26

Odp: Różnica wieku

Ja nie widzę przeszkód. Sama byłam zafascynowana mężczyzną 30 lat starszym ode mnie, moim wykładowcą. Pociągał mnie jego otwarty umysł, to, że miał bardzo oryginalne zainteresowania i wyglądał na 10 lat mniej. Niestety po tym jak się z nim umówiłam, bo myślałam, że sobie porozmawiamy na ciekawe tematy, a on zaproponował mi wiadomo co, czar prysł.

27

Odp: Różnica wieku

Dla mnie  20 lat to podejrzana różnica, jakoś nie znam żadnego elektryka czy kierowcy z tak dużo młodszą partnerką, za to znam paru nadzianych facetów z o tyle młodszymi żonami:)

28

Odp: Różnica wieku

Dziewczyny ale ja nie mam 17 lat... Ja mam 28, mój partner 41. Jesteśmy dorośli, zdajemy sobie sprawę z tego, jaka różnica wieku nas dzieli. W naszym przypadku nie ma mowy o wyrachowaniu ze względu na finanse czy opiekę na starość. Nie mamy wspólnych dzieci i nie planujemy ich mieć. Skoro Wy to postrzegacie w taki sposób, proszę bardzo to jest Wasze zdanie i każdy ma do niego prawo. 
Kalinka01 dziękuję Ty jedna masz odpowiednie podejście jeśli chodzi o mój związek. smile

29

Odp: Różnica wieku

Przecież mimo naszych poglądów i tak  każda kobieta ma prawo wybrać sobie takiego partnera, jaki jej odpowiada:) Nie bierz tak do siebie tego, co tu piszemy, bo przecież sama wiesz najlepiej, dlaczego z nim jesteś:)

30

Odp: Różnica wieku

Jagódko, nie pisałam, że Ty masz 17 lat. To było tylko czysto teoretyczne porównanie odnoszące się do przykładowej pary, mające na celu ukazanie, że w pewnym wieku różnica x lat jest bardzo dostrzegalna, a im starsi są ludzie, tym bardziej się to zaciera, bo powyżej pewnego wieku zaczynają już należeć do jednej grupy - ludzi dorosłych. W przykładzie chodziło mi o nastolatkę, ale z racji tego, że do ukończenia 15 roku życia prawo stanowi jak stanowi, a od 16 roku można uznać, że związek że starszym partnerem nie jest pedofilią, wpisałam 17 smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-09-21 11:05:01)

31

Odp: Różnica wieku

Każdemu według jego potrzeb - jak mówi Pismo wink

32

Odp: Różnica wieku

[quote=primma]Ja nie widzę przeszkód. Sama byłam zafascynowana mężczyzną 30 lat starszym ode mnie, moim wykładowcą. Pociągał mnie jego otwarty umysł, to, że miał bardzo oryginalne zainteresowania i wyglądał na 10 lat mniej. Niestety po tym jak się z nim umówiłam, bo myślałam, że sobie porozmawiamy na ciekawe tematy, a on zaproponował mi wiadomo co, czar prysł.[/quote]

To dobre dla sapioseksualnych wink Mnie bardziej pociąga fajne ciałko wink

33

Odp: Różnica wieku

Widziałam wczoraj w parku dziwną parę - dziewczynę tak około 30... i raczej mniej, niż te 30 lat (zaczynał się zmierzch, nie było tak dobrze widać) i trzymała za rączkę pana tak około 70 lat. Ten widok był przerażający big_smile
Było widać, że ta kobietka była troszeczkę zakłopotana, a dziadziuś wniebowzięty i szczęśliwy. Co gorsze, ta dziewczyna wyglądała dość sensownie. Dziadźko nie wyglądał na milionera... więc co ją skłoniło???

34

Odp: Różnica wieku

A może to było jego ostatnie życzenie i nie wypadało jej odmówić?... wink

35

Odp: Różnica wieku

Albo przegrała jakiś zakład i musiała to przecierpieć...? Bo chyba jej nie zapłacił za to wszystkich swoich oszczędności życia, żeby znów poczuć się jak 20-latek na randce...?

36

Odp: Różnica wieku

Myślę, że gość wydziedziczył niewdzięczną rodzinę i znalazł na portalu randkowym dziewczynę, która za  jego schedę poświęciła się i umiliła mu ostatnie dni życia....:/

37

Odp: Różnica wieku

Najbardziej możliwe, że jej po prostu zapłacił, dziewczyna była w potrzebie więc się zgodziła i tyle... Gdyby to była wielka miłość, to by się nie wstydziła...

