26

Odp: Typy mężczyzn

kawaler z tzw. odzysku;)

27

Odp: Typy mężczyzn

Ideały - w naszej głowie big_smile

28

Odp: Typy mężczyzn

Słomiany wdowiec - żona wyjechała, więc pora poszaleć wink

29

Odp: Typy mężczyzn

Taki oto nie-dżentelmen:
"Nie jestem gentelmanem, który otwiera drzwi kobietom. Innymi słowy jestem draniem, który się spodziewa żebyś mu gotowała obiady i robiła masaże KAŻDEGO DNIA. Oczywiście musisz po mnie posprzątać, bo nie jadam zbyt kulturalnie, jedzenie na podłodze, na moim ubraniu, ale to będzie Twój NAJMNIESZY problem. Jestem także bałaganiarzem, który po sobie nie sprząta, więc będziesz musiała po mnie sprzątać i oczekuję, abyś robiła to z zadowoleniem. Nie piorę moich ubrań, więc będzie to jednym z Twoich wielu obowiązków i musisz UWIELBIAĆ po mnie prać, sprzątać, gotować i się o mnie troszczyć."   

Brzmi znajomo...?

30

Odp: Typy mężczyzn

Zdecydowanie wink

A geje - to też jeszcze mężczyźni, czy już nie? smile

31

Odp: Typy mężczyzn

To jeszcze mężczyźni, ale tak w połowie:)

32

Odp: Typy mężczyzn

Coraz częściej spotykam typ mężczyzn, którzy boją się zobowiązań smile Gdy przychodzi etap, że zaczyna robić się poważnie i trzeba w końcu się zdecydować nagle chowają głowę w piasek...

33

Odp: Typy mężczyzn

Strusie zachowania są chyba zaraźliwe, bo coraz więcej kobiet ma tak samo big_smile

34

Odp: Typy mężczyzn

Synkowie mamusi, która za nich decyduje, a oni mają wolne od myślenia wink

35

Odp: Typy mężczyzn

Wieczni łowcy (choć 70-tka na karku) wink

36

Odp: Typy mężczyzn

Jedna z odmian: psy na baby w każdym wieku smile

37

Odp: Typy mężczyzn

Uściślij: to te psy są w każdym wieku, czy te baby? wink

38

Odp: Typy mężczyzn

Od facetów oczekuje się aby byli pewni siebie, otwarci, zabawni, trochę aroganccy i nieodpowiedzialni, przecież tak lubicie uroczych drani?

39

Odp: Typy mężczyzn

Lubimy, ale z nimi sobie życia nie ułożymy, zanim nie dojrzeją:)

40

Odp: Typy mężczyzn

Tacy się nadają do przelotnych romansów. Wspólne życie wymaga odpowiedzialności obu stron... przynajmniej jeśli ma być udane.

41

Odp: Typy mężczyzn

Mężczyzna - ideał smile
Nie ma tu zasady jaki powinien być ten idealny typ. Każda z kobiet ma inny ideał w głowie. Dla jednych liczy się wrażliwość, troska, opiekuńczość. Inne cenią w mężczyznach siłę, opanowanie
i przedsiębiorczość. Dla niektórych ważne są wartości rodzinne i wiara. Najważniejsze jednak żeby
przy takim mężczyźnie czuć się kochaną i mieć poczucie, że każda spędzona z nim minuta nie jest stracona. Tylko czy tacy mężczyźni są nierealni? Zbyt romantyczne,żeby było prawdziwe? roll

42

Odp: Typy mężczyzn

Tak, zdecydowanie to zbyt romantyczne, takie prosto z filmów o miłości, gdzie z góry  wiadomo, że zawsze będzie happy end...

43

Odp: Typy mężczyzn

Mężczyzna-produkt smile

[img]//strzepki-mysli.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/562046/files/blog_at_3480213_4068121_tr_s07.jpg[/img]

44

Odp: Typy mężczyzn

Podejście przedmiotowe to oni  nawet lubią, najlepiej tak być wykorzystani przez kobietę w łóżku big_smile

45

Odp: Typy mężczyzn

Z takim typem, to trzeba mieć maskę przeciwgazową na twarzy tongue

46

Odp: Typy mężczyzn

[quote=subtellna]Mężczyzna-produkt smile

[img]//strzepki-mysli.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/562046/files/blog_at_3480213_4068121_tr_s07.jpg[/img][/quote]

To jest antyreklama, pewnie autorka to feministka albo Anna Grodzka wink

47

Odp: Typy mężczyzn

No trochę przesadzone, jak to w satyrze smile
Tu jest kilku facetów w jednym smile

48

Odp: Typy mężczyzn

A gdzie się podziały ich zalety? smile Pewnie żadna satyra nie przewiduje ideałów...:/

49

Odp: Typy mężczyzn

[img]//img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201408/1408642257_c5ubdr_600.jpg[/img]

                                                           Na rysunku big_smile

50

Odp: Typy mężczyzn

Pomarzyć wolno... wink
Tymczasem oni oczekują właśnie tego od nas, a sami słabiej się starają..