751

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=lipstick]Nasze spotkanie trwało zapewne mniej niż minutę. Uśmiechnęliśmy się, ale kiedy wyciągnął rękę aby się przywitać czar prysł. Złota obrączka mówiła, że jednak nie był szczery.
Odwróciłam się na pięcie i odeszłam. Nie chciało mi się nawet tego komentować. Jedyne co czułam to mocne zniesmaczenie.[/quote]

A ja bym nie brała tego tak poważnie, może po prostu chciał spędzić miło wieczór? A Ty od razu miałaś plany matrymonialne wink

752

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale Lipstick pisała, że był wolny. Jeśli sam tak o sobie powiedział/napisał, to kawał dupka i tyle.

753

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Widocznie facet nawet jak jest zajęty, to i tak czuje się wolny - takie to są przewrotne typy wink

754

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=pinklogo][quote=lipstick]Nasze spotkanie trwało zapewne mniej niż minutę. Uśmiechnęliśmy się, ale kiedy wyciągnął rękę aby się przywitać czar prysł. Złota obrączka mówiła, że jednak nie był szczery.
Odwróciłam się na pięcie i odeszłam. Nie chciało mi się nawet tego komentować. Jedyne co czułam to mocne zniesmaczenie.[/quote]

A ja bym nie brała tego tak poważnie, może po prostu chciał spędzić miło wieczór? A Ty od razu miałaś plany matrymonialne wink[/quote]

Każdy ma swoje oczekiwania wobec ludzi poznanych w internecie, chociaż trzeba być przygotowanym na to, że ludzie nie do końca mówią prawdę, i nawet jak w profilu mają stan WOLNY, to prawda może być zupełnie inna, a ich kłamstwo jest tylko drogą do ich celu, niekoniecznie spójnego z naszym...

755

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jest tyle kobiet, którym status zajętego nie przeszkadza, że mogliby sobie darować.

756

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=niechcemisie]Jest tyle kobiet, którym status zajętego nie przeszkadza, że mogliby sobie darować.[/quote]

@niechcemisie w drugą stronę też to działa, sama mam czasem pewnej koleżance mojego faceta chęć, ujmijmy to delikatnie, przestawić parę kości w twarzoczaszce...

757

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja nie wiem... może to jakaś desperacka próba podniesienia sobie samooceny:"Skoro jest zajęty, a zainteresował się mną, to chyba jestem lepsza niż jego kobieta". Hmm... tylko gdyby rzeczywiście w jego odczuciu była lepsza, to byłby z tą lepszą, nie tak?

Nie wiem, ale nie widzę nic ekscytującego w kontaktach z facetami nie szanującymi swoich partnerek. Trochę wyżej mierzę.

Edit: Nie mam na myśli konkretnych przypadków, tylko ogólnie kobiety czyhające na zajętych i ogół niewiernych, zajętych panów.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-11-09 14:40:18)

758

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Takie podtrzymywanie własnej samooceny, bo jest się lepszą niż czyjaś żona jest dość złudne, bo równocześnie nie jest się dość dobrą na jego żonę - czyli i tak jest pod górkę:)

759

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Przyznaję się bez bicia, że od zawsze byłam przeciwniczką poznawania ludzi przez portale randkowe, szybkie randki, itp. Ale w tym momencie chyba wydoroślałam, zmądrzałam, albo po prostu dopadła mnie samotność i proza życia. Studia już dawno za mną (no może te trzy lata to jednak nie aż tak dużo), znajomi z czasów liceum, studiów znaleźli swoje drugie połówki, układają sobie życie we dwoje, są już po ślubach, planują dzieci. Nie mają czasu na imprezowanie, wyjazdy, poznawanie nowych ludzi. Im już to nie jest potrzebne. A ja dalej jestem sama... Co prawda mam grupę znajomych z którymi spędzam czas, ale oni też przeminą... Wezmą ślub i takie tam tongue Życie po studiach, obracanie się w ograniczonym kręgu ludzi nie sprzyja poznawaniu nowych mężczyzn, potencjalnych kandydatów na partnerów. Teraz częściej spotykamy się w sprawdzonym, zamkniętym gronie przyjaciół. I tu pojawia się pytanie, które nurtuje mnie od dłuższego czasu. Czy pozostawić tą sytuację własnemu biegowi czy zabrać się za szukanie. Ale nie szukanie, o jakim myśli większość ludzi, typu wychodzenie do kina, na basen, na siłownię, jednym słowem "do ludzi". Tylko szukanie przez portale randkowe. Dzisiaj byłam o krok od założenia sobie konta na takiej stronce. Ale jednak ciągle jeszcze walczę ze sobą big_smile Czekać na tego jedynego w świecie realnym czy zacząć poszukiwać w świecie wirtualnym, gdzie kontakt i różnorodność jest niemal nieograniczona?...

