1

Temat: Rozmówki damsko - męskie

Wrzucajcie tutaj swoje dialogi to pośmiejemy się razem:) Na początek moje najnowsze sobotnie SMS-y z jednym takim znajomym mojej koleżanki, poznanym tydzień wcześniej w klubie, który teraz niby chciał się ze mną spotkać, ale najpierw sprawdzał, czy mu się to opłaca. Są dwie części, bo pierwsza nie doprowadziła do spotkania:

1. od 16.00 d0 18.00:

Chciałem Ci powiedzieć, że jest w Tobie wiele b. pociągającego sexapilu...:)

Dziękuję, choć mam nadzieję, że to nie jest jedyna moja zaleta:)

Na pewno nie jedyna, ale też istotna, prawda?

Niewątpliwie.

Marzę, żeby Cię dotknąć... Dotykanie jest jak najbardziej ok i chyba nie jest Ci obce?

Nic co ludzkie nie jest mi obce.

Dobrze powiedziane:) A że jesteś warszawianką, to też nic co warszawskie nie powinno być Ci obce...

W tej sprawie sporo jeszcze jest do zrobienia.

Fakt:) Ale miło, że generalnie lubisz się przytulać, jak mniemam...

Do właściwych osób - zawsze:)

A dziś np. też miałabyś ochotę? Do właściwej osoby oczywiście:)

Dziś mam ochotę miło spędzić wieczór na rozmowie.

Ale tak zupełnie bez przytulania...? Wieczory są już chłodne...

Mam na takie okazje ciepły kożuch:)

Szkoda:(

Ale jak będzie bardzo zimno to mogę się podzielić;)

Ale będziemy razem się nim okrywać...?

Tak, na samym środku ulicy, zanim nas zgarnie straż miejska:)

*****************
Po tym SMS-ie kontakt się urwał i zaczęłam już inaczej planować sobie wieczór. Niespodziewanie zaczął znowu pisać po 1.00:

Maleństwo już śpi?

Nie, spędza miło wieczór.

Gdzie i co robisz?

Same fajne rzeczy daleko od Ciebie:)

Fajne bo daleko ode mnie?

Fajne obiektywnie. Bawię się ze znajomymi, pewnie w innym klubie niż Ty, bo już bym się zorientowała gdybyś tu był. Ale pewnie już znalazłeś to, czego szukasz i na pewno nie jestem to ja, więc wracam do zabawy:)

Skąd pewność, że NA PEWNO to nie jesteś Ty...?

Gdyby było inaczej, to nie byłaby tylko znajomość 'korespondencyjna'. Zresztą po tym weekendzie już nie będę się bawić w pisanie SMS-ów.

Aż taki straszny jestem?...

Nie, ale takich tylko do zabawy i pisania to wokół mnie jest pełno i tylko czekają na kiwnięcie palcem. A ja na razie szukam czegoś więcej.

Ale mnie podsumowałaś...

Wolę być szczera niż miła, a póki co tylko takie wrażenie zrobiłeś na mnie.

To nie moja wina, że jesteś taka podniecająca...

Już napisałam, co mnie interesuje - do przemyślenia w wolnej chwili. Dobranoc.

2

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Wyjątkowo interesowny:) Myślę, że gdybyś odpisywała po jego myśli, to od razu by Cię zaprosił  do domu, żeby skonsumować znajomość...

3

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Ile on ma lat? Bo poziom dyskusji oceniam na gimbazę big_smile

4

Odp: Rozmówki damsko - męskie

[img]//s25.postimg.org/xxpmsb9hr/received_859351744112332.jpg[/img]

5

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Pewnie wystraszyłaś biedaka i dyskusja się urwała:)

6

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Dobrze wyglądam?
Pospiesz się. Nie ma czasu na podziwianie Twojej urody.
Na to się zawsze znajdzie czas!
Na to nigdy nie znalazłoby się wystarczająco dużo czasu...
Taa, dlatego go nawet nie szukasz?

7

Odp: Rozmówki damsko - męskie

U mężczyzn wszystko dzieje się za szybko, ale  jeśli już na pierwszej rozmowie padają pytania typu: lubisz sex? to czas taką rozmowę szybko skończyć...

8

Odp: Rozmówki damsko - męskie

O rany! Jeszcze nie pozmywałeś?
A Ty wiesz, że od takiego jęczenia to się robi cellulit?

9

Odp: Rozmówki damsko - męskie

[quote=muffinek]Wrzucajcie tutaj swoje dialogi to pośmiejemy się razem:) Na początek moje najnowsze sobotnie SMS-y z jednym takim znajomym mojej koleżanki, poznanym tydzień wcześniej w klubie, który teraz niby chciał się ze mną spotkać, ale najpierw sprawdzał, czy mu się to opłaca. Są dwie części, bo pierwsza nie doprowadziła do spotkania:

1. od 16.00 d0 18.00:

Chciałem Ci powiedzieć, że jest w Tobie wiele b. pociągającego sexapilu...:)

Dziękuję, choć mam nadzieję, że to nie jest jedyna moja zaleta:)

Na pewno nie jedyna, ale też istotna, prawda?

Niewątpliwie.

Marzę, żeby Cię dotknąć... Dotykanie jest jak najbardziej ok i chyba nie jest Ci obce?

Nic co ludzkie nie jest mi obce.

Dobrze powiedziane:) A że jesteś warszawianką, to też nic co warszawskie nie powinno być Ci obce...

W tej sprawie sporo jeszcze jest do zrobienia.

Fakt:) Ale miło, że generalnie lubisz się przytulać, jak mniemam...

Do właściwych osób - zawsze:)

A dziś np. też miałabyś ochotę? Do właściwej osoby oczywiście:)

Dziś mam ochotę miło spędzić wieczór na rozmowie.

