1,576

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=jestes.aniolkiem][quote=niechcemisie]Ciekawe czy ktoś kiedyś próbował w jadącym aucie... oczywiście prowadzi osoba trzecia tongue[/quote]
no to ja przebije- w jadącym samochodzie- takim busie dostawczym i M kierował big_smile
to było w nocy na autostradzie nemieckiej, a za nami jechał kolega, który jak zrobliśmy przerwę, to pytał się, czy M nie zasypia za kierownica, bo dziwnie jechał big_smile[/quote]
Ja tego nie próbowałam, tylko tak pytam. Powstrzymaliście się przed śmiechem, kiedy pytał o senność kierowcy? Ja bym nie dała rady big_smile

1,577

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wtedy już mógł być senny, po takim wysiłku wink

1,578

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Stwarzanie zagrożenia, nawet jeśli nie dla innych ale dla siebie, to  chyba nie jest specjalnie podniecające... W każdym razie nie dla mnie;)

1,579

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zagrożenie nie zawsze może być realne, może być też tylko możliwe... Np. w górach, gdy nad nami jest taka kupa kamieni, które w każdej chwili mogą spaść, ale zwykle tak się nie dzieje...

1,580

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Są takie miejsca w górach , gdzie kamienie wcale  nam nie grożą wink

1,581

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tylko złe małe niedźwiedzie tongue

1,582

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Są przesłodkie, zwłaszcza w zoo... Ale na szlaku mogą nawet wymuszać jedzenie, więc warto mieć ze sobą więcej prowiantu...:)

1,583

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W zoo też wiele  seksu można zaobserwować, bo zwierzątka nie mają wstydu i nie przejmują się , że mają widownię wink Ale nie polecam , żeby im robić konkurencję...

1,584

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hmm... jak się powstrzymać przed seksem w ZOO, skoro genitalia mają tyle zwierzęcych nazw? big_smile
Penis: ptak, wąż, koń, misio
Wagina: kaczorek, myszka

1,585

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Już myślę, jakie przytulne miejsce  do tego się nadaje... Może domek niedźwiedzia? Albo paśnik u żubrów....? smile

1,586

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A czemu nie mroczny, kamienny loch dla foczki? wink

1,587

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie straszcie zwierząt, mają wystarczająco dużo stresu przez  siedzenie w zamknięciu... A jak szukacie  fajnego miejsca, to polecam saunę, nie tylko dla zdrowia wink

1,588

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Sauna to dobry pomysł, gorący i wilgotny klimat zawsze podnosi libido wink

1,589

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ja pomiędzy garażami -  nago, w samych tylko szpilkach. Ja byłam na górze. Oczywiście był wieczór. Ale mieliśmy też zabawę w środku miasta w biały dzień- przechodziło mnóstwo ludzi, miałam sukienkę bez bielizny, a on palca tam - to nie seks tylko pieszczoty, ale był odjazd.

1,590

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W mieście wieczorem też bywa pełno ludzi, nawet w ustronniejszych miejscach, jak np. szukają miejsca na załatwienie pilnej potrzeby fizjologicznej... Wystarczy wyjechać trochę za miasto, gdzie też są fajne miejsca w plenerze, a ryzyko spotkania niechcianych gapiów dużo mniejsze:)

1,591

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale jest ten dreszczyk emocji ,że ktoś może nadejść i zobaczyć wink

1,592

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

ja widziałam na jakiejś imprezie plenerowej, jak para się schowała za toy-toyem:) Było tam trochę krzaków, ale i tak było ich widać, bo za kolorowo się ubrali:)

1,593

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ooo... Ale w toy-toyu raczej by się nie zmieścili, albo wylali na siebie całą zawartość smile

1,594

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Świetna miejscówka. Całowali się na wdechu czy jak?

1,595

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Za toy toyem to można tylko wdepnąć.. wiecie w co:) Ale jak widać niektórych nic nie powstrzyma, nawet dziwne zapachy...

1,596

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak pomyślę, że w takich sytuacjach oddech przyspiesza... o fujjjj...
Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby ona rzadko się podmywała, on nie mył zębów wcale i obojgu by spod pachy śmierdziało, bo człowiek, dla którego ważna jest higiena osobista, estetyka i schludność raczej takich miejsc unika, a jeśli musi się w nich pojawić, to minimalizuje czas przebywania i kontakt z otoczeniem jak tylko się da.

1,597

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale czasem hormony bywają silniejsze i niwelują nawet zmysł powonienia... A pot  męski bywa afrodyzjakiem, bo symbolizuje tego silnego drwala, kwintesencję męskości wink

1,598

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

tongue O tym słyszałam, że w męskim pocie znajdują się jakieś substancje działające jak feromony, ale weźmy pod uwagę jeszcze sytuację "nieumytej pachy", kiedy pot wchodzi w reakcję z bakteriami na skórze, co w konsekwencji... cuchnie. Bleee...

1,599

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Niemycie się przez pół dnia pachnie inaczej niż przez 3 dni... A znam i takich panów co dokładniej myją się tylko jak idą do lekarza albo na większą imprezę;)

1,600

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dla mnie najlepszym 'feromonem' jest widok fajnego ciałka, które aż chce się dotykać bez względu na okoliczności ...:)