1

Temat: Prezent

Co na prezent na dzień chłopaka?

2

Odp: Prezent

Świetnie, że jest taka strona. Z mężczyznami zawsze najciężej.

3

Odp: Prezent

coś z motoryzacją związanego? no ja nie wiem, nie znam twojego chłopaka.

4

Odp: Prezent

Tu macie mnóstwo pomysłów na prezent dla każdego:
[url]http://urodaizdrowie.pl/najlepsze-pomysly-na-prezent-akcja-z-nagrodami/[/url]

5

Odp: Prezent

Dla mojego faceta najlepszym prezentem będzie taka kamera sportowa Ma normalną kamerę, ale na rower czy na swoje eskapady w góry boi się zabierać. Ta sportowa jest mała i solidna. Chyba mu sprezentuję przy najbliższej okazji.

Ostatnio edytowany przez beata33 (2015-11-05 20:45:11)

6

Odp: Prezent

Przez bardzo długi czas zastanawiałam się na prezentem świątecznym dla mojego chłopaka. Ostatecznie zdecydowałam się, że kupię mu udział w plenerze fotograficznym, ale nie mogę zdecydować się na konkretny plener. Zastanawiam się na tymi [ Możecie mi doradzić? Zastanawiam się nad plenerem w Górach Stołowych i nad plenerem nad Biebrzą. Jak myślicie co będzie lepsze?

7

Odp: Prezent

Zakup prezentu dla chłopaka nie jest łatwy. Jednak uwierzcie, że facet bardziej cieszy się z gadżetu niż z praktycznego prezentu. Widziałam kilka fajnych "zabawek" dla dużych chłopców. Mój mężczyzna jest wniebowzięty, gdy dostaje taką zabawkę.

8

Odp: Prezent

Facetowi to parę skarpet i tyle... i nic więcej! tongue

9

Odp: Prezent

nic innego im sie nie nalezy

10

Odp: Prezent

O, widzę, że mam sojuszniczkę tongue

11

Odp: Prezent

Sama w najbliższym czasie będę musiała pomyśleć nad prezentem dla brata, ale ponieważ ciągle niby przez przypadek wspomina mi o wymianie bramy garażowej, po prostu mu trochę do niej dołożę.

12

Odp: Prezent

Miło z Twojej strony, że wspomagasz brata w takich sprawach. Może dzięki temu nigdy Ci bramy przed nosem nie zamknie, bo dla darczyńcy wrota zawsze powinny być otwarte na oścież smile

13

Odp: Prezent

Może... Ja mam tak z siostrą, że jak czegoś potrzebuje, to ode mnie oczekuje pomocy, ale na nią liczyć to ja za  bardzo nie mogę,... Chyba się przyzwycziła, że jakoś sobie i tak poradzę...

14

Odp: Prezent

Jesteś dla niej kimś, na kim można zawsze polegać. Nie cieszysz się, że jesteś postrzegana jako osoba zaradna, która sama sobie zawsze poradzi?

15

Odp: Prezent

Nie zawsze... Zwłaszcza jak widzę, że to chyba brak wdzięczności za to, co dla niej robię... Cóż, egoizm jest też w rodzinie, trzeba to przyjąć do wiadomości.

16

Odp: Prezent

Dla chłopaka czy męża według mnie najlepszą opcją na prezent jest coś z dziedziny sportu i motoryzacji. Jak połączyć te dwie branże to wychodzi mi przejażdżka sportowym samochodem po prawdziwym torze, niczym w F1 smile

17

Odp: Prezent

Nie zawsze chłopak będzie interesował się motoryzacją i sportem. Każda z nas zna swojego dziecko najlepiej i będzie wiedziała co wybrać. Mój synek ostatnio szaleje na punkcie wojska więc kupiłam mu pod choinkę  klocki - składał je razem z mężem i mieli niezły ubaw, a ja w końcu mogłam trochę odpocząć na świętach. Z tego co mąż mi opowiadał to ta zabawka naprawdę była świetnym pomysłem.

18

Odp: Prezent

Oj to nie fajnie. Ja zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli mogę, wspieram bliskich, przynajmniej tych, którzy mnie na maksa nie drażnią, bo nie wiadomo kiedy sama będę potrzebowała pomocy.

19

Odp: Prezent

Ja staram się dawać zawsze praktyczne prezenty. Jestem zdania,ze mężczyźni są o wiele  bardziej zadowoleni z jakiegoś praktycznego, sensownego gadżetu niż z jakiejś głupoty, którą odstawia na półkę oraz nie będą z niej korzystali. W zeszłym roku podarowałam męzowi zegarek. Szwajcarski, klasyczny. Jeśli nie macie dużych funduszy to możecie sobie przejrzeć na przykład zegarki .

20

Odp: Prezent

Ja chcę mojemu puzzlowi kupić zegarek na walentynki wink Widziałam bardzo fajne modele  i chyba któryś z nich wybiorę wink też jestem za kupowaniem praktycznych prezentów. Lubię wiedzieć że dana osoba będzie z nich korzystać. Nie ma sensu kupować czegoś co za pieć minut i tak wyląduje w kącie.

21

Odp: Prezent

Zegarek to dobry pomysł. A może jakieś puzzle do tego?

22

Odp: Prezent

Zegarki są fajne, jeśli masz kasę i wasz związek jest na tyle poważny że nie szkoda ci kilku stów to polecam skorzystać z tego pomysłu.

23

Odp: Prezent

Albo coś szalonego np jak skok na bandzi ,ciekawe czy by się odważył:)

24

Odp: Prezent

Ja mojemu zawsze kupuję to co chce big_smile teraz moją głowę zaprząta prezent dla mamy. Nie wiem co jej kupić a urodziny ma za niecały miesiąc. Doradzicie coś? Chciałabym żeby prezent był nietuzinkowy. Nie kupię jej kosmetyków czy perfum bo ma ich pełno.

25

Odp: Prezent

Wiecie, co byłoby fajnym prezentem? Tak eleganckim, jak i przydatnym? Skórzany pasek do spodni! Uwierzcie mi, znam to z autopsji smile Proponuję włoską markę- znajdziecie spory wybór takich pasków, w bardzo przyzwoitych cenach.