1

Temat: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

W dniach 3-5 czerwca będę w Warszawie, na wycieczce klasowej. W planach mamy wejście do galerii Złote Tarasy. Od kilku dni (o ile nie tygodni)  wraz z koleżankami, zastanawiamy się co kupić. W mojej okolicy nie ma większości sklepów, które miałyby mi coś do zaoferowania. Na pewno rozejrzę się za jakimiś fajnymi ubraniami. H&M będzie oblężony! Jednak zastanawiają mnie kosmetyki. i akcesoria. Mam tu na myśli np. Bath & Body Works. Dziewczyny, które mają dostęp do sklepów na pewno znają jakieś fajne produkty.

Co możecie mi polecić?


[url]http://kosmetyczka-na-szpilkach.blogspot.com/2013/05/warszawa-zote-tarasy-gdzie-wejsc-co.html[/url]

2

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Postawcie n intuicję, warto wejść do kilku podobnych sklepów zanim coś kupicie bo są duze różnice w cenach a oferta tam zmienia się z dnia na dzień. Poza tym co chcecie kupić? To też ważne przy wyborze sklepów
Osobiście polecam Office Shoes, Bath& Body Works, Esprit, Foot Locker, zawsze jak jestem w ZT to tam zaglądam:)

3

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Tam jest tak drogo że już wam współczuję ile kasy wydacie... Ja tam chodzę pospacerować i coś zjeść, ale nie na zakupy

4

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

'Bath& Body Works' Kocham big_smile Cieszę się jak małe dziecko gdy otwieram paczki z usa, zawsze siostra mi wkłada balsamiki i żele tej firmy. Są cudowne a ja już jestem chyba kolekcjonerką, cała szafka zastawiona;D

5

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Pierwsze słyszę o tym sklepie. Jakie tam są ceny?

6

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Ja płaciłam w usa za balsamy/zele po 3$ więc ok 12zł ale w warszawie ceny są kosmiczne bo ok 49zł/szt (może teraz nawet więcej).
Kosmetyki mają przepiękne zapachy i długo utrzymują zapach na ciele bo nawet cały dzień.

7

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu?


[url]http://idiom.waw.pl/ubezpieczenia-gliwice-nie-pozwol-zeby-cos-cie-zaskoczylo[/url]

8

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. 


[url]http://gliwice.naszemiasto.pl/forum/temat/jakie-ubezpieczenie-oc,313452,t,id.html[/url]

9

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku?

10

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

W takich duzych galeriach ciezko mi sie odnalezc tongue moze wejdz na strone galerii, przejrzyj jakie sa sklepy i zastanow sie czego potrzebujesz

11

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Też nie lubię tego miejsca, bo jest zbyt rozbudowane, nieprzyjazne dla osób lubiących bardziej kameralne przestrzenie...

12

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Ja wchodzę tylko do ulubionych sklepów, więc trasę już mam utartą:)

13

Odp: WARSZAWA - ZŁOTE TARASY - Gdzie wejść? Co kupić?

Orsay, Zara, Mohito