1

Temat: Brak doznań podczas stosunku

Od pewnego czasu uprawiam miłość z partnerem. nie robimy tego zbyt często, gdyż mieszkamy w innych miastach, co utrudnia nam spotkania. gdy już do nich dochodzi, jestem bardzo 'napalona', zresztą mój partner od zawsze mnie podniecał. Po grze wstępnej- wtedy, kiedy wiem, że jestem już gotowa, nadchodzi jedna wielka klapa.. chłopak wchodzi we mnie, a ja przestaję czerpać jakąkolwiek przyjemność. mało co w ogóle czuję. Czy mogę jakoś to zmienić?

2

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Może spróbujcie  innych pozycji? Trzeba czasem trochę poeksperymentować, żeby znaleźć tą właściwą dla obojga wink

3

Odp: Brak doznań podczas stosunku

A może spróbujcie tantry? Uwrażliwia na dotyk, pozwala też osiągnąć przyjemność bez sexu...

4

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Może brakuje między Wami bliskości, którą daje częstszy kontakt fizyczny, przebywanie ze sobą, dotyk, codzienny pocałunek itd.

5

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Może jesteście niedopasowani budową?... Jak problem się nie rozwiąże, to doradzam wizytę u specjalisty...

6

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Może coś Cię blokuje w związku z tą relacją, czy do końca mu ufasz?

7

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Ewidentnie jest problem z dopasowaniem pozycji, sprawdźcie następnym razem parę innych z kamasutry;)

8

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Polecam dłuższą grę wstępną, np. z użyciem olejków rozgrzewających do masażu...

9

Odp: Brak doznań podczas stosunku

A może wibrator? Kupicie sobie taki gadżet. Niech on drażni tym Twoją łechtaczkę. Orgazm pochwowy jest przereklamowany i tak naprawdę to nie wiadomo czy istnieje czy nie.  Jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie z mężem i jest super !

10

Odp: Brak doznań podczas stosunku

To wcale nie jest takie rzadkie? Ostatnio czytałam  badania i wynikało z nich,że prawie 80 % kobiet cierpi na zmniejszone libido oraz brak odczuwania przyjemnosci... Pojawia się to najczęściej w takich długich związkach .Tak jak Justa polecałabym zabawki Miałam ten problem , przyjmowałam te tabletki . Jest to ziołowy suplement. wszystko jest dopuszczone oraz nie zawiera żadnych szkodliwych środków. Sprawił on,że moje libido się naprawde poprawiło.

11

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Obniżone libido mamy wtedy, jak partner  nie jest w porządku w innych sferach życia. Trudno żebyśmy chciały bliskości z kimś, kto głównie nas denerwuje zamiast wspierać...

12

Odp: Brak doznań podczas stosunku

O tym Libido Therapy wydaje mi się,ze czytałam ale nie widziałam w aptekach.Elena gdzie kupowałaś? I czy ten środek można przyjmować razem z tabletkami antykoncepcyjnymi?

13

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Oczywiście,ze można. Nie jest to lek, ale jest to po prostu suplement diety, który zawiera ziołowe składniki. Wszystko jest przebadane, dopuszczone przez krajowy rejstr farmaceutyczny tak więc niczego nie musisz się obawiać. możesz je spokojnie sobie przyjmować.
Wielopak jest trochę taniej. Poza tym trzeba brać to regularnie.

14

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Większość tabletek działa tylko wtedy, gdy je przyjmujemy... Koncerny farmaceutyczne zadbały, żeby mieć stałych klientów.

15

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Można spróbować innych bodźców niż dotąd...

16

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Hmmm.. Przecież to jest tak unerwiona część ciała, że jakieś doznania zawsze są, a jeśli są nieprzyjemne, to trzeba coś zmienić...

17

Odp: Brak doznań podczas stosunku

[quote=nikusia13]U nas mąż ma problemy z potencją sad[/quote]
Trudno, żebyś to Ty miała z nią problem.. wink

18

Odp: Brak doznań podczas stosunku

My raz próbowaliśmy uprawiać tantrę ale potem doszłam do wniosku,ze jest to jednak nie dla mnie. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie w pozycji lotosu ale po ok 10 minutach wybuchliśmy jednocześnie śmiechem i wrócilismy do standardowego baraszkowania z naszymi zabaweczkami smile

Kupcie sobie wibrator, kajdanki. Coś innego. Warto jest równięż wybrać się raz na jakiś czas na weekend w jakieś fajne miejsce. Super są wibratory

19

Odp: Brak doznań podczas stosunku

To tkwi w psychice, zapachy czy tabletki niewiele zdziałają ,więcej psychoterapia...

20

Odp: Brak doznań podczas stosunku

dlatego uważam, że nie można się do niczego zmuszać.

21

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Może pomyślcie nad jakimś urozmaiceniem jak bielizna. Może jakaś kolacja ze świecami przed.  Powinno podziałać. O życie erotyczne trzeba dbać, bo inaczej rutyna jest w stanie zniszczyć wiele.

22

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Może spróbujcie czegoś innego na fali ostatniego popularnego filmu? wink Ale jakieś swoje upodobania swoje może macie... W łóżku wszystkie chwyty dozwolone, by osiągnąć przyjemność.  Popatrz, może będziesz chciała coś wykorzystać.

23

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Ważne żeby obie strony tego chciały, a zmuszać się do jakichś wygibasów to dość sztuczne. Ja bym się zastanowiła raczej nad podłożem medycznym problemu... Albo psychologicznym...

24

Odp: Brak doznań podczas stosunku

A może to po prostu nie ten facet, nie ta kobieta i nie ma między nimi przyciągania...? Tak się zdarza - i jeśli nie jest tak, że z każdym/każdą jest ten brak doznań, to ja bym tu szukała przyczyny.

25

Odp: Brak doznań podczas stosunku

Takie szukanie to pierwszy krok do zdrady...