51

Odp: Różnica wieku

[quote=zofya]Nie wyobrażam sobie, żeby facet był ode mnie zależny, jeśli jest zdrowy i może pracować... Tak samo ja bym nie chciała być czyjąś utrzymanką...[/quote]
Bywają majętne, starsze panie, niezbyt już atrakcyjne fizycznie i chętne przygarnąć utrzymanka. Oprócz kasy nie mają czym uwieść.

52

Odp: Różnica wieku

Skąd wiesz, może dla jakichś mężczyzn fałdki tłuszczu i zmarszczek są atrakcyjne...? wink

53

Odp: Różnica wieku

[quote=niechcemisie][quote=zofya]Nie wyobrażam sobie, żeby facet był ode mnie zależny, jeśli jest zdrowy i może pracować... Tak samo ja bym nie chciała być czyjąś utrzymanką...[/quote]
Bywają majętne, starsze panie, niezbyt już atrakcyjne fizycznie i chętne przygarnąć utrzymanka. Oprócz kasy nie mają czym uwieść.[/quote]

Bycie utrzymywanym wszak odbiera mężczyźnie nieco męskości... Ale zarazem zaspokaja potrzebę opiekuńczości u kobiet, niekoniecznie w podeszłym wieku...

54

Odp: Różnica wieku

Są tacy birbanci. Kombinatorzy, których pociąga próżniacze życie.

55

Odp: Różnica wieku

Te bogate panie powinny zatrudnić sobie takiego utrzymanka, odprowadzać za niego składki, żeby, jak już będzie stary i brzydki, utrzymywało go państwo, przysyłając emeryturkę za "przepracowane" w ten sposób  lata wink

56

Odp: Różnica wieku

Pytanie tylko, jak nazwać ten zawód...? wink

57

Odp: Różnica wieku

Żigolak, wolny zawód  big_smile

58

Odp: Różnica wieku

[quote=niechcemisie]Żigolak, wolny zawód  big_smile[/quote]

Hahahaha dokładnie @niechcemisie zgadzam się z Tobą. Nawet mam takiego kolegę, fajny facet tyle tylko, że próżniak i lubi wygodne życie, a te jego harpie... Aż mi czasem wstyd, że kobietą jestem jak patrzę na ich zachowanie. hmm

59

Odp: Różnica wieku

Skoro one chcą mu płacić, to on wspaniałomyślnie korzysta wink

60

Odp: Różnica wieku

Różnica wieku, to też różnica  oczekiwań... Trudniej się dopasować niż równolatkom, zawsze jedno będzie miało jakąś przewagę...

61

Odp: Różnica wieku

To też, ale  z czasem zaczyna też przeszkadzać rola kogoś głupszego, mniej doświadczonego, traktowanego bardziej jak podopieczny niż partner...

62

Odp: Różnica wieku

Zastanawiałyście się kiedyś jaka różnica wieku jest dla Was nieprzekraczalna w związku, jaka w przyjaźni lub w innych relacjach? Ile lat mógłby być ktoś starszy, a ile młodszy? I czy poznając kogoś wyjątkowego naruszyłyście kiedyś tą granicę?

63

Odp: Różnica wieku

W przyjaźni nie ma takiej granicy, ale w związku to myślę, że więcej niż 10 lat  nie powinno nas dzielić...

64

Odp: Różnica wieku

Przyjaciół mam raczej ze swojego przedziału wiekowego +/- 5 lat, a z partnerem też  tylko 6 lat różnicy, i tak jest optymalnie:)

65

Odp: Różnica wieku

jeśli ludzie dobrze się rozumieją i dogadują we wszystkim to nie ma znaczenia różnica wieku. Mój przyjaciel jest ode mnie starszy o 7 lat i w niczym to nie przeszkadza.

66

Odp: Różnica wieku

7 lat jest do przyjęcia, ale pomyśl, gdyby  było to np. 14 lat..? To jest prawie pokolenie różnicy,  inne zainteresowania, tematy, problemy.. Ja  jestem jednak  za równolatkami w takich relacjach...

67

Odp: Różnica wieku

[quote=perelka1]jeśli ludzie dobrze się rozumieją i dogadują we wszystkim to nie ma znaczenia różnica wieku. Mój przyjaciel jest ode mnie starszy o 7 lat i w niczym to nie przeszkadza.[/quote]

Wiek jest tylko jednym z kryteriów, jeśli inne nie są spełnione, to i z równolatkiem się nie dogadam...

68

Odp: Różnica wieku

w przyjaźni wiek nie ma aż takiego znaczenia, ale w związku bywa przeszkodą, kilkanaście lat to jest już różnica niemal pokoleniowa i nie każdemu to odpowiada...

69

Odp: Różnica wieku

ale mój facet tez jest ode mnie starszy i w niczym to nie przeszkadza, świetnie się dogadujemy.

70

Odp: Różnica wieku

To kwestia dobrania się charakterami, bo jeśli są dwa dominujące i jest duża różnica wieku, to mogą się nie zgodzić, a jak młodsze będzie bardziej skłonne do kompromisów, to starsze przyjmie rolę 'kierowniczą' w związku i będzie im się układać

71

Odp: Różnica wieku

Pomiędzy mną a znajomymi nie ma jakiejś szczególnej różnicy, a  są to ludzie nawet 11 lat młodsi i tyle samo starsi smile
W związku chyba najbardziej przeszkadzałyby mi różnice fizyczne wynikające z faktu, że młodsze ciało jest... nie ukrywajmy...atrakcyjniejsze.

72

Odp: Różnica wieku

Jeśli jesteś z kimś od jego młodszych lat, to się oswajasz ze zmianami i starzeniem i one nie rażą tak, jakbyś nagle zaczęła się spotykać z kimś ok. 50-tki i nie znała go  z boskim ciałem 30-latka wink

73

Odp: Różnica wieku

Mój Luby jest starszy o 7 lat ode mnie i dobrze się dogadujemy. Lubię mu dogryzać że on juź jest staruchem, a ja jeszcze gładka, młoda i piękna smile Zobaczymy jak będzie kiedy przekroczymy czterdziestkę big_smile

74

Odp: Różnica wieku

W pewnych sprawach taka różnica jest dobra, bo dojrzałego mężczyznę może spotkać w trakcie seksu tylko jedno zaskoczenie - dzwonek do drzwi wink

75

Odp: Różnica wieku

Albo własna niedyspozycja, bo w końcu i z tym musi się zmierzyć wink