1

Temat: Kiedy się kochacie?

Dziewczyny, o jakiej porze dnia/nocy najchętniej się kochacie? Wolicie kochać się jak jest jasno? Czy może nie robi to wam różnicy?

2

Odp: Kiedy się kochacie?

niespecjalnie  się nad tym zastanawiam, jak jest ochota to może być nawet środek dnia i wiele pilnych spraw - i tak można je przecież odłożyć na później wink

3

Odp: Kiedy się kochacie?

Najlepiej późnym wieczorem, jak dzieci już śpią smile

4

Odp: Kiedy się kochacie?

rano, wtedy smakuje najlepiej...:)

5

Odp: Kiedy się kochacie?

Najlepiej wieczorem, a rano powtórzyć, żeby się pamiętało wink

6

Odp: Kiedy się kochacie?

Zwykle kiedy jest ochota po obu stronach;)

7

Odp: Kiedy się kochacie?

Chwilowo nie mam takich rozterek,  chyba że zapytacie o alternatywne sposoby dla singli smile

8

Odp: Kiedy się kochacie?

To jest jednak zależne od temperamentów i zmęczenia. Rytm dnia także jest ważny i to jak się kto czuje w jakim momencie. Ja z moim mężem mamy specyficznie. Ja uwielbiam wieczorkiem już tak na dobranoc, a mój mąż to jeżeli chodzi o weekend to zawsze z rana i to wczesnego nudzi mnie w sposób bardzo bardzo uczuciowo miłosny ;-).

9

Odp: Kiedy się kochacie?

Tak, weekendy to jest najlepszy czas, nigdzie się nie śpieszymy, więc na wszystko jest dobra pora...:)

10

Odp: Kiedy się kochacie?

Wiem że to śmiesznie zabrzmi ale co byście doradzili gdy przy stosunku odczuwa się ból,czuję suchość w pochwie:( Można temu jakoś zaradzić? Teraz nie wiem co robić/

11

Odp: Kiedy się kochacie?

Można spróbować żeli nawilżających, ale na bazie wody jeśli używana jest prezerwatywa.

12

Odp: Kiedy się kochacie?

Jak jest ochota:) Trudno tu mówić o regularności, po prostu dzieje się to spontanicznie...

13

Odp: Kiedy się kochacie?

Coraz rzadziej - szczerze Wam powiem...