Ale tak zupełnie bez przytulania...? Wieczory są już chłodne...

Mam na takie okazje ciepły kożuch:)

Szkoda:(

Ale jak będzie bardzo zimno to mogę się podzielić;)

Ale będziemy razem się nim okrywać...?

Tak, na samym środku ulicy, zanim nas zgarnie straż miejska:)

*****************
Po tym SMS-ie kontakt się urwał i zaczęłam już inaczej planować sobie wieczór. Niespodziewanie zaczął znowu pisać po 1.00:

Maleństwo już śpi?

Nie, spędza miło wieczór.

Gdzie i co robisz?

Same fajne rzeczy daleko od Ciebie:)

Fajne bo daleko ode mnie?

Fajne obiektywnie. Bawię się ze znajomymi, pewnie w innym klubie niż Ty, bo już bym się zorientowała gdybyś tu był. Ale pewnie już znalazłeś to, czego szukasz i na pewno nie jestem to ja, więc wracam do zabawy:)

Skąd pewność, że NA PEWNO to nie jesteś Ty...?

Gdyby było inaczej, to nie byłaby tylko znajomość 'korespondencyjna'. Zresztą po tym weekendzie już nie będę się bawić w pisanie SMS-ów.

Aż taki straszny jestem?...

Nie, ale takich tylko do zabawy i pisania to wokół mnie jest pełno i tylko czekają na kiwnięcie palcem. A ja na razie szukam czegoś więcej.

Ale mnie podsumowałaś...

Wolę być szczera niż miła, a póki co tylko takie wrażenie zrobiłeś na mnie.

To nie moja wina, że jesteś taka podniecająca...

Już napisałam, co mnie interesuje - do przemyślenia w wolnej chwili. Dobranoc.[/quote]

Jego strata!:) no cóż....niestety są wśród nas i takie egzemplarze- co zrobić.. wszystkich nie zmienimy;/ najlepiej unikać-olać.

10

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Czyli nie tylko ja tak mam? Całe szczęście! Już myślałam, że to moja wina i mój pech, że ściągam samych kretynów. Pocieszyłaś mnie smile Marna, bo marna, ale zawsze pociecha smile

11

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Taki jest ten świat, ludzie zgubili gdzieś cierpliwość i wszędzie biegną na skróty i na oślep, licząc na dużą dziurę w płocie, a jak się odbiją od siatki, to piszą o pierwszej w nocy, po omacku nadal szukając dziury, zamiast zawrócić i iść dookoła big_smile

12

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Podobała mi się Twoja rozmowa z tym frajerem. Masz charakter. Tak trzymać! smile

13

Odp: Rozmówki damsko - męskie

To poszalał...jak tak się traktuje Kobiety, to jest w jego okolicy jeszcze jakaś?
porażka - nie facet;/
materiał ciekawy...niech sobie poczytają niektórzy:)
a Ty ładnie go zgasiłaś:)

14

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Oczywiście że nie ma co generalizować, faceci też umawiają się z kobietami nie patrząc na korzyści, które mogą z takiego spotkania wyciągnąć. Nie wiem, jakie masz doświadczenia, ile macie lat, po prostu trafiłaś na jakiegoś oszołoma, który chciał Cię sms-ami wybadać, na co jesteś gotowa. Moim zdaniem fajnie z tego wybrnęłaś, wnioskując po tym, co napisałaś.
Także spokojnie, gwarantuję Ci że są faceci którzy cenią i szanują kobiety, powodzenia.

15

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Ale ten ma pierwsze miejsce w rankingu idiotów:)

16

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Kolejny "tulipan' do kolekcji:)

17

Odp: Rozmówki damsko - męskie

po prostu wasze oczekiwania względem siebie się rozminęły...

18

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Jest jeszcze druga strona medalu. Ci, którzy również szukają czegoś więcej, trafiają na kobiety, które same nie widza czego chcą. Cóż takie to już życie, trzeba czekać na tych właściwych....

19

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Facet jest tak zaprogramowany, że myśli o 'jednym' 24 na 7 chyba, że akurat jest głodny albo śpi - to pierwsze. Po drugie w zależności ile samokontroli każdy posiada, na tyle blokuje pewne myśli i stara się skupiać na wszystkich innych rzeczach, bo oczywiście myśli, czuje i marzy podobnie jak kobiety jak już się opanuje. Odpowiadając na pytanie czy opłaca się spotykać - myślę, że samo spotkanie z drugim człowiekiem to często już wartość sama w sobie - gorzej jak ktoś ma inne założenia.

20

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Rozmowy kobiet i mężczyzn zwykle kręcą się wokół sexu,  bo to zwykle facet inicjuje kontakt, więc i on narzuca temat wink

21

Odp: Rozmówki damsko - męskie

no niestety ale tak to w większości przypadków wygląda.

22

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Zauważyłam, że im niej atrakcyjny mężczyzna, tym bardziej chce nakierować rozmowę na sprawy intymne, jakby chciał kobiecie dać do zrozumienia, że też chce być traktowany jako ewentualny partner do łóżka mimo swoich braków:)

23

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Racja:) Nieatrakcyjnie poza tym mają mniejsze wzięcie, więc bardziej są wyposzczeni i dlatego tylko o jednym mówią;)

24

Odp: Rozmówki damsko - męskie

To rzecz gustu, czasem facet jak nie ma dobrej gadki to i uroda mu nie pomaga... Kobiety jednak lubią jak im się słodzi i tu ci brzydsi mają pole do popisu...

25

Odp: Rozmówki damsko - męskie

Niestety coraz mniej facetów umie z kobietą rozmawiać... Zanika im chyba ośrodek mowy w mózgu:D