój wielki bagaż doświadczeń i szczerze-z bliską 30tką na karku mam ochotę pobawić się jak nastolatka. Przecież nie można tkwić w czymś co smuci, a nie cieszy!

4

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Nie  radzę już wracać, bo będziesz znowu odchodzić, a on przyzwyczai się, że i tak ciągle wracasz, nawet, jak jest coraz gorzej...

5

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Chyba czas skupić się na sobie i swoich potrzebach, faceci  przychodzą i odchodzą, a dziecko będzie z Tobą zawsze, więc zrób wszystko żeby nie  odczuło zawirowań w Twoim życiu...

6

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Są kobiety, które podświadomie przyciągają takich oprawców, bo za łatwo wchodzą w rolę ofiar i podporządkowują się im...

7

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Nie można kobiety winić za błędy faceta... Po prostu są takie, które mają pecha i trafiają na łobuzów...

8

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Facet, który raz się nie sprawdził, nie stanie się nagle aniołkiem, że do rany przyłóż.. Taki nie zasługuje nawet ona to żeby go wspominać, a co dopiero wracać...

9

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Mam zasadę, że lepiej być samej niż w bylejakim związku, który tylko podcina skrzydła, nie daje nic pozytywnego...

10

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

dokładnie tak. Trzeba mieć też trochę szacunku do samego siebie.

11

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Życie jest tylko jedno dziewczyny, więc nie marnujmy go - mimo wszystko:)

12

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Jak facet uderzy, nie ma wyjaśnienia, nie ma usprawiedliwienia, poza tym to złamanie prawa. Dawać kolejną szansę? Skorzysta z niej, ale okaże się, że to była kolejna szansa, żeby uderzyć.

Jak można pobić kobietę w ciąży?!!!

13

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Taki to już będzie bił i przepraszał...

14

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Odradzam dawanie drugich szans, bo ten ktoś pomyśli, że jest tak potrzebny, że nadal może sobie na wszystko pozwolić...

15

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Tak zadane pytanie może mieć tylko 1 odpowiedź : NIE.

16

Odp: Czy wrócić do niego mimo wszystko?

Kiedy laski pojmiecie, że nie po to odchodzicie z bagna żeby za chwilę znów w nie wchodzić???