760

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja nie mam dobrego zdania o tych portalach, ale uważam, że każdy kto się waha, powinien sprawdzić.
Wgl temat jest tak bardzo na czasie, że warto wiedzieć z czym ma się do czynienia i spróbować samemu zobaczyć jak to naprawdę jest.
Jeśli się zastanawiasz - wejdź i zobacz. Tak myślę smile Zawsze możesz usunąć konto. Bez względu na to, jak się to skończy, przynajmniej nie będziesz o tym myślała jak o niewykorzystanej możliwości.

761

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ostatnio na takim portalu poznałam gościa, który szukał chyba kobiet do jakiejś ankiety, bo chciał żebym mu się zwierzała wink Tak że i takich dziwolągów można tam ustrzelić...

762

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zależy o co pytał, bo jeśli  nie były to obleśne pytania, to może po prostu był Ciebie ciekawy, czymś go zainteresowałaś:)

763

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Najgorszy typ to tacy, co mają po kilka profili, a w każdym piszą co innego...

764

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A co myślicie o takim ogłoszeniu?

"Mam zbyt wiele wolnego czasu, chętnie pomogę samotnej Pani w pracach w domu w drobnych naprawach, mam narzędzie i czasem zbyt wiele wolnego czasu, więc jeśli chcesz i myślisz, że się przydam, napisz - w zamian oczekuję towarzystwa do rozmowy przy kawie smile"

765

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Poznanie w sieci kogokolwiek to jakiś koszmar. Na mój ciekawy (tak myślę) i błyskotliwy mail, odpowiedzi zwykle składały się z dwóch, trzech słów: "no, spoko, ja też", "aha, to ja nie lubię", "eee nie, wcale wink". Kurczę, ludzie po 25-30 lat, niby chcą kogoś poznać, niby nawet wyższe wykształcenie, a poziom nierozgarniętych gimnazjalistów? O co tutaj chodzi?  Czy jeśli ktoś nie ma okazji do poznania nowych osób na co dzień, to chyba w internecie w ogóle nie ma takiej możliwości?

766

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak wyglądają niestety rozmowy w sieci na czatach: nom, no, aha, ja też, aha, skąd, no tak to czasem jest...

Czy na żywo ci ludzie mają tyle samo do powiedzenia? yikes

767

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Może po prostu  czekają z rozgadaniem się na kogoś, na kim im będzie zależało? Bo takie zdawkowe teksty to zwykle są "na odczepnego", żeby szybciej odpisać na 15 podobnych wiadomości w skrzynce...

768

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Język czatów wybitnie mi nie odpowiada. Dlatego wolę fora i grupy na fb.

769

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dlaczego tak trudno kobiecie znaleźć mężczyznę, który byłby wrażliwy, troskliwy i przystojny?
- Bo on przeważnie już ma chłopaka.

770

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Strasznie dużo tu w stylu 'nie poznałam żadnego wartościowego faceta', 'dziś już nie ma porządnych', 'przez internet nie da się poznać kogoś normalnego'. Te 'pretensje' są różnie sformułowane, ale sens jest zawsze taki sam - faceci są bleeee, a ja biedna księżniczka czekam na księcia:).

Może zamiast czekać na ten chodzący ideał i narzekać, wykażcie większe zainteresowanie,a przede wszystkim traktujcie innych poważnie? Dajcie szansę sobie i innym na poznanie, zamiast oceniania od razu?

771

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ogólnie mało jest zupełnie "normalnych" ludzi, każdy ma swoje gorsze i lepsze strony, tylko jakoś trzeba je zaakceptować...

772

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jak nie da się poznać nikogo wartościowego? Da się, da smile Poznałam w sieci wspaniałych ludzi, ale... NIE NA PORTALACH RANDKOWYCH, tylko w miejscach, w których można oddawać się zainteresowaniom innym niż randkowanie. A faceci naprawdę są blee wink big_smile Uwielbiam za to moich kolegów, tych z sieci też. Śmieją się z mojego nastawienia wink

Czy dziś nie ma porządnych? Oj... mężczyźni podobnie mówią czasami o kobietach, o tym że dziś wstydu nie mają, że lecą na kasę, że zdradzają, że im się przewróciło w głowach od tego równouprawnienia, że kiedyś były bardziej pracowite i potrafiły zajmować się domem, a teraz tylko sobą.

773

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Każdy szuka tam, gdzie mu wygodnie, a że rezultaty czasem go przerażają, to już chyba jest wpisane w ryzyko życiowe:D Sama też twierdzę, że łatwiej kogoś poznać niejako przy okazji niż nastawiając się na szukanie partnera...

774

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Należy mądrze dobierać znajomości. Nie ponaglać miłości. Nie pozwalać, by samotność wrzucała nas w objęcia tych, co nie są "naszą bajką". Należy zakochiwać się wtedy, gdy jesteśmy na to gotowi, a nie wtedy, gdy czujemy się samotni...

775

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

ale coś w tym jest że portale randkowe to głównie takich dziwaków zrzeszają.