38

Odp: Różnica wieku

[quote=Finao]Myślę, że gość wydziedziczył niewdzięczną rodzinę i znalazł na portalu randkowym dziewczynę, która za  jego schedę poświęciła się i umiliła mu ostatnie dni życia....:/[/quote]

Kosmiczny pomysł, z serii "raz się żyje" smile  Musiałby też  jej dodatkowo zapłacić za organizację pochówku, bo rodzina pewnie by nie chciała się tym zająć big_smile

39

Odp: Różnica wieku

Mam przypadek w rodzinie kobieta 48lat mężczyzna 66lat, może dziwnie wyglądają razem ale im to nie przeszkadza i są szczęśliwi smile

40

Odp: Różnica wieku

Teraz to pewnie już nie wyglądają tak dziwnie, bo kobieta w tym wieku może wyglądać nawet na 55 lat, a facet może dobrze się trzymać, ale dziwnie to wyglądali wcześniej, np. jako 20-latka i 40-latek...

41

Odp: Różnica wieku

[quote=hotapple]Najbardziej możliwe, że jej po prostu zapłacił, dziewczyna była w potrzebie więc się zgodziła i tyle... Gdyby to była wielka miłość, to by się nie wstydziła...[/quote]
Mnóstwo jest takich właśnie utrzymanek. Ktoś potrzebuje pięknej i młodej kobiety do towarzystwa, ona potrzebuje pieniędzy. On za wiele nie wymaga, ona wie, ze to przejściowe.

42

Odp: Różnica wieku

Czasem z takiej przelotnej znajomości robi się jednak coś trwałego, bo kobieta przyzwyczaja się do łatwego życia w lenistwie, a on  już nie musi szukać kolejnej...

43

Odp: Różnica wieku

Czy można wtedy krytykować taki układ, skoro dwie dorosłe osoby dobrowolnie zaspokajają swoje wzajemne potrzeby i spełniają oczekiwania?

44

Odp: Różnica wieku

Krytykować nie, ale dziwić się, że ktoś jest aż tak leniwy, to można:)

45

Odp: Różnica wieku

Niejeden facet chciałby być dziś utrzymywany przez kobietę, w odwrotnej sytuacji niewielu chce być...

46

Odp: Różnica wieku

Nie wyobrażam sobie, żeby facet był ode mnie zależny, jeśli jest zdrowy i może pracować... Tak samo ja bym nie chciała być czyjąś utrzymanką...

47

Odp: Różnica wieku

[quote=primma]Ja nie widzę przeszkód. Sama byłam zafascynowana mężczyzną 30 lat starszym ode mnie, moim wykładowcą. Pociągał mnie jego otwarty umysł, to, że miał bardzo oryginalne zainteresowania i wyglądał na 10 lat mniej. Niestety po tym jak się z nim umówiłam, bo myślałam, że sobie porozmawiamy na ciekawe tematy, a on zaproponował mi wiadomo co, czar prysł.[/quote]

Umysł jest ważny, ale w związku potrzeba też bardziej ludzkich zalet, a facet w pewnym wieku nie będzie już się bawił w podchody, bo nie chce wiedzieć, że kobiety potrzebują bardziej zrozumienia niż seksu...

48

Odp: Różnica wieku

ja wolę starszych mężczyzn bo są bardziej dojrzali.

49

Odp: Różnica wieku

Znam takich, co nie dojrzeją nigdy, zatrzymali się mentalnie na wieku 16 lat i tylko jedno im w głowie... Wiek nie ma zbyt wiele do prawdziwej dojrzałości i umiejętności tworzenia związku...

50

Odp: Różnica wieku

Akurat w ich przypadku było inaczej bo się poznali 3 lata temu, Ona jest bardzo zadbana a jak go poznała to można powiedzieć że odmłodniała nawet smile. Wygląda na 45 a on akurat na tyle co ma (66):/. Bogaty też nie  był więc i na to nie poleciała. Raczej temu, że po śmierci męża wychowywała swoje dzieci i im się poświęciła na ok 23lata. Dzieci podrosły a ona została sama, była skromna i nie szukała nikogo az tu sie napatoczył dziadek... smile