1

Temat: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Nikt nie jest idealny, ale są szczególnie denerwujące sprawy, które faceci powinni zmienić... Ja bym chciała, żeby zmienili swoje nastawienie do związków, byli bardziej skłonni do stałości niż są.

2

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Po 40-tce zmniejszyłabym w nich pociąg do piwka i zwiększyłabym dawkę ruchu, żeby im brzuch nie rósł w takim tempie;)

3

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Egoizm - na większą empatię...

4

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Tak, nadęte ego trzeba przekłuć szpilką:)

5

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Poziom zainteresowania po kilku latach związku - na większy wink

6

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Wzrost, nie lubię facetów poniżej 1.80, a coraz więcej jest takich w granicach 1,70-1,75...

7

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Gdyby potrafili być emocjonalnie monogamiczni, nie zmieniałabym w nich już nic więcej.

8

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Należy im koniecznie wyciąć gen krętactwa:)

9

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Taki dowcip:
Idzie facet do księgarni i pyta:
- Czy dostanę książkę pt. "Mężczyzna - pan domu"?
- Nie. Niestety, bardzo mi przykro, ale nie sprzedajemy bajek.

10

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

''Dobry mąż" Robert Mark Alter
Przekonać mężczyznę do przeczytania ze zrozumieniem smile

11

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

To chyba niewykonalne, żeby facet przyjął  takie rady do siebie, skoro przecież wszystko wie najlepiej sam...:/ A potem się dziwi, że kobieta go zostawia, a on  taki ideał...

12

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Poziom bezczelności, jak w tym ogłoszeniu pewnego Piotra:
"Śliczny jednoosobowy pokój dla studentki. Mieszkanie w samym centrum. TV (także w pokoju), internet, dostęp do kuchni, łazienki z jacuzzi.
Wynajmę za symboliczną opłatę (1 zł), w zamian za opiekę nad mieszkaniem. "

Ciekawe, czy jacuzzi też jednoosobowe:)

13

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Dlaczego ciągle trzeba im coś udowadniać? Dlaczego są egoistami i traktują kobiety jak przedmioty (ma być ładna, zgrabna i pasować mu do wozu...) Dlaczego nie mają uczuć wyższych, a w trudnych chwilach uciekają od problemów? To wszystko bym chciała w nich zmienić...

14

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Ciekawe jak zaspokajają potrzebę relacji z kimś bliskim, takiej prawdziwej więzi, głębokiej, poważnej, bo szukając kandydatki tylko do towarzystwa, w dodatku stawiając szereg warunków dotyczących w zasadzie jedynie wyglądu, nie można chyba nawiązać prawdziwej bliskości, a to jednak jest w życiu potrzebne.

15

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Kupują sobie psa albo często patrzą w lustro wink

16

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Hahha big_smile Pies to opcja dla aktywnych i obowiązkowych, lustro dla leniwych i narcystycznych?

17

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Albo rozwijają hobby typu jazda na rowerze i podrywanie coraz to nowych lasek na swoje wysportowane ciałko:)

18

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Przedmiotowe traktowanie kobiet - najprościej je wyplenić traktując facetów przedmiotowo, wtedy przynajmniej się odgrywamy wink

19

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Ja bym chciała aby mój facet był bardziej otwarty na eksperymenty. Znalazłam fany sklep Świat doznań i bym z chęcią zaszalała. A on czasem zachowuje się jak własny dziadek. Do tej pory myślałam że to kobiety mają opory a tu mi się taki model trafił. Kupię na razie olejki do masażu i małymi krokami będę go urabiać.

20

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Musisz go ośmielić, bo może on myśli, że nie wypada Ci zaproponować pewnych rzeczy wink Bo w to, że  nie jest otwarty, to trudno uwierzyć...

21

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Mądre zdanie przeczytałam: "Nie jest aż tak ważne co Ci facet mówi. Ważne co dla Ciebie robi." Po tym go oceniajmy i zmieniajmy, jeśli trzeba:)

22

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Czasem wady są zaletami, tak jak w tym dowcipie:

Nigdy nie zrozumiem, czemu kobiety lubią koty. Koty są niezależne, nieposłuszne, nie przychodzą, kiedy je wołasz, uwielbiają przebywać poza domem w nocy, przychodzą do domu oczekując jedzenia i głaskania, potem chcą być same i spać. Inaczej mówiąc, kobiety nienawidzą u mężczyzn wszystkich tych cech, które kochają u kotów.

23

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Zmienianie mężczyzn jest możliwe o tyle, o ile oni nam na to pozwolą, nie czarujmy się... Nawet z wielkiej miłości te zmiany u nich bywają czasowe. Prędzej czy później natura pociągnie ich w tę złą stronę.

24

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

nie koniecznie, nie wrzucaj wszystkich facetów do jednego worka

25

Odp: Co najchętniej zmieniłybyście w mężczyznach?

Tworząc związek z facetem, bierzesz go w "pakiecie", ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Więc dlaczego nagle chcesz go zmieniać, jeśli coś Ci przeszkadza, to jest to Twój problem. Nie walcz z tym, zaakceptuj go takim jaki jest.
Sceny zazdrości -jeśli  jest przystojny to i podoba się dziewczynom... nie osaczaj go... Faceta nie ubywa nawet kawałka jeśli porozmawia z jakąś inną dziewczyną... Ten przystojniak, o którego jesteś tak bardzo zazdrosna wybrał właśnie Ciebie, do Ciebie wraca, o Ciebie się martwi, Tobie pomaga wymieniać żarówki... smile
Cieszcie się z tego co macie, dostrzegajcie drobne rzeczy, błysk w jego oku kiedy mówi, że pięknie wyglądasz, uśmiech, który jest wyjątkowy i tylko dla Ciebie, inny ton głosu gdy mówi do Ciebie.
Nie róbcie wielkich dramatów z drobnych rzeczy, doceniajcie jego obecność, troskę, nie pytajcie o zbyt wiele, jeśli on nie chce mówić.
Sprawcie by związek był taki, aby zawsze Wam się chciało wracać do drugiej osoby smile